Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı

Halil Editör
Halil Editör 11.04.2022
Güncellendi 13/04/2022
Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı
Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı

Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı yapılacağı 11.04.2022 tarihinde resmi gazetede yayınlanan ilanla duyurdu. İlana göre 6 akademisyen alınacaktır. İlanın detayları ve önemli noktalar haberimizin devamında bulabilirsiniz.

- Reklam -

İlk Başvuru Tarihi  : 11.04.2022

Son Başvuru Tarihi : 25.04.2022

Başvuru Şekli : Başvuru şahsen veya posta ile Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin Karayolu Üzeri 33800 Yenice/Tarsus/MERSİN adresine yollanması gerekmektedir.

- Reklam -

Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı İlan Detayları

Çağ Üniversitesi Akademik Kadro Alımı için Rektörlükte 1 akademisyen , Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 2 akademisyen , Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi 1 akademisyen , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 1 akademisyen ve Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi Bölümü 1 akademisyen olmak üzere 6 akademisyen alınacaktır. Başvuruda istenen belgeler ise şu şekildedir;

  • Özgeçmiş(YÖK formatında )
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • 1 Adet fotoğraf (Son 6 ayda çekilmiş olmalı )
  • Adli sicil kaydı belgesi (e-Devletten alınabilir)
  • Lisans/ Yüksek lisans / Doktora
  • ALES belgesi

Başvurmak isteyen kişiler şahsen veya posta ile başvurabilir. Zamanında başvurmayanların başvuruları geçersiz olacaktır. Daha fazla detaylı bilgi için Çağ Üniversitesi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Akademik Personel sekmesinden takip edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir