İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı 2023 | GÜNCEL!

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı bilgileri son dönemde sıkça araştırılıyor. Hasta kabulü için günler sayan hastanede 5.000 kişinin istihdam edileceği konuşuluyor. Peki, İzmir Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Tüm detayları sizler için hazırladık…

İzmir hastane iş ilanları arasında Şehir Hastanesi önemli bir paya sahip. İlgili kurumda yüksek istihdamın sağlanması, pek çok işsizi sevindirdi. Hastanede çalışmak istiyorum diyen binlerce kişi ise bu konuyu merak ediyor.

İzmir Şehir Hastanesi başvuru sürecini sizlere detaylı olarak anlatacağım. Güncel olarak İŞKUR, e-Devlet ve kariyer siteleri üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. O halde İzmir şehir hastanesi işçi alımı ne zaman yapılacak? Detayları inceleyelim…

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak Mı?

İzmir Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak Mı
İzmir Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak Mı

Öncelikle sevindirici haberin geldiğini söyleyelim: İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı yapacak! Peki, başvuru şartları neler? Hangi pozisyonlarda alım olacak? Hepsine değineceğiz…

Bayraklı Şehir Hastanesi, Türkiye’nin en büyük 4. hastanesi olma özelliğini taşıyor. Bu bakımdan yüksek sayıda kişinin istihdam edileceği düşünülmektedir. Şimdilik uzmanlar 5.000 kişinin istihdam edileceğini öngörüyor.

Ancak elbette bu rakamın daha da artması beklenebilir. Peki, hangi pozisyonlarda alım var? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? İşte o sorunun yanıtı!

İlginizi çekebilir: Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

İzmir Şehir Hastanesi Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacak?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı yapıyor! Aşağıdaki pozisyonlarda yüksek sayıda kişinin istihdam edileceği açıklandı:

 • Aşçı
 • Garson
 • Tıbbi Atık Personeli
 • Radyoloji Teknikeri
 • Radyolog
 • Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Elemanları
 • Danışman
 • Bilgi Yönetim Sistemi Elemanları
 • Çamaşırhane Elemanı
 • Teknik Personeller
 • Laboratuvar Personeli
 • Hastane Refakat Personeli
 • Hasta Bakıcılar

Elbette personel alımı bu pozisyonlarla sınırlı değil. Birçok pozisyon için değerlendirmeye alınabilirsiniz. Bunun için İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarına başvurmanız gerekiyor.

İzmir Şehir Hastanesi iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınızı adım adım anlatacağım.

İzmir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır
İzmir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

İzmir Şehir Hastanesi personel alımına dâhil olmanız için iş başvurusu yapmanız gerekiyor. Eğer iş başvurusunu nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız mevcut 3 yöntemi sizlere sunacağım. Bunlar şu şekilde:

 • İŞKUR
 • E-Devlet
 • Kariyer Siteleri

Şimdi bu yöntemlerin detaylarına geçelim…

Öneri içerik: Kocaeli Şehir Hastanesi İşçi Alımı

1- İŞKUR Üzerinden

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı İŞKUR
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı İŞKUR

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İŞKUR üzerinden eleman alımı yapabilir. Bunun için İŞKUR hastane iş ilanlarını takip etmenizi öneriyorum. Aşağıdaki adımları takip ederek ilanları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz:

 • İŞKUR e-Şube adresine “İş Arayan” kısmından e-Devlet şifrenizle giriş yapın.
 • Karşınıza gelen ekranda “İş İlanları” seçeneğini tıklayın.
 • Arama ekranına “Şehir Hastanesi” yazın ve ara butonuna tıklayın.
 • Çıkan iş ilanlarından uygun olanlara başvurun.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı için ilk yöntem olarak İŞKUR’u deneyebilirsiniz. İzmir şehir filtrelemesi yaparak lokasyon bazlı da arama yapabilirsiniz.

İzmir Bayraklı yeni yapılan hastaneye iş başvurusu bu şekilde yapılabilir. Sırada diğer yöntem var: e-Devlet…

2- e-Devlet Üzerinden

İzmir Şehir Hastanesi İş Başvurusu
İzmir Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Gerekli ilanlar açıldığında İzmir Şehir Hastanesi iş başvurusunu e-Devlet üzerinden de yapabilirsiniz. E-Devlet’te yer alan Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım uygulaması aracılığıyla başvurularınızı yapabiliyorsunuz.

Elbette bunun için kamu işçisi statüsünde ilanların açılması gerekiyor. İlan kontrolü yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Kariyer Kapısı e-Devlet bağlantısına giriş yapın.
 • Gerekli izin ve onayları vererek ilanlara ulaşın.
 • İlan aramasına “Şehir Hastanesi” yazarak filtreleme yapabilirsiniz.

İzmir Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarına e-Devlet üzerinden bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Ancak güncel olarak böyle bir ilanın aktif olmadığını belirtelim. Aktif edildiği takdirde bu içerikten bilgi alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı için farklı bir yol daha önereceğim. Bu yolla da başvurularınızı iletebilirsiniz.

3- Türkerler Holding & Gama Holding (Kariyer)

Türkerler Holding
Türkerler Holding

İzmir Şehir Hastanesi’nin işletimi için 25 yıllığına Türkerler Holding ve Gama Holding ile anlaşıldı. Buna göre hasta kabulü başladıktan sonra 25 yıl kadar süreyle buradaki personel alımını bu iki holding gerçekleştirecek.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvuru formu arıyorsanız bu iki firmanın kariyer sayfalarına yönelebilirsiniz. İki şirkette personel alımını kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir. Gerekli ilan sayfalarını aşağıda paylaşıyorum:

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı başvurusu için tüm yöntemleri aktardık. Peki, iş başvuru formu var mı? Bu soruyu da yanıtlayalım…

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvuru formu henüz yayınlanmamıştır. Güncel olarak bu yönde haberler yapıldığını görsek de bunların gerçeği yansıtmadığını söylememiz gerekiyor. Bu nedenle iş başvuru formu adı altında sizlere gönderilen hiçbir bağlantıya tıklamamanız önerilir.

Bu yönde dolandırıcılık faaliyeti çokça yapıldığından dolayı dikkatli olmanızda fayda bulunuyor. İzmir Şehir Hastanesi iş başvurusu için yukarıda sıraladığımız yöntemler geçerlidir.

İlginizi çekebilir: Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu

İzmir Şehir Hastanesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Personel alımı haberlerinin detaylarını paylaştık. Bu habere ilgi gösteren vatandaşlar ise İzmir Şehir Hastanesi personel alımı ne zaman yapılacak şeklinde sorular sorabiliyor. Bu soruyu da yanıtlayalım…

Şu an için Şehir Hastanesi’nin yapımına devam edildiği için sadece şantiye işçileri çalışmaktadır. Şantiye aşamasının tamamlanmasından sonra gerekli hazırlıklara başlanacak ve personel alımı yapılacaktır. Ancak bunun için bir tarih verilmemiştir.

İzmir Şehir Hastanesi personel alımı sürecine dair detayları sürekli olarak takip ediyoruz ve herhangi bir gelişme olduğu takdirde içeriğimizi güncelleyeceğiz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı ile ilgili olarak iş ilanlarına da değinelim…

İzmir Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Şehir Hastanesi iş ilanları şu an için aktif edilmedi. Ancak yukarıdaki başvuru yöntemleri aracılığıyla ilanları sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Hastane henüz şantiye aşamasında olduğu için mevcut iş ilanları sadece şantiye işçilerine yönelik olarak hazırlanmıştır.

Şantiye işçilerine yönelik İzmir Şehir Hastanesi İŞKUR iş ilanları güncel olarak şu şekilde:

 • Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu
 • Beden İşçisi (Genel)
 • Gazaltı (Mig-Mag) Kaynakçısı

Hastane personeli alımı ise gerekli hazırlıklar tamamlandığında başlayacaktır. Bu nedenle İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı için içeriğimizi takip etmeyi ihmal etmemelisiniz…

NOT: Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanlarını İŞKUR, e-Devlet ve Kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımına dair güncel bilgiler bu şekildeydi. Şimdi, hastane hakkında daha fazla incelemede bulunalım.

İzmir Şehir Hastanesi Hakkında

İzmir Şehir Hastanesi Hakkında
İzmir Şehir Hastanesi Hakkında

İzmir şehir hastanesi hakkında şu bilgileri verebiliriz:

Proje, 622.350 metrekare alan üzerinde gerçekleştirilmektedir. İnşaat alanı toplamda 573.546 metrekaredir. Toplam 2.060 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Yatak kapasitesi ise şu şekilde dağıtılmıştır:

 • Genel Hastane için 715,
 • Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları bölümü için 424,
 • Kardiyovasküler Cerrahi için 380,
 • Onkoloji için 141,
 • FTR için 300,
 • Adli Psikiyatri için 100,

yatak ayrılmıştır. Bu bölümlerin her biri ayrı bir hastane olarak değerlendirilmektedir.

Öneri içerik: Adana Şehir Hastanesi İşçi Alımı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi ne zaman açılacak sorusunu da sıkça alıyor. Bu sorunun yanıtı henüz tam olarak netleşmedi. İnşaat halen devam etse de son yapılan açıklamalara göre yakın zamanda hasta kabulüne başlanacağı belirtiliyor.

Son açıklamada Haziran ayının sonunda hastanenin hasta kabulüne başlayacağı belirtilmiştir. Yani proje büyük oranda tamamlandı diyebiliriz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı da hasta kabulüne başlamadan önce aktif olarak gerçekleştirileceğini düşünüyoruz. Süreç hakkında güncel bilgileri almak için akademikpersonel.org’u takip edin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Tanıtım

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı ile alakalı olarak sıkça sorulan sorular şu şekilde:

İzmir Şehir Hastanesini kim işletecek?

İzmir Şehir Hastanesi; Türkerler ve Gama Holding iş ortaklığı tarafından işletilecektir.

Hastanelere nasıl işe girilir?

Hastanelere İŞKUR aracılığıyla işe girebilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerinden ve aracı taşeron firmaların ilanlarından da faydalanabilirsiniz. Genel olarak İŞKUR yöntemi ile işe giriş yapabiliyorsunuz.

İzmir Şehir Hastanesi’nde kaç kişi çalışacak?

İzmir Şehir Hastanesi’nde kaç kişinin çalışacağı tam olarak belli değildir. Ancak tahminen 5.000 personelin istihdam edileceği ifade ediliyor.

Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Şehriban Gümüşsoy - 23.06.2023

  Merhaba
  Ben Şehriban. İş ilanı için başvuru yapmaya çalışıyorum ama maalesef hiç bir devlet kurum sayfalarından faydalanamıyoruz hiç bir şekilde başvuruda bulunamıyoruz . isteğim İzmir bayraklı yeni şehir hastanesi . başvurumu sağlamanızı istiyorum .
  İyi çalışmalar .


İçindekiler