Kulağının sudan tıkandığını sandı, kafasında hamam böceğiyle yaşadı

serkan
serkan 18.01.2022
Güncellendi 18/01/2022

40 yaşındaki Zane, bir yüzme havuzuna girdikten sonra kulağı tıkanmış gibi hissederek sudan çıktı. Rahatsızlığın geçmeyeceğinden endişelenerek doktora gitti. KBB’nin bulduğu şey tatsızdı: kulağının içine ölü bir hamamböceği yerleşti.

- Reklam -

Zane Wedding, Auckland, Yeni Zelanda’dan. Geçen hafta, o gece kanepede uykuya dalmadan önce yerel havuzda yüzmeye gitti. Uyandığında kulağında bir kaşıntı hissetti. Kulağına su kaçtığını düşündü ve endişelenmedi.

Ertesi gün, rahatsızlık hissederek, kulağına iğne yapan bir doktora gitti. Ayrıca antibiyotik verildi ve duştan sonra kulağını saç kurutma makinesiyle kurutması tavsiye edildi. Herald’a “O doktor ziyaretinden sonra işler daha da kötüleşti” dedi. Hatta bir tarafı sağır oldu ve uyuyamadı.

Bu Pazartesi, bir KBB’ye danışabildi. “Bir saniye baktı ve sonra ‘Aman Tanrım, sanırım kulağında bir böcek var’ dedi. Birkaç dakika sonra kulağından ölü bir hamamböceği çıkardı!

- Reklam -

Zane kulağını tekrar kullanabildiyse, bu deneyimin mide bulandırıcı bir anısı vardır. “Yani kafamda hareket eden su değil, bir hamamböceğiydi” diyor. “Bütün hafta sonu kulağıma sıcak hava üflediğimi ve kulak kanalımda hamam böceği pişirdiğimi fark ettiğimde… Bu beni hasta etti. »

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir