Kwai Para Kazanma | 1000 izlenme Kaç TL-Şartları

Kwai para kazanma, son dönemde en çok araştırılan konulardan birisi konumunda. İnternetten para kazanmak ilginizi çekiyorsa bu yazıyı sizler için hazırladım!

Yazıya Kwai nedir sorusuyla giriş yapıp uygulamadan bahsettikten sonra para kazanma yöntemlerine değindim. Kwai nasıl para kazanılır sorusunu yanıtladıktan sonra ne kadar kazanacağınıza ve diğer bilgilere yer verdim.

Konuyla ilgili Kwai para kazanma hilesi konusuna da değindim. Sık sorulan sorularla yazıyı noktaladım. Kwai’den para kazanılır mı? Diye soruyorsanız gelin beraber inceleyelim. 😊

Kwai Nedir?

Kwai Nedir
Kwai Nedir

İlk olarak Kwai nedir sorusunu yanıtlayalım. Kısa videoları keşfedebileceğiniz bir uygulama olan Kwai’nin adını son dönemde sıkça duyuyoruz. İlgili uygulama hakkında kısaca sosyal video ağı diyebiliriz.

Kısa videolar, bilindiği üzere Instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında sevilen bir formattır. Hatta YouTube bile kısa videolar için Short platformunu oluşturdu. Burada açıkladığımız uygulama, daha çok TikTok’a benziyor.  Bilindiği üzere TikTok da kısa videolar ile popülerleşen uygulamalardan birisi.

Kwai Nasıl Para Kazanılır?

Siz de anlatacağım adımlarla uygulama üzerinden para kazanabilirsiniz. Kwai’den para kazanmakiçin ilk olarak üye olmanız, sonrasında hesabınızı aktifleştirmeniz ve belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Belirli sürelerle video içeriği yükleme, günlük olarak verilen hediye bonusları toplama, belirli sayıdaki videoları izleme gibi şartlarla siz de para kazanabilirsiniz. Tabii şartlar konusuna sonraki başlıklarda değineceğim. Kwaiden nasıl para kazanılır diyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

1- İzlenme Sayısı

Kwai İzlenme Sayısı
Kwai İzlenme Sayısı

İçerik üreticisi olmanız, uygulamadan para kazanmanız için en etkili yol diyebilirim. Trend olacak ve ilgi çeken içerikleriniz varsa bunları uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz. Belirli bir takipçi sayısı ve izlenme sayısına ulaştıktan sonra para kazanmaya başlıyorsunuz.

Dolayısıyla para kazanmak için ihtiyaç duyacağınız metriklerden birisi izlenme sayısıdır. Türkiye’de adını yeni yeni duyduğumuz için fazla rekabet yok. Ancak giderek popülerleşiyor. Elinizi çabuk tutun.

İlginizi çekebilir: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

2- İş Birliği Yapmak

İş birliği yaparak da para kazanabilirsiniz. Belirli bir takipçi kitlesine ulaştıysanız iş birlikleri sayesinde para kazanabiliyorsunuz. Aslında bu işin mantığı diğer sosyal medya platformlarıyla aynı. Çeşitli markalar tarafından tanıtım yapmanız amacıyla para teklifleri alabilirsiniz.

Takipçi kitlesine ulaştıktan sonra profilinizde iş birliklerine açık olduğunuzu belirten bir yazı ve iletişim bilgilerinizi bırakarak bu işi yapabilirsiniz.

3- Video İzleyerek Para Kazanma

Kwai izleyerek para kazanma mümkün. Sistem, sadece video izleyerek de para kazanmanıza imkân veriyor. Ancak bu kolay bir yöntem olduğu için yüksek kazançlar mümkün olmuyor. Uygulamada çok fazla vakit geçiriyorsanız, ek gelir olarak düşünülebilir.

4- Davet Ederek

Kwai para kazanma davet kodu paylaşılarak da para kazanılabilir. Yani sadece içerik üreticisi olup içerik paylaşmanıza gerek yok. Çevreniz genişse, arkadaşlarınızı, akrabalarınızı davet ederek de para kazanabilirsiniz.

Hatta diğer sosyal medya platformlarında takipçileriniz varsa davet koduyla üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Sizin kodunuzla üye olan her kullanıcı için para kazanırsınız.

Kwai’den Ne Kadar Kazanabilirim?

Kwai'den Ne Kadar Kazanabilirim
Kwai’den Ne Kadar Kazanabilirim

Diyelim ki Kwai video izleyerek para kazanma yolunu tercih ettiniz. Peki, ne kadar kazanacaksınız? Hemen açıklayayım…

Kwai’de şu kadar kazanırsınız denebilecek bir rakam yok. Çünkü kazanç oranları 1 dolardan başlıyor, yüz binlerce dolara kadar çıkıyor. Uygulamada görevleri yerine getirdiğiniz zaman Kwai coinleri birikir. 100 KCoin 1 dolara eşittir.

İçerik üretirseniz, video izlerseniz kazancınız daha da artacaktır. İçerikler için de şu ücretler geçerlidir;

 • İlk olarak profiliniz incelenir. Yani seviyenize göre kazanç sağlayabilirsiniz.
 • 100 izlenmenin üzerinde kurallara uygun bir şekilde 20 içeriğiniz olması gerekir.

İzlenme başına göre ödemeler ise şu şekilde;

 • 101 – 500 arasında izlenme için 0.80 dolar,
 • 501 – 1000 arasında izlenme için 1.4 dolar,
 • 1001 – 10000 arasında izlenme için 3.2 dolar,
 • 10001 – 30000 arasında izlenme için 6.4 dolar,
 • 30001 ve üzeri izlenme için 24 dolar.

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma hilesi nasıl yapılır şeklinde sorular da sorulabiliyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kişilerin aklına çeşitli yazılımlarla izlenme sayısını artırmak gelmektedir. Bu her ne kadar mümkün olsa da Kwai tarafından rahatlıkla tespit edilebiliyor.

Dolayısıyla hile kullanmanız sonucunda hesabınız kapatılabilir. Bu şekilde kazanma ihtimaliniz ortadan kalkar. Bu nedenle hile kullanmamanızı öneriyorum.

Kwai Para Kazanma Şartları 2023

Kwai'den Para Kazanma Şartları
Kwai’den Para Kazanma Şartları

Uygulamadan para kazanabilmeniz için belirli şartlar bulunuyor. Kwai para kazanma şartları şu şekilde;

 • Ay içerisinde 15 gün boyunca aktif olarak içerik (video) paylaşmalısınız.
 • Videoların tamamı kaliteli çekime sahip olmalıdır. İnanın her video kontrol ediliyor. 😊
 • İçerikler özgün olmalıdır. Başkasına ait videoları paylaşmanız, para kazanmanız için yeterli değil.
 • Video başına aylık görüntüleme en düşük 100 olmalıdır.
 • S ve A seviyelerine özel olarak paylaştığınız 20 içeriğin en az 5’i, uygulamada ilk kez paylaşılmış olmalıdır.
 • B seviyesi için bu oran 20’de 10 şeklinde.
 • C ve D seviyesi için 20’de 20 şartı aranıyor.
 • Platforma özel olarak hazırladığınız içerikler ilk üç gün içerisinde başka bir yerde paylaşılmamalıdır.
 • %80 üzeri kaliteye sahip içerikler için %5 ek bonus verilir.

Ödemeler dolar bazında yapıldığı için yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Reklam İzleyerek Para Kazanma

Kwai Para Kazanma Güvenilir Mi?

Kwai para kazanma güvenilir mi sorusu da sıklıkla soruluyor. Kwai, bu işi profesyonel bir şekilde yapan güvenilir platformlardan birisidir. Dolayısıyla Kwai para kazanma gerçek mi diye düşünmeden direkt olarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Yorumları

Kwai para kazanma yorumları, genel olarak kişilerin sözlük ve forum sitelerinde paylaştığı düşüncelerden oluşuyor. İlgili mesajlar ve yorumlar incelendiğinde hemen herkesin bu uygulamadan memnun olduğu görülmektedir.

Uygulamada başarı elde edip ciddi kazançlar sağlayan kişilere rastlamak da mümkündür. Dolayısıyla Kwai’de içerik üreticisi olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kwai nasıl kullanılır şeklinde bir soru sorabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak oldukça basittir. TikTok’a benzeyen uygulama, algoritma ile beğenilerinize göre karşınıza içerik çıkarır. Kısa videolara bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

SSS
SSS

İlgili konuda sık sorulan soruları da paylaşmak istedim. Böylece kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak. O halde sorulara geçelim.

1- Kwai Para Kazanma Gerçek Mi?

Uygulamanın kendine ait para kazanma sistemi mevcuttur. Ödemeler döviz üzerinden yapılır ve sistem tamamen gerçek.

2- Kwai Para Kazanma Ne Zamana Kadar?

Para kazanma sisteminin belirli bir süresi bulunmuyor. Hemen uygulamaya giriş yaparak siz de kazanmaya başlayabilirsiniz.

3- Kwai Para Nasıl Çekilir?

Kwai para nasıl çekilir sorusu da sıkça soruluyor. Bunun için öncelikle hesabınıza giriş yapınız. Sağ üst bölümde yer alan profilinize tıklayın. Sayfanın üst kısmında bulunan altıgene tıklayın. Cüzdan seçeneğine geçtikten sonra “Çek” butonuna tıklayın. İstediğiniz tutarı girin. Öncesinde hesabınızı tanımlamanız gerektiğini unutmayın.

4- Kwai Neye Göre Para Veriyor?

Uygulamanın kendine ait para kazandırma sistemi olduğunu söylemiştim. İlk olarak izlenme sayısına göre ödeme yapsa da video izleyerek para kazanabilmeniz de mümkün. Ayrıca arkadaşlarınızı üye yaparak ya da iş birliği yaparak para kazanabiliyorsunuz.

5- Kwai İzlenme Nasıl Artar?

İzlenme sayınızın artması için etkileşimde bulunmanız gerekiyor. Yani ne kadar beğeni, yorum vb. işlemler yaparsanız, kendinizi o kadar görünür kılmış olursunuz. Ayrıca reklam vererek de izlenme sayınızı artırabilirsiniz.

6- Kwai Ücretli Mi?

Hayır. Uygulama, yapılacak işlemler için hiçbir ücret talep etmiyor ve tamamen ücretsiz.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Zeynep - 15.12.2022

  acil para lazım nereden bulabilirim?

  • Rüzgar - 01.10.2023

   Para kazanmak için yartimci olurmuş