Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları 2024: Ne Kadar Oldu? Güncel

Herkesin hem uygun hem de kaliteli ürünü bulabildiği Tarım Kredi Kooperatif market pek çok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Tarım Kredi’de çalışmak isteyenler Tarım Kredi Kooperatifi maaşlarını 2024 yılında ne kadar olduğunu araştırmaktadırlar. Peki, Tarım Kredi Kooperatifi personel maaşları ve Tarım Kredi genel müdürü maaşı ne ne kadar? Sizler için açıkladık.

Tarım Kredi maaşları ne kadar? Bu içerikte öğreneceksiniz. Tarım Kredi Kooperatif görevlisi maaşı ve Tarım Kredi Kooperatifi başkanı maaşları gibi merak edilen diğer konulara da cevap vereceğiz. Tarım Kredi Market çalışma şartları ve yorumlarını incelemeye başlayalım…

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şartları Neler?

Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları
Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi‘ne başvuruda bulunmak isteyen kişilerin bazı şartları sağlaması gerekmektedir. İşte Tarım Kredi çalışanları olabilmek için sağlamanız gereken şartlar şunlardır:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • En az lise mezunu olmak,
 • İlgilendiğiniz pozisyonla ilgili olarak deneyim şartını karşılamak,
 • Vardiyalı olarak çalışmaya uyum sağlayabilmek,
 • İyi bir iletişim yeteneğine sahip olmak,
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilmek,
 • Hazır bir CV.

Bu şartları sağladığınız takdirde tarım kredi kooperatifi maaşlarına sahip olan bir personel olabilirsiniz! Gerekli şartlar esnektir ve mağazalara giderek yetkililerle de görüşme sağlayabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi için gerekli olan başvuru şartları bu şekildedir. Başvuru yapmayı düşünen erkek adaylar için askerliği tamamlamış olma şartı aranmamaktadır. Şimdi konuyla ilgili iş başvurusunu nasıl yapacağınızı inceleyelim.

Öneri içerik: Bim Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarım Kredi Kooperatifi iş başvurusunu iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki yöntem için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • İnternet üzerinden başvuru yapmak: İnternet üzerinden başvurularını gerçekleştirecek adayların öncelikle Tarım Kredi Kooperatifi Kariyer sayfasına giriş yapmaları ve açılan bu sayfada yer alan “Açık Pozisyonlar” kısmını incelemeleri gerekmektedir. Bu kısımda kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon varsa bu pozisyona kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.
 • Yüz yüze başvuru yapmak: Tarım Kredi Kooperatifi iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler hazırlamış olduğu CV’yi yaşadıkları yerde bulunulan bir Tarım Kredi Kooperatifi’ne gidip bırakabilir. Bu yöntem internet üzerinden yapılan başvuruya göre daha etkili bir yöntemdir.

İki yöntemde de kabul edilme şansınız aynıdır. Fakat internetten yapılan başvuruların daha fazla dikkate alınması söz konusu olabilir. Bu nedenle her iki yöntemi de denemenizi öneriyoruz. Tarım kredi kooperatifi maaşları 2024 bilgilerine geçmeden önce ilgili marketlerde çalışma şartlarını inceleyelim.

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları Nasıldır?

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları
Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Şartları

Tarım Kredi Kooperatifi maaşları konusuna geçmeden önce değinilmesi gereken en önemli konulardan biri de Tarım Kredi Kooperatifi çalışma şartlarıdır. Tarım Kredi Kooperatifi çalışma şartları genel olarak şu şekildedir:

 • Tarım Kredi Kooperatifi markette market personeli olarak çalışmayı düşünüyorsanız sizden tam zamanlı olarak çalışmanız beklenebilmektedir.
 • Günlük 8 saat çalışma şartı bulunmaktadır.
 • Bu sektörlerde hafta sonu ve tatillerde de çalışabilirsiniz.
 • Günlük çalışma saatinin üzerinde çalıştığınızda ek mesai ücreti alırsınız.
 • Sigortalı olarak çalışırsınız.
 • Sabah ve akşam olmak üzere iki vardiya sistemi bulunmaktadır.
 • Haftalık bir gün tatil hakkı bulunmaktadır.
 • Tarım Kredi Kooperatifi çalışanlarına ek olarak kasa tazminatı, prim ve gıda çeki gibi ek ödemeler de yapılmaktadır.
 • Maaşlar genel olarak her ayın biri ve beşi arasında ödenmektedir.
 • Bir yılını doldurmuş olan personeller 14 + 2 gün izin hakkına sahip olmaktadırlar.

Yıllık izin dahil belirlenen tüm yan haklar, Tarım Kredi Kooperatifi maaşlarını etkileyecektir. Bu nedenle iş sözleşmenizi detaylı olarak incelemenizde fayda bulunuyor. Ek olarak görüşmeye gittiğinizde de aklınızdaki tüm soruları yöneticilere ya da personellere sorabilirsiniz.

1- Tarım Kredi Kooperatifi Çalışma Saatleri Nasıldır?

Tarım Kredi Kooperatifi çalışanları sabah ve akşam olmak üzere iki vardiya sistemi ile çalışmaktadır. Tarım Kredi Kooperatifi market 09.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Burada çalışan kişilerin çalışma saatleri de buna göre ayarlanmaktadır. İşte Tarım Kredi market çalışma saatleri vardiya sistemine göre şu şekildedir:

 • Sabah vardiyası: 08.30 – 17.30
 • Akşam vardiyası: 12.30 – 21.30

Öneri içerik: Eczane Teknikeri Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları 2024 Yılında Ne Kadar Oldu?

Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları
Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları

Tarım Kredi market maaşları çalışılan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Yapılan Ocak zammından sonra 2024 yılında Tarım Kredi Kooperatifi maaşları genel olarak şu şekildedir:

Tarım Kredi Kooperatifi Çalışan PozisyonuMaaşları
Tarım Kredi Kooperatifi Kasiyer17.002 TL – 19.500 TL
Tarım Kredi Market Reyon Görevlisi17.002 TL – 19.500 TL
Tarım Kredi Market Kasap17.002 TL – 20.000 TL
Tarım Kredi Market Manav17.002 TL – 20.000 TL
Tarım Kredi Market Mağaza Müdürü25.000 TL – 27.500 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdür Maaşı60.000 TL – 75.000 TL
Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları

Tarım Kredi Kooperatifi Market Prim Sistemi Nedir?

Tarım Kredi Kooperatifi market prim sistemi; çalışanların motivasyonunu ve performanslarını artırmak amacıyla uygulanan bir sistemdir. Prim oranları mağazanın cirosuna göre belirlenmektedir. Bu yüzden net bir primden bahsetmek mümkün olmamaktadır.

Prim sistemi, Tarım Kredi Kooperatifi maaşlarını etkileyen temel unsurlardan birisidir. İlgili market kapsamında yapacağınız her görev için farklı prim oranları söz konusu olabilir. Bu nedenle detayları mutlaka incelemelisiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi marketinden alışveriş yapmayı düşünür ve et fiyatlarını merak ediyorsanız Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları yazımıza göz atabilirsiniz.

Tarım Kredi Market Çalışan Yorumları

Tarım Kredi Kooperatifi’nde çalışmak isteyen kişiler; Tarım Kredi Kooperatifi maaşları yanında en çok burada çalışan kişilerin çalışma şartları ile ilgili olan düşünceleri merak etmektedir. Genel olarak Tarım Kredi Kooperatifi çalışan yorumlarının iyi yönde olduğunu söylemek mümkündür.

Tarım Kredi Kooperatifi çalışanlarının yaptığı en olumlu yorumlardan biri ise ek mesai saatleri ücretlerinin ay sonunda düzenli olarak yatırılmasıdır. Mağaza yöneticiniz iyiyse ve çalışma ortamınızda düzenli bir çalışma sistemi varsa zaten sizin de Tarım Kredi Kooperatifi çalışma deneyiminiz olumlu bir yönde ilerleyecektir.

İlginizi çekebilir: Belediyede Çöpçü Maaşları

Sıkça Sorulan Sorular

Tarım Kredi Kooperatifi maaşları 2024 bilgileriyle ilgili olarak sıkça aldığımız sorular şu şekilde:

Tarım Kredi Market Sahibi Kim?

Tarım Kredi Kooperatif markerler, Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tarım Kredi Kooperatifi Holding yönetim kurulu ve icra kurulu başkanı Hüseyin Aydın’dır.

Tarım Kredi Kooperatifi Görevlisi Ne İş Yapar?

Tarım Kredi Kooperatifi görevlisinin görev ve sorumlulukları şu şekildedir:
– Kurulacak işletmelere ait kredi taleplerini incelemek,
– Hibelerin zamanında ve amacına uygun olarak kullanılmasını takip ve kontrol etmek,
– Personele ait istatistiki bilgileri tutmak,
– Bakanlıkça yürütülen iç ve dış kaynaklı entegre ve münferit bitkisel üretim, hayvancılık ve su ürünleri üretim, değerlendirme, pazarlama ve kırsal kalkınma projelerinin il ile ilgili kısımlarını uygulamak ve uygulatmak gibi görevleri bulunmaktadır.

Tarım Kredi Kooperatifleri Özel mi Devlet mi?

Çiftçiye ve tarımla uğraşan kişilere avantaj sağlamayı ilke edinen Tarım Kredi Kooperatifi, tamamen bağımsız bir kurumdur. Bu kurum T.C. Ziraat Bankası bünyesinde faaliyet gösterirken, 17 Mayıs 1977 tarihinde Merkez Birliği ile beraber bağımsız bir çiftçi kuruluşu olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Tarım Kredi Kooperatifi Hangi Pozisyonlarda İşe Alım Yapıyor?

Tarım Kredi Kooperatifi maaşları konusunda araştırma yapanların merak ettiği konulardan biri de Tarım Kredi Kooperatifi hangi pozisyonlarla işe alım yaptığı konusudur. Tarım Kredi Kooperatifi genel olarak; insan kaynakları uzmanı, eğitim uzmanı, market yöneticisi ve market personeli gibi pozisyonlarında işe alım yapmaktadır.

Tarım Kredi Kooperatifi İletişim Numarası Nedir?

Tarım Kredi Kooperatifi maaşları konusunda araştırma yapan kişiler Tarım Kredi Kooperatifi iletişim kanallarını da merak etmektedir. Tarım Kredi Kooperatifi iletişim kanalları şu şekildedir:
Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği Adresi: Yukarı Bahçelievler Mah. Wilhelm Thomsen Cad. No: 7 Çankaya / ANKARA
Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği Telefon Numarası: +90 (312) 216 40 00
Tarım Kredi Kooperatifi Çağrı Merkezi: 444 4 855
Tarım Kredi Kooperatifi Market Çağrı Merkezi: 444 18 57
Tarım Kredi Kooperatifi Mail Adresi: [email protected] / [email protected]

Tarım Kredi Kooperatifi Markette Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Tarım Kredi Kooperatifi markette ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Tarım Kredi markette yer alan ürünlerden bazıları şunlardır:
– Kuru bakliyat,
– Makarna,
– Zeytinyağı,
– Un,
– Zeytin,
– Turşu,
– Kolonya,
– Et,
– Sebze / Meyve,
– Çay,
– Kozmetik malzemeler,
– Kahve,
– Abur cubur vb.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir