Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi 2022 Önerileri

Engin Editor
Engin Editor 09.06.2022
Güncellendi 09/06/2022
Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Siteleri
Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Siteleri

Öğrenciler dahil birçok kişinin ücretsiz şekilde film ve dizi izleme platformlarını aradığını bildiğimiz için sizler için netflix dizilerini ücretsiz izleme sitesi başlıklı yazımızı hazırladık.

- Reklam -

Listelediğim siteler sayesinde ve ipuçları ile ücretsiz netflix izleme şansından yararlanacaksınız. İşte altın değerindeki o bilgiler…

Netflix Ücretsiz İzlemek Mümkün Mü?

Netflix platformu şuanda 1 ay ücretsiz üyelik sağladıktan sonra kullanıcılardan üç farklı seçenek altında ücretlendirme istiyor. Temel plan üyeliğinde 37,99 aylık ücretinden başlayarak, Standart üyelikte  57,99 TL ve çoklu kullanıcı imkanı sunan özel planda  77,99 TL aylık ücretlendirme vardır.

Tabi bu ücretlerin belirli zaman aralıklarında artması insanların da bu miktarları ödemek istememesine neden olmaktadır. Bu durumda birçok kullanıcı da ücretsiz netflix izleme mümkün mü diye aramaktadır. Ben de sizler için bedava netflix filmleri izlemenize yardımcı olacak bu listeyi hazırladım.

- Reklam -
ücretsiz netflix izleme siteleri güncel 2022 listesi

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi 2022 Listesi

Son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıkla aranılan ücretsiz netflix izleme sitesi önerisi için alt başlıklar altında önereceğim siteler bedava şekilde hem diziler hem de filmleri takip etmenizi sağlar. İşte sizler için derlediğim Netflix dizilerini ücretsiz izleme sitesi 2022 listesi şöyledir;

1. Bedava Netflix İzleme Önerisinde İlk Sıra: Dizipal

Dizipal sitesi ücretsiz netflix izleme arayıcıları için en iyi alternatiflerden birisidir. Sitede güncel olarak netflix en çok izlenen fimleri ve dizileri paylaşılmaktadır. Ayrıca BluTv, Prime Video, Gain, Exxen gibi platformların da çok izlenenlerini paylaşan sitede aradığınız birçok şeyi kolayca bulabilirsiniz.

 • Avantajı: Sitenin çok sayıda içeriğe sahip olması
 • Dezavantajı: Sitenin belirli aralıklarla kapatılıyor olması

(Site kapatıldığı zaman twitter üzerinden aynı adlı hesabın paylaştığı linke erişerek güncel siteye ulaşabilirsiniz.)

2. Netflix Ücretsiz İzlemek İçin: Diziyo

Diziyo sitesi de ücretsiz netflix hesabı arayan kullanıcıların aradıkları her şeyi bulmasına yardımcı olan bir hizmet sunmaktadır. Bu sitede ücretsiz şekilde tüm yerli ve yabancı dizileri kolayca bulabilir ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

- Reklam -
 • Avantajı: Sitedenin zengin bir film ve dizi arşivine sahip olması
 • Dezavantajı: Sitenin çok sayıda reklam eklentisi ile içeriklere erişime yaşanan zorluk

3. Ücretsiz Netflix Dizileri Arayanlara: Dizigom

Ücretsiz netfilix dizilerini arayan kullanıcılar için Türkçe altyazılı bir şekilde yüzlerce farklı seçeneği içerisinde barındıran Dizigom sitesi sizler için iyi bir seçenek. Yabancı dizi ve filmleri kolayca altyazılı şekilde tüm sezonlarıyla bulabilirsiniz.

 • Avantajı: Sade görünümlü sitesi ve zengin içeriği
 • Dezavantajı: Popüler olan veya kaliteli seçkiler arasıda yer alan dizilerin olmaması ya da geç yüklenmesi

4. Netflix Filmleri İzlemek İçin Ücretsiz Site: Filmmom

Eğer Netflix filmlerini ve dizilerini bedava izlemek istiyorsanız en popüler dizileri güncel olarak yayınlayan Filmmom sitesi mutlaka listenizde yer almalıdır. Sitede türlerine göre filmler ve diziler kategorize edilmiş ve sade bir ara yüzü vardır. Ücretsiz bir şekilde sitedeki tüm içerikleri kullanabilirsiniz.

 • Avantajı: Basit arayüz ve uzun zamandır içerik paylaşmaya devam etmesi
 • Dezavantajı: Popüler diziler hariç nadir bulunan veya çok seyredilmeyen içeriklerin yer almayışı

5. Ücretsiz Netflix İzleme Alternatifi: Watchill

Yabancı diziler ve filmler için en kapsamlı sitelerden birisi Watchill’dir ancak sitenin erişime sık sık engellenmesi olumsuz dezavantaj oluşturmaktadır. Bu nedenle listede aşağı kısımlara attım. Ancak buna rağmen ücretsiz netflix izleme alternatifleri için kapsamlı bir sitedir.

- Reklam -
 • Avantajı: Yabancı dizi ve film konusunda en zengin içeriklere sahip olması
 • Dezavantajı: Sitenin erişime engellenmesi çok sık olmakta

6. Netflix En Çok İzlenen Fimler İçin: Fullhdfilmizlesene

Film siteleri arasında en eski seçeneklerden birisi olan Fullhdfilmizlesene sitesinde netflix en çok izlenen filmler dahil birçok platformun popüler içeriklerini güncel olarak yayınlamaktadır. 2022 en iyi filmlerine ve dizilerine ulaşmak için bu site alternatifleriniz arasında mutlaka yer almalıdır.

 • Avantajı: Sitenin çok köklü olması ve dolu bir içeriğe sahip olması
 • Dezavantajı: Sitenin dizi içeriği yer almaması
netflix ücretsiz izleme programı

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Programı Nelerdir?

Önerdiğim siteler haricinde netflix dizilerini ücretsiz izlemek isteyenler için kolayca bilgisayarlarına kurabilecekleri programlar da vardır. En yaygın bedava netflix izleme programları şunlardır;

 1. Stremio
 2. Appflix

Bu uygulamaları bilgisayarınıza kurduktan sonra oturum açarak Netflix dahil Amazon Prime, Gain, Blutv, Exxen, Disney gibi birçok yerli ve yabancı film-dizi sitelerindeki içeriklere ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

- Reklam -
bedava netflix hesapları – ücretsiz netflix hesapları

Bedava Netflix İzlemek İsteyenler İçin Alternatif Yollar

Ücretsiz şekilde Netflix dizi ve filmlerini izlemek için yukarıda sıraladığım siteler haricinde birkaç yöntem daha vardır ancak bu yöntemlerin birçoğu geçersiz veya zahmetlidir.

 • VPN ile Bedava Netflix İzleme: VPN kullanarak bedava netflix izlemek zorlu bir yöntemdir, internette bu konuda yaygın bilgiler dolaşsa da geçerliliği yoktur.
 • Telegram İle Bedava Netflix 2022 Hesaplarına Ulaşma: Bu yöntem Telegram gruplarında Netflix apk hesaplarının paylaşılması ile oluşur ancak kısa sürede bu hesaplar engellendiği için izlemeniz yarım kalabilir.
 • Bedava Netflix Hesapları 2022 Paylaşımları: Birçok internet sitesinde tıklanma almak için ücretsiz / bedava netflix hesapları paylaşılmaktadır fakat bu yöntem de telegram paylaşımları gibi engellendiği için hızla kapatılır, birçoğu da tık almak için yazıldığı için gerçekliği yoktur.
 • Netflix İndirim Kampanyaları: Bu yöntem düşük bir ücret ödemenize neden olabilir fakat gerçek netflix hesabı açmanıza yardımcı olur. Papara, Enpara, İnial Kart gibi birçok aracı banka kuruluşu Netflix dahil birçok platforma özel indirimler sağlamaktadır.

Uyarı: Netflix ücretli bir program olduğu için önerimiz gerçek sitesi üzerinden indirimli avantajlardan yararlanarak izlemenizdir. Yasal olmayan sitelerden kaçak yollar ile izlemeniz tavsiye edilmez.

- Reklam -

Ayrıca en güncel bilgilere erişmek için sitemizde yer alan İş-Yaşam sayfasını takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için de Yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir