Horizon Forbidden West bugün PS4 ve PS5 için mevcut

serkan
serkan 18.02.2022
Güncellendi 18/02/2022

Zamanı geldi: Yalnızca Sony PlayStation 4 ve PlayStation 5 için mevcut olan Horizon Forbidden West oyunu bugün satışta. Bu Horizon Zero Dawn’ın devamı. Oyun yine Guerrilla Games tarafından geliştirildi. Bugünden itibaren oynayabilirsiniz. Oyun PlayStation Store’da ve mağazalarda mevcuttur.

- Reklam -

Oyunu lansmandan biraz önce oynayabildiğim için hafta sonu benden bir inceleme gelecek. Küçük bir tanıtım olarak: gerçek bir sistem satıcısı ve bence şimdiye kadarki en iyi PS5 oyunu. “Horizon Forbidden West”de, baş karakter Aloy flora ve faunayı tehlikeye atan bir vebayı araştırmak için Batı’ya çekilir.

Küçük bir ipucu: Sony’nin bu oyun için fiyatlandırma politikası çok karışık çünkü örneğin, PS4 sürümünü PS5 konsolunuzdaki PlayStation Store’da görmeyeceksiniz. Ama onları harika bir şekilde web üzerinden satın alabilirsiniz. Buna değer, çünkü PS4 sürümü 10 avro daha ucuz ve otomatik olarak PS5 sürümünü içeriyor. Temel olarak, burada daha azına daha fazlasını alırsınız. Disk versiyonunu alırsanız, bu da geçerlidir. Bu nedenle tavsiyem: PS5 yükseltmesini yine de alacağınız için daha ucuz PS4 sürümünü satın alın.

- Reklam -

Bunu akılda tutarak: Olması gerektiği gibi bir açık dünya macerası olan Horizon Forbidden West ile eğlenin!

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir