İstanbul Gedik Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı 2022

İstanbul Gedik Üniversitesi, bugün Resmi Gazete’nin 02 Şubat 2022 tarihinde çeşitli ilanlar bölümünde İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümüne 1 kişi Dr. Öğr. Üyesi alımına ilişkin ilan yayınlamıştır. Öğretim üyesine ait ilan detayları haberimizde…

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadroya öğretim elemanı alınacaktır.
FAKÜLTE/ YÜKSEKOKUL BÖLÜMÜ/ PROGRAMI KADRO UNVANI KADRO SAYISI NİTELİK
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Dr. Öğr.
Üyesi
1 Lisans ve/veya Doktora Eğitimini; Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Enformatik, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Matematik, Matematik- Bilgisayar, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Yapay Zeka alanlarının birinden almış olmak. İngilizce dilinde ders verme
yeterliğine sahip olmak.
Adayların;
1. Özgeçmiş (YÖK Formatında)
2. 2 Adet Fotoğraf
3. Nüfus Cüzdan Sureti
4. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma onaylı fotokopileri ile yurtdışından alınmış Diploma, unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan başvuru dosyalarını ilgili fakülteye ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (02.02.2022-16.02.2022) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Dr. Öğretim Üyeleri için 4 takım, 1 adet Hard Copy-3 adet CD/USB olacak şekilde)
5. Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa)
6. Gedik Üniversitesi web sitesinde bulunan (https://www.gedik.edu.tr/hakkimizda/idaribirimler/personel-daire-baskanligi/kvkk-aydinlatma-metinleri) aşağıdaki metinlerin doldurulmuş ve imzalanmış hali.
a. “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan “Çalışan Adayı Aydınlatma Metni”
b. “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan “Çalışan Adayı Açık Rıza Metni”
Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 16.02.2022)
İlanlar ile ilgili tüm bilgiler, başvuru koşulları ve başvuru belgesi Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir