Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Engin Editor
Engin Editor 21.06.2022
Güncellendi 21/06/2022
Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı
Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 9 Eylül Üniversitesi 40 Öğretim görevlisi alacağını açıkladı. 10 Fakülte, 1 Konservatuvar ve 1 Enstitüden toplam 40 akademisyen alınacak.

- Reklam -

Alım yapılacak kadroların neler olduğu ve başvuracak adaylardan istenen özel nitelikler yazımızda yer almaktadır. Ayrıca başvuru sürecinde ihtiyacınız olacak tüm bilgiler şu şekildedir;

  • İlan Tarihi : 21.06.2022
  • Son Başvuru Tarihi : 05.07.2022
  • Kadro Sayısı : 40
  • Şehir : İzmir
  • Başvuru Şekli : Şahsen veya Posta

Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları

9 Eylül Üniversitesi akademik personel alımı yapılacağını resmi gazetede yapılan ilan ile duyurdu. 21.06.2022 tarihinde yayımlanan Resmi Gazetenin akademik kadro ilanları başlığı altında 40 öğretim elemanının alınacağını duyurdu. İlanda yer alan tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

9 Eylül Üniversitesi Akademik İlan Kadroları

Dokuz Eylül Üniversitesi akademik personel alımı yapılacak fakülte ve bölümler aşağıdaki linkte verilmiştir. Alınacak akademisyenlerin unvanı ve başvuran adaylardan istenen özel nitelikleri link üzerinden açılan bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

- Reklam -

Dokuz Eylül Üniversitesi akademik ilan tablosuna link üzerinden ulaşabilirsiniz.

9 Eylül Üniversitesi Akademik Kadro Başvuruları

DEÜ akademik kadro ilanı duyurusuna akademisyenler şahsen veya posta yoluyla başvuracaklar. Başvurular Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Personel İdaresi Başkanlığına yapılacaktır. Posta kaynaklı olsa bile son başvuru tarihinden sonra gelen belgeler ve başvurular kabul edilmeyecektir. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru sırasında aşağıdaki belgeler verilecektir;

  • Özgeçmiş (YÖK formatında olmalı)
  • Yayın listesi
  • Öğrenim belgesi
  • Adli sicil kaydı
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

Başvuru formunu ve akademik kadro ilanı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için 9 Eylül Üniversitesi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Akademik Kadro İlanlarını Nasıl Takip Edebilirim?

Akademik ilan haberlerini internet sitemizde güncel olarak yayınlıyoruz. Tüm haberleri İlanlar başlığı altından inceleyebilirsiniz. Akademik personel ilanları haberlerimize sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken Telegramdan bizi takip etmek ve bildirimleri açmak.

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.