Seyahat severlerin taşıması gereken yirmi temel eşya

serkan
serkan 23.01.2022
Güncellendi 23/01/2022

Tanrı Dünya’yı yarattığında, insanlığı muhteşem manzaralarla kutsadı. Ve Tanrı’nın yarattıklarına bir göz atmayı birincil amaçları haline getiren birkaç yorgun ruh vardır. Seyahat etmek onlar için hayattır ve onları içten dışa daha mutlu kılar. Yeni yerler keşfetmek, farklı lezzetler tatmak ve hatıralar biriktirmek her zaman akıllarındadır. Üstelik hiçbir şey onların seyahat tutkusunu ve sevgisini yenemez.

- Reklam -

Hevesli gezginlerden biriyseniz ve yeni bir yolculuğa çıkmaya hazırsanız, bekleyin, sizin için özel bir şeyimiz var. Hayatınızın en iyi yolculuğuna çıkmanıza yardımcı olmak için yola çıktık ve seyahat için gerekli şeylerin bir listesini hazırladık. Listemiz sizin için bir kurtarıcı olacak ve tanıdığınız tüm seyahat tutkunları için de bol bol hediye fikri olacak.

Boyun yastığı
Boyun yastıkları, sırtınıza ve omzunuza destek sağladıkları için hayati seyahat aksesuarlarıdır. İster otobüste ister yolcuda seyahat ediyor olun, U şeklindeki boyun yastığı boynunuzu ve omuzlarınızı tüm sarsıntılardan kurtaracaktır.

Elektronik düzenleyici
USB kablolarınızı veya tüm şarj cihazının kendisini kaybetmekten bıktınız mı? Açık bir evet ise, o zaman bir elektronik organizatör en iyilerinden birini yapacaktır. gerekli seyahat ürünleri senin için. Çok fazla cebe sahip olduğu için kulaklıklarınızı, mobil şarj cihazınızı, güç bankanızı, kalem sürücünüzü ve daha önemli eşyalarınızı elektronik bir düzenleyicide saklayabilirsiniz.

- Reklam -

Kablo sargıları
Kulaklıkları her zaman dolanan biri misiniz? Görüntüden hoşlanmadığınızı biliyoruz ve bu nedenle kişiselleştirilmiş kablo sargılarına sahip olmalısınız. Üzerine adınızı veya bir alıntıyı ekleyin ve kulaklığınızı sonsuza kadar açmanın zorluğunu unutun. Bu kablo sargısı şüphesiz bir seyahat severlerin vazgeçilmezi.

Voyager hediye seti
Bugün evden çalışmak sadece kendi evinizle sınırlı değil. Bir seyahate çıkabilir ve en sevdiğiniz tatil beldesinden çalışabilirsiniz. Aklınızda evden eğlence dolu bir iş varsa, ihtiyacınız olan tek şey bir Voyager kitidir. Kit, dizüstü bilgisayarınızı başka şeylerle birlikte tutabileceğiniz bir postacı çantasına sahiptir. Ayrıca, kit seyahat arkadaşınız için mükemmel bir hediye olacaktır.

Yeniden kullanılabilir yüz maskeleri
Pandeminin ortasında yüz maskeleri yeni haline geldi seyahat malzemeleri . Bu nedenle, son derece önemlidir ve bir çift yeniden kullanılabilir yüz maskesi taşımalısınız. Kendinizi korumak için, Polipropilenden yapılmış ve rahat elastik kayışlara sahip yüksek kaliteli maskeler satın almalısınız.

Kişiselleştirilmiş güç bankası
Bir güç bankasına sahip olmanın faydasını kim bilmiyor? Ancak kişiselleştirilmiş bir güç bankası her şeyi daha özel kılar. Seyahat etme konusunda tutkulu olan arkadaşınızı şaşırtabilir veya kendinize bir tane satın alabilirsiniz. Ayrıca, tercihinize göre özelleştirebilir, adınızı veya baş harflerinizi ekleyebilirsiniz.

- Reklam -

Gezgin hediye anahtarlık Anahtarlık
Seyahatle ilgili sözleri olan süslü bir anahtarlık, tüm seyahat severler için en seçkin hediyeler olacaktır. Anahtarlık, tüm anahtarları düzenlemenize yardımcı olacak ve askı çantanıza veya ceketinizin cebine kolayca sığacak.

Bagaj tartımı
Yolculuğunuz için hazırlanmaya başladığınızda, ilk adım eşyalarınızı paketlemek ve tartmaktır. İkinci kısım için, elinizi rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve 50-60 kg’a kadar ağırlığı ölçebilecek bir bagaj kantarı almalısınız.

Askı çantası
Bir askı çantası en yaygın parçalardan biridir. Hepimizde var ve işleri oldukça kolaylaştırıyorlar. Seyahatinizde hafif olacak, ayarlanabilir askılı ve çeşitli cepleri olan bir askılı çanta taşıyın.

- Reklam -

Hepsi bir arada seyahat fiş adaptörü
Seyahat severler için olmazsa olmazlar listemizde bir sonrakinin aklınızın ucundan bile geçmediğine bahse gireriz. Yurtdışı seyahatine hazırlanırken, elektronik cihazlarınızı kolayca şarj edebileceğiniz bir seyahat fişi adaptörünü yanımızda taşımayı çoğu zaman unutuyoruz. Bu nedenle, her türlü prize sığabilecek hepsi bir arada seyahat fiş adaptörü satın almalısınız.

Katlanabilir su şişesi
Seyahatiniz için en önemli şeylerden biri su şişesidir. Silikon malzemeden üretilmiş katlanabilir bir su şişesi alın, çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Seyahat pusulası
Seyahat Pusulası tüm trekking hayranlarının tatillerinde kesinlikle ihtiyaç duyacakları bir öğedir. Ancak, kendinizi normal olanla sınırlamayın. Bunun yerine, kişiselleştirilmiş bir tahta kutuyla birlikte gelen bir seyahat pusulası edinin. Ailenize ve arkadaşlarınıza verebilir veya harika göründüğü için kendiniz alabilirsiniz.

- Reklam -

Seyahat terlikleri
Kaçırmamanız gereken bir diğer seyahat ürünü de seyahat terliğidir. Sadece basit bir tane taşımayın. Pamuklu jarse iç tabanıyla size rahatlık sağlayan, dolgulu kapitone bir çift alın.

Çok amaçlı alet
Eğer bir macera aşığıysanız ve tatiliniz tamamen trekking, balık tutma ve benzeri aktivitelerle ilgiliyse, çok amaçlı bir alet bulmalı ve onu seyahat çantanızda bulundurmalısınız. Paslanmaz çelik gövdeli bir alet, bıçak veya makas gibi kullanabileceğiniz için, çadırlarınızı hazırlarken veya kesim amaçlı olarak size yardımcı olabilir.

Seyahat kahve kupası

- Reklam -

Kahvenin içeri girmesine izin verin! Tüm kahve manyakları, dökülmeye karşı dayanıklı bir seyahat kahve kupası almalıdır. Vakum yalıtımlı duvarlı termos veya kupa kahvenizin sıcaklığını korur, böylece lezzetli bir fincan kahvenin tadını çıkarırken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Bagaj etiketleri
Çarpıcı bir bagaj etiketi, genel havalimanı görünümünüzü iyileştirecektir. Üzerinde alıntı olan ve tercih ettiğiniz renkte olanı alabilirsiniz.

Gezgin havlusu
Gezgin havlusu olmazsa olmaz bir seyahat eşyasıdır. Zaten valizinizde bir tane bulunduracağınızı biliyoruz. Ancak hızlı kuruduğu ve cildinize iyi geldiği için mikrofiber havlu tercih etmelisiniz.

- Reklam -

Pasaport & Cüzdan Koruyucu
Pasaportunuz, şüphesiz seyahatinizin ana belgesidir. Korumak için su geçirmez malzemeden yapılmış bir koruyucu kılıf satın almalısınız. Üstelik cüzdanınızı da kılıf alarak güvenle taşıyabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıklar
En sevdiğiniz ritimleri dinlemeden yolculuklarınız eksik mi kalır? Sizi tamamen anlıyoruz ve bir sonraki temel şey bir çift Bluetooth kulaklık. Kablosuz kulaklık, müzik dinleme deneyimini özel ve sorunsuz hale getirecek.

Seyahat hoparlörleri
Kişiselleştirilmiş bir taşınabilir kablosuz Bluetooth hoparlör satın alarak tatilinizi eğlenceli bir deneyime dönüştürün. Hoparlör yolculuğunuza eğlenceli bir unsur katacak ve siz ve seyahat arkadaşlarınız onunla her yerde ve her zaman en sevdiğiniz ritimleri yakalayabilirsiniz.

- Reklam -

Sonuç olarak, seyahat severler için olmazsa olmazlar listemiz, başarılı ve unutulmaz bir seyahat için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahiptir. Bu nedenle, bu öğeleri not edin ve listenizden işaretlemeye başlayın!

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir