Meghan Markle, ortaya çıkarılan TV dizisinde katil bir prenses’i oynuyor! hayranları hayrete düşürüyor

Meghan Markle, yasal drama Suits’te şöhret bulmadan önce ilk TV rollerinden birinde ironik bir şekilde bir prensesi oynadı.

Meghan Markle, Suits karakteriyle tanınmadan ve Prens Harry ile evlenmeden önce bir dizi oyunculuk rolü üstlendi.

Meghan Markle’ın oyunculuk çabalarından biri, bir peri masalı cinayet planının kalbinde yer alan ekran prensesi rolündeki bir TV drama bölümünde gün ışığına çıkarıldı.

Eski Hollywood aktrisinin hayranları, yasal drama Suits’te hevesli avukat karakteri Rachel Zane’i oynarken kariyerinin yükselişe geçtiğini hatırlayacak.

Ancak herhangi bir aktör gibi, ilk olarak bir dizi rol üstlendi ve bunlardan biri, Prens Harry ile tanışmadan on yıl önce, ABC suç draması The Castle’ın 4. sezon bölümünde yeniden ortaya çıktı.

40 yaşındaki Sussex Düşesi, bir prenses – Uyuyan Güzel – rolünü oynayan Charlotte Boyd karakterini üstleniyor ve bir peri masalı cinayet planına bulaşıyor.

Meghan Markle, ortaya çıkarılan bir bölümde Şatoda Uyuyan Güzel’i oynuyor

Dedektif Castle ve Beckett, iki kadın öldükten sonra soruşturma yapmakla görevlendirilir – ilki Kırmızı Başlıklı Kız, diğeri Pamuk Prenses.

Bu arada, Meghan’ın karakteri Charlotte, daha sonra iki kurbanla bağlantılı bir garson olarak tanıtıldı, her ikisinin de kendilerine enjekte edilen bir ilaç kokteyli tarafından öldürüldüğü tespit edildi.

Charlotte tutuklanmadan önce cinayetler hakkında sorgulanır ve ayrıca bir şantaj kurbanı olur.

Hayranlar şu yorumu yaptı: “Meghan Markle’ı Castle’ın eski bir bölümünde az önce izledim – çok iyi bir rol oynadı.

“Onun hareketini izlemek ve şimdiki hayatını düşünmek biraz garip hissettim.”

Meghan Markle, Prens Harry ile evlenip oyunculuk dünyasını geride bırakarak kraliyet mensubu olmadan önce The Castle’da Uyuyan Güzel olarak rol aldı.

Başka bir hayran ekledi: “Meghan Markle’ın şantaj yapılan bir kurbanı oynadığı Castle’ın eski bir bölümünü izliyorum. O çok farklı görünüyor.”

Üçüncüsü ekledi: “Meghan Markle’dı! Sadece bu da değil, ironik bir şekilde peri masalı temalı bir bölümdü ve ilk sahnesinde prenses gibi giyinmişti.”

Kraliyete dönen eski aktrisin hayranları, artık başka projelere odaklandığı için Meghan’ın drama rollerine geri döndüğünü göremeyecek.

Netflix’in yeni dizisi Pearl’ün yapımcılığını üstlenmesi için kamera arkası çalışmaları sürüyor.

Netflix, Harry ve Meghan’ın projelerini ‘kendi eline alma’ konusunda Spotify’ı takip ediyor

Bu yılın başlarında şirketin Linkedin hesabı, Meghan’ın gelecek projesi için bir Los Angeles Prodüksiyon Tasarımcısı almak istediklerini gösterdi.

Dizi, çeşitli etkili kadınlardan ilham alan 12 yaşındaki bir kızın maceralarına odaklanan bir “aile dizisi” olarak tanımlanıyor.

Aynı zamanda baş yapımcı olan Meghan Markle ve Prens Harry, projeyi geçen yaz Archewell Productions aracılığıyla duyurdular , ancak çıkış için bir tarih onaylanmadı.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir