Hakkımızda

Tarihçe : Akademikpersonel 2010 yılında Eylül ayında kurulmuş; kurulduğu tarihten itibaren sunduğu içerik ve hizmetler ile yükseköğretim alanında güvenilir bir marka haline gelmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyen Akademikpersonel.org, 2013 senesinde 4 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

Misyon : Akademikpersonel ailesi; akademisyen, üniversite mezunu çalışan veya halen öğrenci olan/iş arayan bireylere yükseköğretim sektörüyle ilgili sunduğu geniş kapsamlı içeriği ve hizmetleriyle her aşamada yol göstermeyi amaçlamaktadır.

Vizyon : Akademikpersonel, interaktif ve dinamik yapısıyla yükseköğretim ve iş hayatının değişen ihtiyaçlarını karşılayacak içerikler geliştirerek bireylere fayda yaratmayı amaçlamaktadır.

Akademikpersonel, hızlı büyümesinin yanı sıra geliştirdiği projelerle de bireylerin yükseköğretim alanındaki her probleminde yanında olmaya ve yol gösterici olmaya özen göstermektedir.

Değerler : Paydaşlarımız ve site konuklarımızla dürüst ve samimi ilişkiler geliştirmek, konuklarımıza en doğru ve güncel bilgiyi sunmak ve toplumsal fayda yaratmak için çalışmaktır.