Para Kazandıran Oyunlar 2023 -Oyun Oynayarak Para Kazan

Para kazandıran oyunlar var mı? Evet! Hem de çok fazla. Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü diye dolaşan söylentilere bugün son veriyoruz. Sizlere güncel, yatırımsız para kazandıran oyunlar (mobil) hangileri tek tek yazdım. Oyun oynarken para kazanmak istiyorsanız, tam adresindesiniz. 🙂

Oyun tutkunuzu ve merakınızı, oyun oynayarak para kazandıran uygulamalarla kazanca çevirerek ,hem keyifli vakit geçirip hem de para kazanacaksınız. Peki, güncel olarak hangi oyunlardan para kazanmak mümkün? Sizler için anlattık!

Sizlere detaylı olarak ne kadar kazanç elde edeceğiniz, nasıl para kazanılacağını, güvenilir telefondan oyun oynayarak para kazanma uygulamalarının hangileri olduğunu tek tek yazdım. Oyun oyna para kazan sistemini hadi birlikte öğrenelim!

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?
Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Para kazandıran oyunlara geçmeden önce nasıl para kazanacağınızı anlatmak istiyorum…

Oyun oynamak, çoğu insanın gündelik vaktinin büyük bir kısmını alan bir uğraş haline geldi. Çok fazla oyun tutkunu bazen işini, okulunu askıya alıp oyun oynayacak vakit yaratıyor. Oyun oynayarak para kazanma nasıl oluyor hadi hep birlikte öğrenelim…

Oyun oynayarak para kazanma için temel olarak şu yöntemler geçerli:

 1. Yayın Açmak: Oyun oynayarak yüksek kazanç sağlayan insanların bir çoğu, açtığı yayınlar sayesinde kazanıyor… İyi bir oyuncuysanız ve insanlarla etkileşim kurmaktan çekinmiyorsanız, yayın açma yöntemiyle siz de kazanç elde edebilirsiniz.
 2. Hesap Satmak: Oyun oynayarak nasıl para kazanılır? Sorusunun en popüler cevaplarından birisi de hesap satmaktır. Oyun karakterlerinizi geliştirip, yükselttikten sonra gerçek paraya ilgilenen insanlara satabilirsiniz.
 3. Oyun İtemlerini Satmak: Oyun itemleri, yani eşyaları gerçek parayla satın alınabiliyor. Oyun içerisinde değerli olan eşyaları gerçek para karşılığında oyundaki insanlara satabilirsiniz.
 4. Oyun Parası Satmak: Gerçek paraya oyun paralarını satabilirsiniz. Oyunlarda vakit geçiren biriyseniz, oyun parası elde ederek bunları ilgilenen oyunculara satabilirsiniz.
 5. Para Kazandıran Görevleri Tamamla: Sizlere sunacağım oyunlar arasında sadece istenilen görevleri tamamlayarak para kazanmanıza fırsat sunanlar da var. Bu yöntemle zengin olmayacaksınız ancak ek gelir elde edebileceksiniz.
 6. Oyun Test Etmek: Bazı oyun firmaları, oyunu piyasaya sürmeden önce test edilmesi için oyun test edicilerle çalışıyor. Siz de oyun nasıl test edilir, öğrenerek bu işi yapabilirsiniz.

Bu yöntemlerle oyundan para kazanmak mümkün. Peki, ne kadar kazanacaksınız? İşte detaylar…

Öneri içerik: Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Oyunlar Ne Kadar Kazandırıyor?

Oyun oynayarak ne kadar para kazanılacağı merak ediliyor. Kazancınız oynadığınız oyuna göre değişiklik göstermektedir. Her oyunda elde edilen kazanç günlük, aylık olarak farklılaşır.

Kiminde çok iyi kazanç elde ederken bazılarında ise diğerlerine nazaran daha az kazanç elde edebilirsiniz. Yine de size 2023 para kazandıran oyunlar içerisinde ortalama ne kadar kazanacağınızı gösteren tabloyu aşağıya bırakıyoruz.

ZamanKazanç
Günlük Kazanç3 – 20 Dolar
Genel Kazançortalama 10.000 TL
Oyun Oynayarak Para Kazanma (Kazancı)

Unutmayın! Seçeneğiniz yöntem ve oyun, kazancı etkileyen en önemli iki faktör. Ayrıca ne kadar emek gösterdiğiniz de bununla doğru orantılı

İlgili İçerik: Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları

En Çok Para Kazandıran Oyunlar – 10 Oyun!

Sizlere birbirinden farklı oyun seçeneği sundum. En çok kazanç elde edebileceğiniz oyunu merak ediyorsanız size ilk 10 listesini sunacağım. İşte en çok para kazandıran oyunlar:

 1. Team Fortress 2
 2. Counter Strike GO
 3. PUBG
 4. League of Legends (LOL)
 5. Call Of Duty
 6. Slingo
 7. Valorant
 8. MineCraft
 9. Depth
 10. Fortnite

Şimdi telefondan oyun oynayarak para kazanmanız için tüm oyunları inceleyelim…

Para Kazandıran Oyunlar 2023 – En Çok Kazandıran 25 Oyun!

Nasıl ve ne kadar kazanacağınızdan bahsettiğimize göre şimdi para kazandiran oyunları listeleyebiliriz. 2023 yılında oyun oynayarak para kazanabileceğiniz birçok oyun mevcut. İşte para kazandıran oyunlar listesi:

1- Team Fortress 2

Para Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar
Para Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Team Fortress 2 güncel en çok tercih edilen aksiyon oyunudur. Para kazanma oyunları arasında ilk tercih edeceğiniz oyunların başında gelmektedir. Ücretsiz güncellemesiyle birlikte bir çok farklı oyun içi opsiyon sunmaktadır.

 • Kazanç: Team Fortress oynayarak ayda 1.000 TL gibi bir kazançla başlangıç yapabilirsiniz.

2- Counterstrike GO

Para Kazandıran Oyunlar Gerçek mi?
Para Kazandıran Oyunlar Gerçek mi?

Counter Strike Go; Conter-Strike serisinin 4. oyunudur. Oyunda farklı hedefleri vurarark ilerleyebilirsiniz. İki farklı takımı karşı karşıya getiren oyun, tamamen hedef vurma üzerine kuruludur. Bu iki takım teröristler ve teröristlerle mücadelecilerden oluşmaktadır.

Oyun sürekli kullanılan modu; teröristlerle mücadeleciler arasında, bomba yerleştiren teröristleri durdurma ya da teröristlerin aldığı rehinleri kurtarma üzerinedir.

 • Kazanç: CS GO oynayarak ayda 5.000 $ kazananlar mevcut. Bunun için ihtiyacınız olan şey biraz zaman ve şans! 🙂

3- PUBG | Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma!

Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar Mobil
Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar Mobil

Son dönemde oldukça popüler olan PUBG, oyun oynayarak para kazandıran uygulamaların içinde hızla yerini aldı. Bu oyunda para kazanmak çok hızlı!

Nasıl mı? İtem satarak ya da turnuvalara katılarak. Telefonda oyun oynayarak para kazanma şansını bu şekilde yakalayabilirsiniz. PUBG’den para kazanmak için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

 • Kazanç: Aynı şekilde PUBG para kazanma konusunda da ayda 5.000 TL kazananlar mevcut.

4- League of Legends

Oyun Oyna Para Kazan
Oyun Oyna Para Kazan

Kullanıcılar arasında en yaygın ismi, bir başka deyişle LOL, para kazandıran oyunlar mobil arasında, en çok tercih edilenlerdendir. Oyun nasıl mı oynanır? Hemen anlatıyorum…

 • Kendi kuleni savun, karşı takımın alanına girip kulelerini yık!

İşte tek yapman gereken bu. Aynı zamanda çok fazla izleyiciye sahip bu oyunda, oyun oynama esnasında youtube ve twitch üzerinden yayın açarak da para kazanmak mümkün. Çok fazla kullanıcıya ve izleyiciye sahip olduğu için eminim oldukça fazla kişi tarafından izlenecektir.

 • Kazanç: LOL popülaritesini yitirmeye başlasa da hala oyuncuları mevcut. Bu nedenle gelirler epey düştü. Ancak doğru stratejiler ile ayda 1.000 TL başlangıç rakamına ulaşabilirsiniz.

5- Call of Duty | Para Kazandıran Oyunlar

Gerçek para kazandiran oyunlar
Gerçek para kazandiran oyunlar

II. Dünya Savaşı’ndan esinlenerek ortaya çıkan Call Of Durt oyun dünyasında çok popüler! Farklı zamanlarda farklı serilere sahip oyun para kazandiran oyunlar içinde çok rağbet görmekte. Call of duty oynarken para kazanmanız için turnuvalara katılmanız gerekmektedir.

Turnuvalarda ilerledikten sonra LAN turnuvasına katılarak para kazanmanız mümkün. Bu turnuvadan sonra Call of Duty Championshipe girerek 50 bin dolara kadar ödül kazanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Call of Duty, savaş oyunu oynayanların favorisi konumunda yer alıyor. Kazançlar ise ayda 500 TL civarında.

Editörün Önerisi: Kripto Para Cüzdanı Nelerdir?

6- Slingo

para kazandiran mobil oyunlar 2022
para kazandiran mobil oyunlar

Oyun oynayarak para kazandıran uygulamalar arasında Slingo ücretsiz erişime sahip olan oyunlardan biridir. Turnuva şeklinde sürdürülen oyunda jeton hesabı para kazanır ya da harcarsınız.

Bir saat süren turnuvanın maliyeti aşağı yukarı 5000 jetondur. Büyük ikramiye denilen kazancı toplam puanı ve jetonu en yüksek olan oyuncu alır. Yatırımsız para kazandiran oyunlar arıyorsanız tam size göre bir seçenek

 • Kazanç: Slingo’da kazancınız tamamen şans eseri belirlenir. Yani bu oyunda işin şans tarafı çok fazla.

7- Valorant

para kazandiran oyunlar
yatırımsız para kazandiran oyunlar

Hedefli oyunlar arasında yer alan Valorant oyun dünyasında sıklıkla tercih edilen bir diğer oyundur. Valorant oynarken para kazanmak için bir kaç yöntem izlemeniz gerekebilir. Öyleyse bu yöntemler nelerdir?

 • Başarılı oyuncularla turnuvaya katılmak
 • Oyunda yer alan silahları satmak
 • Geliştirilmiş oyun karakterlerini satmak
 • Kazanç: Valorant, popülaritesi olan bir oyun olduğu için canlı yayın geliri ile kazancınızı destekleyebilirsiniz. Ayda 2.500 TL kazanabilmek mümkün.

8- Para Kazandıran Oyunlar – Minecraft

Para Kazandıran Mobil Oyunlar
Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Diğer önerdiğimiz oyun Minecraft. Gençlerin daha çok tercih ettiği fakat her yaş grubundan kullanıcıya sahip oyun, çok kazançlı para kazandıran poyunlar arasında yer almaktadır.

Oyun eşyası, skin, harita gibi şeyleri alıp satarak para kazanmanız mümkün. Eğer oyunda başarılı bir kullanıcıysanız bu şekilde kazancınızı katlayabilmeniz mümkün. Hem nakit para kazanma hem de coin kazanma seçeneği olan oyun kripto para kazandıran oyunlar arasında da yerini almaktadır.

 • Kazanç: Minecraft’da yayın geliri elde edebileceğiniz oyunlardan… Aylık 5.000 $ kazananların olduğunu söyleyebiliriz. Ama bu biraz zor. 🙂

Ödev Yaparak Para Kazanmak ister misiniz? Şimdi inceleyin!

9- Depth

gerçek para kazandıran oyunlar
gerçek para kazandıran oyunlar

Depth için en farklı görevlere sahip oyun olduğunu söylememiz mümkün. Hem zevk alacağınız, farklı içeriğe sahip oyunda para da kazanacak ve keyfinizi katlayacaksınız. Öyleyse nasıl para kazanacağınızı gelin birlikte inceleyelim;

 • Görevlerin bitiminde sandık kazanıyorsunuz.
 • Sandıkları oyun içinde steam denilen kısımdan satarak paranızı kazanırsınız.
 • Görev yapmadan sandık kazanıldığı da oyun içinde rastlanılmaktadır.
 • Kazanç: Depth ile kazancınız şansınıza bağlı olarak değişir. Bu nedenle oyun sürenizi arttırın ve kazanmaya başlayın!

10- Fortnite

oyun oynayarak para kazanma
oyun oynayarak para kazanma

Fortnite, zombi istilasına uğrayan bir dünya temalı içeriğiyle kullanıcıların karşısına çıkmıştır. Kullanıcılar bu oyundan kostüm ve dersi alıp satarak para kazanıyorlar. Peki bu nasıl gerçekleşiyor?

 • Fortnite, Battlepass denilen gelirden oluşmaktadır.
 • Battlepass sizin gelirinizi oluşturur. Bunun içinde V-Bucks denilen para birimi ile gelirinizi oluşturursunuz.
 • Bu V-Buck para birimine dönüştürdüğümüzde 1 Dolar, 100 V-Bucks karşılığında yer almaktadır.
 • Kazanç: Fortnite ile ayda 500 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz.

11- Dota 2 | Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

para kazanma oyunu
para kazanma oyunu

Dota 2, para kazandiran oyunlar arasında en eğlenceli olanı. Hemen para kazanmaya başlamasanız da bir süre oynayıp oyunda biraz uzmanlaştıktan sonra çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Öyleyse Dota 2 nedir?

Dota 2 online savaş oyunu olarak bilinmekte. Oyun dünyasında oldukça popüler olan oyun para kazandıran oyunların arasında da sıklıkla tercih edilmekte. Oyun içerisinde nasıl para kazanılıyor?

Bu oyunda en az 20 dolara sahip olmalısınız ki paranızı oyun içerisinde katlayarak para kazanmaya başlayın. Satışa çıkarılan kutuları alıp- satarak kazancınızı günden güne katlayacaksınız. Kutularınızı 200 Dolardan satışa çıkarmanız mümkün. Sonrasında turnuvalara katılarak para kazanma sürecinizi resmi olarak başlatırsınız.

 • Kazanç: Dota 2’de sadece kutu satışından ayda 250 $ kazanabilirsiniz.

12- Second Life | | Oyun Oynayarak Para Kazanma Mobil

Telefonda oyun oynayarak para kazanma
Telefonda oyun oynayarak para kazanma

Second life, para kazandıran oyunların en eski olanlarındandır. Online para kazandıran oyunların içinde en başta yerini alır. Oyun çok fazla sayıda kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Oyunda sadece kendinize bir avatar seçip oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyunda diğer oyunlardan farklı olarak kazandığınız para birimi Linden Dolarıdır… Aynı zamanda oyun içinde ticari faaliyetler yapabilir, emlak, giysi, içerik alıp satabilirsiniz.

 • Kazanç: Second Life, düzenli olarak zaman harcandığında emeklerinizin karşılığını fazlasıyla veren bir oyun.

NOT: Para kazanma oyunu olarak Second Life tercih edilebilir. İyi bir zaman ayırdığınızda ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Çeviri Yaparak Para Kazanma hakkında şimdi bilgi sahibi olun!

13- Metin2 | Oyunlardan Para Kazanma

Metin2 Para Kazanma
Metin2 Para Kazanma

Metin2, online para kazandıran oyunlar arasında köklü geçmişiyle ve halen 100 binlerce oyuncu barındırmasıyla ön plana çıkıyor. Oyun içerisinde item satarak, karakter geliştirerek, oyun parası (yang) satarak, ticaret yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Üstelik bu işlemlerle kazancınız net bir şekilde aylık 2.500 TL’yi bulabilir. Ayrıca oyunun orijinal sürümüne ek olarak popüler PVP Metin2 serverlarında da oynayarak kazanabilirsiniz. Bu şekilde kazancınızı katlayabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Metin2 ile ayda 2.500 TL kazanabilmek mümkün!

14- Knight Online

Knight Online Para Kazanma
Knight Online Para Kazanma

Metin2’ye benzer şekilde Knight Online’dan da para kazanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki her iki oyun da kendi dönemi içerisinde oldukça popülerdi ve hala yüksek sayıda oyuncular mevcut. Aynı şekilde Knight online para kazanma için şu adımları takip edin:

 1. Oyun parası satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için biraz şansınız yüksek olmalı!
 2. Karakter geliştirip satabilirsiniz. Emin olun burada da kazançlar çok fazla.
 3. İtem (oyun eşyası) satabilirsiniz.
 4. Oyun içi ticaret ile de para kazanabilirsiniz.

NOT: Bu oyunun da PVP serverları mevcuttur. O kısımdan da para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Sadece item satışıyla ayda 5.000 TL kazananlar mevcut.

15- Pokemon GO | Para Kazanma Oyunları

Pokemon GO Para Kazanma
Pokemon GO Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar arasında Pokemon GO’yu da sayabiliriz. Günümüzde bu oyunun sıkça oynanıyor olması, beraberinde para kazanma seçeneklerini de getirdi. Birçok kişi karakterini geliştirerek hesap satışından para kazanabiliyor.

Ayrıca oyun için item satışından da para kazanabilmek mümkün. Kazanç miktarları ise şu şekilde:

 • Kazanç: Pokemon GO oynayarak 1.000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Reklam İzleyerek Para Kazanma

16- GrowTopia | Para Kazandıran Mobil Oyunlar

GrowTopia Para Kazanma
GrowTopia Para Kazanma

Oyun oynayarak para kazanmak için GrowTopia’yı tercih edebilirsiniz. Oyun içerisinde para kazanmanız için birçok seçenek mevcut. Oyun içi ticaret ile paranızı katlayabiliyorsunuz. Eşyalarınızı satarak, hesap satışı yaparak da para kazanabilirsiniz.

Kazancınız ise tamamen oyunda geçirdiğiniz süreye ve şansınıza bağlı. Kısa zamanda geliştiğinizde iyi rakamlar kazanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: GrowTopia oynayarak yaklaşık olarak 750 TL kazanç elde edebilirsiniz.

17- EverMerge

EverMerge | Telefondan Oyun Oynayarak Para Kazanma
EverMerge | Telefondan Oyun Oynayarak Para Kazanma

Mist Play platformunda para kazandıran oyunlar arasında tercih edebileceğiniz bir oyun var: EverMerge…

Öğeleri birleştirmeye dayalı olarak oynayabileceğiniz bu oyundan iyi rakamlar kazanabilirsiniz. Görevleri tamamlayın ve para kazanın!

 • Kazanç: EverMerge ile başlangıç aşamasında 100 $ para kazanabilirsiniz.

18- Exodus 3000

Exodus 3000
Exodus 3000

Oyun oynayarak para kazanmak için birçok kişinin Exodus 3000 oyununu tercih ettiğini biliyor musunuz? Oyun içerisinde ticaret, eşya düşürme, hesap satışı vb. birçok para kazanma seçeneği aktif olarak yer alıyor.

Para kazanma oyunu arasında değerlendirebileceğiniz Exodus 3000 ile güzel miktarlar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Bu oyun ile yurt dışı oyuncuları arasında 1.000 $ kazanç sağlayanlar mevcuttur.

Öneri içerik: Yürüyerek Para Kazanmak ister misiniz? Şimdi inceleyin!

19- SwagBucks | Oyunlardan Para Kazanma

Swagbucks - Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
Swagbucks – Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

SwagBucks, içerisinde oyun oynamanın da yer aldığı, para kazanmak için birçok seçenek sunan bir uygulamadır. SwagBucks içerisinde yer alan oyunları oynayarak, görevleri tamamlayarak, reklamları izleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Kazanç: SwagBucks ile başlangıç aşamasında aylık 100 $ kazanabilirsiniz.

20- Axie Infinity

Axie Infinity | Oyun Oyna Para Kazan
Axie Infinity | Oyun Oyna Para Kazan

Axie Infinity, NFT ve kripto para temelinde para kazanabileceğiniz bir oyundur. NFT’ler ile karakterinizi geliştirebiliyorsunuz ve daha sonra bu eşyaların alım – satımından para kazanabiliyorsunuz.

Bu oyuna başlamanız için belirli bir miktarda sermayeye ihtiyacınız olabilir. Ancak yeteri kadar geliştiğinizde çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Axie Infinity ile ayda 2.500 $ kazanç sağlayanlar mevcuttur.

21- Hearthstone

Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone dünya genelinde popüler bir kart oyunudur. Oyunda ekstra turnuvalardan para kazanabiliyorsunuz. 2023 para kazandıran oyunlar listesinde değerlendirilebilir.

Yayıncılık yaparak, içerik üreticiliği yaparak ve oyun içi yöntemlerle de gelir elde edebilirsiniz. Kazanç oranları diğer oyunlara göre gayet iyidir.

 • Kazanç: Hearthstone oynayarak ayda 1.000 TL kazanabilirsiniz.

22- Entropia Universe

Entropia Universe | Oyun Oynayarak Para Kazanma
Entropia Universe | Oyun Oynayarak Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar listesinde yeni bir önerimiz daha var: Entropia Universe…

Video oyunu oynayarak para kazanabilmeniz bu oyun ile mümkün. Oyuncular 10:1 oranında sabit döviz kuru aracılığıyla ABD Dolar’ına çevrilebilecek bir para sistemine sahiptir. Gerçek para ile oyun parası alabilirsiniz. Tabii oyun paranızı gerçek paraya da dönüştürebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Entropia Universe ile ayda 2.500 TL kazanabilirsiniz.

23- H1Z1

H1Z1 Para Kazanma
H1Z1 Para Kazanma

H1Z1 Steam aracılığıyla edinebileceğiniz bir oyun ve bu oyun üzerinden para kazanmak çok kolay! Oyun içerisinde zombilerle savaşıyorsunuz. Bu savaştan galip çıkarak başarı elde ediyor ve kazanç elde ediyorsunuz.

Oyunda başarılı olduğunuz takdirde kutu ve kasa kazanabilirsiniz. Bu kutu ve kasalardan elde edeceğiniz eşyaları ile gerçek para ile satabilirsiniz. Steam pazarında H1Z1’in kullanıcı sayısı oldukça fazla.

 • Kazanç: Aylık 10.000 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

24- Pogo

Pogo ile Para Kazanma
Pogo ile Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar serisinin en ilginç oyunu ile karşınızdayız: Pogo!

Akıllı telefonlar, mobil platformlar, XBOX, PlayStation, PC gibi platformlarda oyunu oynayabiliyorsunuz. Pogo’da turnuvalarda başarılı olduğunuzda çok yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz.

Yani işin sırrı başarılı olmak… Premium üyelik alarak daha fazla kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Pogo ile ayda 2.000 TL kazanabilirsiniz.

25- Silkroad Online

Silkroad Online - Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
Silkroad Online – Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Silkroad Online eski ama güncelliğini hala yitirmemiş bir oyun. Metin2 ve Knight ile birlikte bir dönemin en fazla oynanan online oyunları arasında yer alıyor. Yine bu oyunlarda olduğu gibi oyun parası satışı ve hesap satışı ile para kazanabilirsiniz.

Ayrıca para kazandıran oyunlar listesinde item satışı yaparak kazanabileceğiniz oyun olarak da değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Silkroad Online ile ayda 1.000 TL kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak İsteyenlere İpuçları!

Oyun Oynayarak Para Kazanmak İsteyenlere İpuçları!
Oyun Oynayarak Para Kazanmak İsteyenlere İpuçları!

Oyun oynayarak para kazanmak oldukça zevkli olabilir. Hem oyun oynuyorsunuz, hem de para kazanıyorsunuz. Harika!

Şimdi sizlere daha fazla kazanmanız için bazı ipuçlarını vereceğim:

 • Uygun Oyunu Seçin: Mevcut oyunlar içerisinde pek çok alternatifiniz var. Bu oyunların her biri eşit miktarda para kazanmıyor. Bu nedenle en fazla para kazandıran oyunlar arasında tercih yapın.
 • Oyun Becerilerinizi Geliştirin: Her oyunda becerilerinizi geliştirdikçe para kazanma şansınız artacaktır. Bu nedenle oyunun dinamiklerini becerilerinizi geliştirerek çözün.
 • Alternatif Yolları Deneyin: Sadece oyun oynamak, para kazanmanız için bir süre sonra yeterli olmayabilir. Para kazandıran oyunları oynarken canlı yayın açarak da para kazanabilirsiniz. Twitch ve YouTube ile başlayın!
 • Tek Bir Oyun ile Yetinmeyin: Oyunlar oldukça çeşitli ve tek bir oyunla yetinmeniz, kısmi kazanç sağlamanıza neden olacaktır. Bu nedenle birden fazla oyun tercihi ile daha fazla kazanabilirsiniz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak için içeriğimiz inceleyebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun oynayarak para kazanma hakkında sıkça sorulan sorular şu şekilde;

1- Hangi oyunda para kazanılır?

Oyunlardan para kazanmak bu listedeki seçeneklerle mümkün. Yapmanız gereken sadece üye olmak ve oynamaya başlamak. Para kazanma üzerine kurulu oyunlarla bu işe başlayabilirsiniz. Ayrıca Metin2, Knight gibi köklü geçmişe sahip online oyunlarla da para kazanabiliyorsunuz.

2- Oyunlardan para kazanılır?

Evet. Günümüzde oyunlardan para kazanabilmek mümkün. Oyun içi ticaret yaparak, item satarak, karakter geliştirerek, puan kazanarak para kazanabiliyorsunuz.

Öğrenciler için para kazandıran oyunları yazdık. Merak ettiğiniz diğer soruları yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz 🙂

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • yasin - 10.03.2023

  para kazanmak istiyorum

  • Nedim - 17.03.2023

   Deemy anket uygulamasını indirin. Alt limitsiz anketten kazandığınızı direkt hesaba havale yapabiliyorsunuz. Referans kodumu da kullanırsanız sevinirim DEEMY33231

 • evren bodur - 11.03.2023

  Allah kalbimi biliyor ya hiç inandırıcı gelmedi bunlar bana ama yinede deneyeceğim

  • ramazan özalp - 22.03.2023

   imvu oyna second life gibi ben ayda 3000 tl kazana biliyorum ama tasarımcı olman lazım photo sop yada 3d max gbi progrmalar bilmen sart

  • Nedim - 17.03.2023

   Deemy anket uygulamasını indirin. Alt limitsiz anketten kazandığınızı direkt hesaba havale yapabiliyorsunuz. Referans kodumu da kullanırsanız sevinirim DEEMY33231

 • Beyaz Şehba - 17.12.2023

  bazı yerlerde yazım hataları var, geri kalanı güzel.