Para Kazandıran Oyunlar 2023 – EN ÇOK PARA VEREN OYUNLAR!

Şevval Editör
Şevval Editör 30.01.2023
Güncellendi 30/01/2023
para kazandıran oyunlar
para kazandıran oyunlar

Para kazandıran oyunlar var mı? Evet! Hem de çok fazla. Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü diye dolaşan söylentilere bugün son veriyoruz. Sizlere güncel, yatırımsız para kazandıran oyunlar hangileri tek tek yazdım.

- Reklam -

Öğrencilerin, yetişkinlerin ve çocukların neredeyse her yaştan insanın son dönemde en zevk aldığı uğraş online oyun oynamak. Peki bu hobiyi kazanca çevirmek çok güzel olmaz mıydı?

Oyun tutkunuzu ve merakınızı, oyun oynayarak para kazandıran uygulamalarla kazanca çevirerek ,hem keyifli vakit geçirip hem de para kazanacaksınız. Peki güncel hangi güvenilir para kazandıran oyunlar ile gelirinizi arttıracaksınız.

Sizlere detaylı olarak ne kadar kazanç elde edeceğiniz, nasıl para kazanılacağını, gücenilir oyun oynayarak para kazanma uygulamalarının hangileri olduğunu tek tek yazdım. Hadi birlikte öğrenelim!

- Reklam -

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

oyun oynayarak nasıl para kazanılır
oyun oynayarak nasıl para kazanılır

Oyun oynamak, çoğu insanın gündelik vaktinin büyük bir kısmını alan bir uğraş haline geldi. Çok fazla oyun tutkunu bazen işini, okulunu askıya alıp oyun oynayacak vakit yaratıyor. Peki bu kadar vaktinizi alan hobinizden kazanç elde etmek istemez misiniz? Herkes ister. Oyun oynayarak para kazanma nasıl oluyor hadi hep birlikte öğrenelim…

Para Kazandıran Oyunlar Kazancı Ne Kadar?

Para kazandıran oyunların ne olduğu kadar kazancı da çok merak edilmekte… Oyun oynayarak para kazanma kazancı oynadığınız oyuna göre değişiklik göstermektedir. Her oyunda elde edilen kazanç günlük, aylık olarak farklılaşır.

Kiminde çok iyi kazanç elde ederken bazılarında ise diğerlerine nazaran daha az kazanç elde edebilirsiniz. Yine de size 2023 para kazandıran oyunlar içerisinde ortalama ne kadar kazanacağınızı gösteren tabloyu aşağıya bırakıyoruz.

ZamanKazanç
Günlük Kazanç10 – 20 Dolar
Genel KazançMaks 10.000 TL
para kazandıran oyunlar

İlgili İçerik: Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları

- Reklam -

Para Kazandıran Oyunlar

Team Fortress 2

para kazandıran oyunlar uygulamalar
para kazandıran oyunlar uygulamalar

Team Fortress 2 güncel en çok tercih edilen aksiyon oyunudur. Para kazanma oyunları arasında ilk tercih edeceğiniz oyunların başında gelmektedir. Ücretsiz güncellemesiyle birlikte bir çok farklı oyun içi opsiyon sunmaktadır.

Counterstrike GO

para kazandıran oyunlar gerçek mi
para kazandıran oyunlar gerçek mi

Counter Strike Go; Conter-Strike serisinin 4. oyunudur. Oyunda farklı hedefleri vurarark ilerleyebilirsiniz. İki farklı takımı karşı karşıya getiren oyun, tamamen hedef vurma üzerine kuruludur. Bu iki takım teröristler ve teröristlerle mücadelecilerden oluşmaktadır.

Oyun sürekli kullanılan modu; teröristlerle mücadeleciler arasında, bomba yerleştiren teröristleri durdurma ya da teröristlerin aldığı rehinleri kurtarma üzerinedir.

- Reklam -

PUBG

para kazandiran oyunlar mobil
para kazandiran oyunlar mobil

Son dönemde oldukça popüler olan PUBG, oyun oynayarak para kazandıran uygulamaların içinde hızla yerini aldı. Bu oyunda para kazanmak çok hızlı! Nasıl mı? İtem satarak ya da turnuvalara katılarak.

Aynı zamanda oyun oynadığınız esnada yayın açarsanız da size kazanç sağlayacaktır. Bunları kazancı sağlayabilmek için tek yapmanız gereken, hayatta kalan son kişi siz olmalısınız…

League of Legends

oyun oyna para kazan
oyun oyna para kazan

Kullanıcılar arasında en yaygın ismi, bir başka deyişle LOL, para kazandıran oyunlar mobil arasında, en çok tercih edilenlerdendir. Oyun nasıl mı oynanır? Hemen anlatıyorum…

- Reklam -
  • Kendi kuleni savun, karşı takımın alanına girip kulelerini yık!

İşte tek yapman gereken bu. Aynı zamanda çok fazla izleyiciye sahip bu oyunda, oyun oynama esnasında youtube ve twitch üzerinden yayın açarak da para kazanmak mümkün. Çok fazla kullanıcıya ve izleyiciye sahip olduğu için eminim oldukça fazla kişi tarafından izlenecektir.

Para Kazandıran Oyunlar – Call of Duty

Gerçek para kazandiran oyunlar
Gerçek para kazandiran oyunlar

II. Dünya Savaşı’ndan esinlenerek ortaya çıkan Call Of Durt oyun dünyasında çok popüler! Farklı zamanlarda farklı serilere sahip oyun para kazandıran oyunlar içinde çok rağbet görmekte. Call of duty oynarken para kazanmanız için turnuvalara katılmanız gerekmektedir.

Turnuvalarda ilerledikten sonra LAN turnuvasına katılarak para kazanmanız mümkün. Bu turnuvadan sonra Call of Duty Championshipe girerek 50 bin dolara kadar ödül kazanabiliyorsunuz.

- Reklam -

Editörün Önerisi: Kripto Para Cüzdanı Nelerdir?

Slingo

para kazandiran mobil oyunlar 2022
para kazandiran mobil oyunlar

Oyun oynayarak para kazandıran uygulamalar arasında Slingo ücretsiz erişime sahip olan oyunlardan biridir. Turnuva şeklinde sürdürülen oyunda jeton hesabı para kazanır ya da harcarsınız.

Bir saat süren turnuvanın maliyeti aşağı yukarı 5000 jetondur. Büyük ikramiye denilen kazancı toplam puanı ve jetonu en yüksek olan oyuncu alır.

- Reklam -

Valorant

para kazandiran oyunlar
para kazandiran oyunlar

Hedefli oyunlar arasında yer alan Valorant oyun dünyasında sıklıkla tercih edilen bir diğer oyundur. Valorant oynarken para kazanmak için bir kaç yöntem izlemeniz gerekebilir. Öyleyse bu yöntemler nelerdir?

  • Başarılı oyuncularla turnuvaya katılmak
  • Oyunda yer alan silahları satmak
  • Geliştirilmiş oyun karakterlerini satmak

Para Kazandıran Oyunlar – Minecraft

para kazandıran mobil oyunlar
para kazandıran mobil oyunlar

Para kazandıran oyunlar arasında diğer önerdiğimiz oyun Minecraft. Gençlerin daha çok tercih ettiği fakat her yaş grubundan kullanıcıya sahip oyun, çok kazançlı para kazandıran poyunlar arasında yer almaktadır.

Oyun eşyası, skin, harita gibi şeyleri alıp satarak para kazanmanız mümkün. Eğer oyunda başarılı bir kullanıcıysanız bu şekilde kazancınızı katlayabilmeniz mümkün. Hem nakit para kazanma hem de coin kazanma seçeneği olan oyun kripto para kazandıran oyunlar arasında da yerini almaktadır.

- Reklam -

Para Kazandıran Oyunlar – Depth

gerçek para kazandıran oyunlar
gerçek para kazandıran oyunlar

Depth oyunu para kazandıran oyunlarda, en farklı görevlere sahip oyun olduğunu söylememiz mümkün. Hem zevk alacağınız, farklı içeriğe sahip oyunda para da kazanacak ve keyfinizi katlayacaksınız. Öyleyse nasıl para kazanacağınızı gelin birlikte inceleyelim;

  • Görevlerin bitiminde sandık kazanıyorsunuz.
  • Sandıkları oyun içinde steam denilen kısımdan satarak paranızı kazanırsınız.
  • Görev yapmadan sandık kazanıldığı da oyun içinde rastlanılmaktadır.

Fortnite

oyun oynayarak para kazanma
oyun oynayarak para kazanma

Fortnite, zombi istilasına uğrayan bir dünya temalı içeriğiyle kullanıcıların karşısına çıkmıştır. Kullanıcılar bu oyundan kostüm ve dersi alıp satarak para kazanıyorlar. Peki bu nasıl gerçekleşiyor?

  • Fortnite, Battlepass denilen gelirden oluşmaktadır.
  • Battlepass sizin gelirinizi oluşturur. Bunun içinde V-Bucks denilen para birimi ile gelirinizi oluşturursunuz.
  • Bu V-Buck para birimine dönüştürdüğümüzde 1 Dolar, 100 V-Bucks karşılığında yer almaktadır.

Para Kazandıran Oyunlar – Dota 2

para kazanma oyunu
para kazanma oyunu

Dota 2, para kazandıran oyunlar arasında en eğlenceli olanı. Hemen para kazanmaya başlamasanız da bir süre oynayıp oyunda biraz uzmanlaştıktan sonra çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Öyleyse Dota 2 nedir?

- Reklam -

Dota 2 online savaş oyunu olarak bilinmekte. Oyun dünyasında oldukça popüler olan oyun para kazandıran oyunların arasında da sıklıkla tercih edilmekte. Oyun içerisinde nasıl para kazanılıyor?

Bu oyunda en az 20 dolara sahip olmalısınız ki paranızı oyun içerisinde katlayarak para kazanmaya başlayın. Satışa çıkarılan kutuları alıp- satarak kazancınızı günden güne katlayacaksınız. Kutularınızı 200 Dolardan satışa çıkarmanız mümkün. Sonrasında turnuvalara katılarak para kazanma sürecinizi resmi olarak başlatırsınız.

Second Life – Para Kazandıran Oyunlar

Telefonda oyun oynayarak para kazanma
Telefonda oyun oynayarak para kazanma

Second life, para kazandıran oyunların en eski olanlarındandır. Online para kazandıran oyunların içinde en başta yerini alır. Oyun çok fazla sayıda kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Oyunda sadece kendinize bir avatar seçip oynamaya başlayabilirsiniz.

- Reklam -

Bu oyunda diğer oyunlardan farklı olarak kazandığınız para birimi Linden Dolarıdır… Aynı zamanda oyun içinde ticari faaliyetler yapabilir, emlak, giysi, içerik alıp satabilirsiniz.

Öğrenciler için para kazandıran oyunları yazdık. Merak ettiğiniz diğer soruları yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz 🙂

- Reklam -

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir