İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Şevval Editör
Şevval Editör 17.10.2022
Güncellendi 17/10/2022
izmir bakırçay üniversitesi akademik personel alımı
izmir bakırçay üniversitesi akademik personel alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı ilanı 17.10.2022 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı! İlanda belirtilen bilgiye göre İzmir Bakırçay Üniversitesi toplamda 13 akademisyen alımı gerçekleştirecek. Başvuru tarihleri ise şu şekilde;

- Reklam -
  • İlana Başvuru : 17.10.2022
  • Son Başvuru : 01.11.2022
  • Kadro Sayısı: 13
  • Şehir: İzmir
  • Başvuru Şekli:  Online

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları öğretim üyesi ve öğretim görevlisi olarak farklı başlıklara ayrılmıştır. Başvuru için gerekli belgelere aşağıda detaylıca yer verilmiştir.

İzmir Bakırçay Üniversitesi ilanda ”2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerine göre öğretim üyesi alınacaktır.” ifadelerine yer vermiştir.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı Kadro Detayları

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı içinde öğretim üyesi alımı ilanı kadroları aşağıdadır:

- Reklam -
KADRO UNVANIBİRİM-BÖLÜM-ANABİLİM DALI/PROGRAMAÇIKLAMA
Dr. Öğr.
Üyesi
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü Sağlık Psikolojisi Anabilim DalıPsikoloji alanında lisans, yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Annelerde doğum sonrası süreçler, evliliği sonlandırma ve çift terapisi konularında çalışmaları
bulunmak.
DoçentSağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Hizmetinde Kalite ve Güvenlik Anabilim DalıSağlık kurumları yönetimi, sağlık hizmetlerinde kalite akreditasyon, stratejik yönetim ve liderlik ile ilgili çalışmaları olmak.
Dr. Öğr.
Üyesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü Odyoloji Anabilim DalıDoktorasını Eğitim Odyolojisi alanında yapmış olmak. İşitsel rehabilitasyon ve pediatrik Odyoloji alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr.
Üyesi
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Donanımı Anabilim DalıDoktorasını Bilgisayar Mühendisliğinde tamamlamış olmak ve duygu analizi, doğal dil işleme ve ontoloji konularında çalışma yapmış olmak.
Doçentİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe ve Finansman Anabilim DalıMuhasebe-Finansman alanında doktora yapmış olmak, doçentlik unvanını finans alanında almış olmak ve uluslararası parasal sistem ve pay piyasaları konularında
çalışmaları olmak.
Doçentİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Üretim Yönetimi Anabilim DalıDoçentliğini işletme alanında almış olmak, simülasyon ve çok kriterli karar modelleri uygulamaları ile tesis yeri ve araç seçimi konularında çalışmalarda bulunmak.
DoçentTıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim DalıEl cerrahisi ve mikrocerrahi alanında deneyim sahibi olmak, diz ve pelvis eklemi alanında anatomik çalışmaları olmak.
ProfesörTıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü
Genel Cerrahi Anabilim Dalı
Böbrek greft rejeksiyonu ve ince barsak nakli alanında
çalışma yapmış olmak.
DoçentTıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü
Üroloji Anabilim Dalı
Mesane kanserleri ve testis kanserleri konusunda çalışma
yapmış olmak.
DoçentTıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim DalıYanık kontraktürü, yapay dermis, stromal vasküler fraksiyon ve mikrocerrahi konularında çalışması olmak.
DoçentTıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Migren profilaktik tedavisinin etkileri ve kas hastalıkları
genetiği ile ilgili çalışması olmak.
DoçentTıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü
Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı
Cilt lenfomasında fotoferez tedavisi ve deri prick testleri
alanında çalışma yapmış olmak.
DoçentTıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü
Kardiyoloji Anabilim Dalı
Venöz yetmezlikte aritmi ve ileri evre kalp yetmezliğinde koroner anjiyografi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı Başvuru Şartları

İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları öğretim üyesi ve öğretim görevlisi olarak farklı başlıklara ayrılmıştır. Başvuru için gerekli şartlara aşağıda detaylıca yer verilmiştir.

  • Başvuru yapacak adayların İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirlenen koşulları yerine getirmeleri gerekmektedir.
  • Başvuran adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.
  • Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılanlar dahil) e-Devlet üzerinden alacakları HİTAP Hizmet Belgesini başvurularına eklemeleri gerekmektedir. e-Devletten alınan karekodlu tüm belgeler geçerlidir.
  • Yabancı ülkelerden alınan mezuniyet belgelerinin Yükseköğretim Kurulu ve/veya Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

Adaylar başvurularını Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel Başvuru Giriş sayfasından çevrimiçi olarak gerçekleştireceklerdir.

Akademik Personel İlanlarını Nasıl Takip Edebilirim?

Her gün Resmi Gazete’de yayımlanan akademik personel alımı haberlerini sitemizde yer alan Akademik İlanlar başlığımız altında sizler için paylaşıyoruz.

Sitemizde yayımlanan akademik personel ilanları haberlerine anlık olarak sosyal medyadan da ulaşmak için tek yapmanız gereken Telegramdan bizi takip etmek ve bildirimlerin sesini açık tutmak!

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir