1 Saatte Para Kazanma Yolları – 15 YÖNTEMLE ANINDA KAZAN!

Kısa sürede para kazanmak hayal değil! Güvenilir 1 saatte para kazanma yöntemlerinden size en uygun ya da uygun olanları seçerek siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede para kazanma yolları için birçok alternatif var.

Bunların bazıları için vakit ayırmalı ve emek göstermelisiniz. Yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bazıları ise sadece birkaç tuşa basmanız yeterlidir.

Bu yöntemler emek sarf etmeniz gerekenlerden daha az kazandırsa da çok basit olduklarından dolayı çok caziptir. Siz de en kısa sürede para kazanma yolu arıyorsanız, hazırladığımız listeyi ve detaylarını okuyun!

1- Köpek Gezdirme

1 saat içinde para kazanmak
1 saat içinde para kazanmak

Son zamanlarda popüler olan bir kısa yoldan para kazanma yöntemi sizlere aktaracağım. Evde köpek bakanların saysısı her geçen gün artıyor. Köpeklerin düzenli olarak dışarıya çıkartılması gerekiyor.

Ancak meşgul olan, çalışan köpek sahiplerinin vakti bunun için olmayabiliyor. Bu nedenle son dönemlerde köpek gezdirilmesi, hayvan bakıcılığı için çeşitli uygulamalar ortaya çıktı.

Yakınınızdaki bir köpeğin 1 saat yürüyüşünü yaptırarak saatlik 100 TL‘yi geçkin paralar kazanabiliyorsunuz. Köpek gezdirerek para kazanmak için şu siteleri kontrol edin:

 • Petsurfer
 • Armut
 • Bakiciburada

2- Oyun Ablası – Abisi Olmak

1 saatte nasıl para kazanılır
1 saatte nasıl para kazanılır

1 saatte para kazanmak için diğer bir seçenek ise çocukların oyun ablası – abisi olmaktır. Birçok aile çocuğunun evde sorunsuzca vakit geçirip, eğlenmesi için oyun ablası – abisi arıyor. Üstelik uzun saatlerinizi ayırmanıza gerek yok.

1 saatlik arayan ebeveynlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece bir kaç saatinizi ayırarak 200 TL‘den fazla para kazanabilirsiniz. Bu işi bulmak için ilanları kontrol edebileceğiniz siteler şunlardır:

 • Bakiciburada.com
 • Armut.com
 • Evdekibakicim.com

İlginizi çekebilir: Telefondan para kazanma yolları

3- Anket Doldurma

internetten 1 saatte para kazanma
internetten 1 saatte para kazanma

1 saatte para kazanmak için en zahmetsiz seçeneklerden birisi olan anket doldurma seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Birçok işletme için verdikleri hizmetler hakkında geri dönüş almak çok önemlidir. Bu nedenle anket şirketleriyle anlaşırlar.

Anket şirketleri de çeşitli kitlelere anketleri ulaştırır ve bunun karşılığında ücret öderler. Siz de bu şekilde anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Hatta yabancı anket doldurma sitelerini tercih ederek anket başına 1 – 5 dolar kazanma şansınız var. Aşağıdaki anket siteleri aracılığıyla hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz:

 • Swagbucks
 • Anket Cepte
 • Toluna
 • LifePoints
 • Napolyon

4- Reklam İzlemek

gerçek para kazanma
gerçek para kazanma

İnternetten 1 saatte para kazanma yöntemlerinden birisi de reklam izleyerek para kazanmadır. Bu nasıl oluyor? Diye soruyor olabilirsiniz. Şöylek ki reklam verenler aracılar aracılığıyla reklamlarının daha geniş kitlelere yayılmasını sağlarlar.

Aracılarda videoları izleyecek kişilere ulaşırlar ve bu iş karşılığında ufak da olsa bir ücret ödemesi yaparlar. Çok yüksek paralar kazanmak mümkün olmasa da 1 saatte kazanmak için tercih edilebilir bir yöntemdir. Reklam başına ortalama 0,50 cent kazanırsınız. Reklam izleyip para kazanmak için şu siteleri kullanabilirsiniz:

 • NeoBux
 • Swagbucks
 • Viggle
 • Offersbux

Daha farklı olarak internetten para kazanma yolları için ayrıca hazırlanan yazımıza şimdi göz atın!

5- Çeviri İşi Yapmak

Çeviri İşi Yapmak
Çeviri İşi Yapmak

Çeviri işi yapmak, hızlıpara kazanmanın mümkün olduğu online çalışma alanlarından biridir .Eğer iyi bir dil bilgisine sahipseniz harika! Çeviri yaparak 1 saatte para kazanmak mümkün.

Çeviri projeleri üzerinde etkin bir şekilde çalışarak zamanınızı verimli kullanmalı ve müşteri beklentilerini karşılayacak kalitede çeviriler sunmalısınız.

Ayrıca, rekabetin yoğun olduğu bir alanda çalıştığınızı unutmayın… Gerçekten iyi olmalı ve fiyatlandırmalarınızda adil olmalısınız. Kaç kelime çevireceğinize ve zorluğuna göre fiyatlandırmalarınız değişecektir. Çeviri işi yapabileceğiniz siteler şunlardır:

Daha fazla site için çeviri yaparak para kazanmak yazısına davetlisiniz!

6- Logo Tasarlamak

1 saat içinde para kazanmak
1 saat içinde para kazanmak

Logo tasarlamak, kreatif yeteneklerinizi kullanarak hızlıca para kazanmanıza olanak sağlıyor. Bunun için temel düzeyde tasarım programlarını kullanabiliyor olmak gerek. Bilmiyorsanız da endişelenmeyin çünkü internette logo tasarım öğrenebilmeniz için çekilen birçok öğretici video var.

1 saatte para kazanmak için en kazançlı yöntemlerden birisi olduğunu söylemek mümkün. Basit bir logo tasarımından en az 250 TL – 300 TL kazanabilirsiniz. Logo tasarımı yaparak para kazanmak için şu siteleri kullanabilirsiniz:

 • Bionluk
 • Upwork
 • Freelancer

7- Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi yaparak 1 saatte günlük para kazanma şansını bulabilirsiniz. Bunun için iyi bir kameraya sahip telefon yeterli olacaktır. Tabi profesyonel makineniz olursa bu işten çok daha yüksek ve düzenli para kazanabilirsiniz.

Ürün, model çekimine ihtiyaç duyan kişiler için saatlik fotoğrafçılık yapabilir ve 1 saatte en az 200 TL kazanabilirsiniz. Bunun için şu siteleri kontrol ederek fotoğrafçılık işlerini kovalayabilirsiniz:

 • R10
 • Armut

8- Sokak Müzisyenliği

1 saatte para bulma
1 saatte para bulma

Herkes için olmasa da 1 saatte para bulma için etkili bir yöntemden daha bahsedeceğim. Eğer müzisyenlikle ilgileniyorsanız bir enstrüman çalarak, şarkı söyleyerek 1 saat içinde para kazanmak mümkün olabilir.

Bunun için insan trafiğinin yoğun olduğu sokakları değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde para kazanan birçok sokak sanatçısı var. İnsanlara yaptığınız müziği beğendirebilirseniz çok iyi bahşişler alabilirsiniz.

Hadi şimdi 1 saatte para kazanma için diğer yönteme bakalım!

9- Temizlikçilik

yatırımsız para kazanma
yatırımsız para kazanma

Kısa sürede para kazanma için tercih edebileceğiniz bol kazançlı yöntemlerden olan temizlikçilik, emek işidir. Emeğiniz ve zamanınızla kısa sürede diğer basit alternatiflere göre daha çok kazanabilirsiniz. 1 saatte en az 200 TL kazanacaksınız.

Bunun için çevrenizden iş alabilir ya da online platformlara yönelebilirsiniz. Şu sitelere üye olarak size en yakın hizmet arayanlara ulaşabilirsiniz.

 • Armut.com
 • Mutlubirev.com
 • Temizlikyolda.com

10- Tamircilik

en kısa sürede para kazanma yolu
en kısa sürede para kazanma yolu

Günübirlik çeşitli işler 1 saat içerisinde para kazanmanızı sağlar. Eğer tamir işlerinde iyiyseniz 1 saat ve hatta daha kısa süreler içerisinde para kazanabilirsiniz.

Örneğin avize bağlamak, klima tamiri, priz monte gibi işleri biliyorsanız, çevrenize hizmet verebilirsiniz. Bu tarz basit işlemlerden 150 TL – 250 TL almanız mümkün. Armut.com özellikle bu konuda hizmet verenleri ve hizmet alanları buluşturuyor. Burada ilanınızı oluşturarak ihtiyacı olan insanları bulabilirsiniz.

11- Gizli Müşteri Olmak

kısa sürede para kazanma
kısa sürede para kazanma

İlgi çekici bir iş seçeneğinde sıra… 1 saatte para kazanmak için gizli müşteri olmayı düşünebilirsiniz. Son yıllarda gizli müşteri olarak para kazananların sayısı arttı. Görevleriniz ise hem çok basit hem de eğlenceli! Sizden istenenler akla gelebilecek birçok hizmeti değerlendirmenizdir.

Örneğin bir ürünü denemeniz istenebilir ya da bir markete gidip orada hizmeti değerlendirmeniz istenebilir. Hizmeti değerlendirdikten sonra gerekli bilgileri doldurup, gönderdiğinizde para kazanırsınız. Görevler oldukça kısa süreli olduğu için 1 saat içerisinde para kazanmak için iyi bir yöntemdir. Göreve göre kazanacağınız para değişir. Bunun için gizli müşteri iş ilanlarını aratabilirsiniz.

12- Müzik Dinlemek

1 saatte para bulma
1 saatte para bulma

1 saatte günlük para kazanma için tercih edebileceğiniz bir yöntem daha var. Müzik dinleyerek para kazanma ! Evet, yanlış okumadınız… Çeşitli siteler sizlere müzik dinleme ve analiz etme karşılığında para ödemeye hazır.

Bunun için güvenilir siteleri tercih etmeniz gerekiyor. Konunun ayrıntıları sizlere müzik dinleyerek para kazanma yazısında anlattım. Burada bahsi geçen siteler aracılığıyla 1 saatte para kazanmak mümkün.

13- Özel Ders Vermek

kısa sürede para kazanma
kısa sürede para kazanma

Yetkinlik alanınızı öğreterek bir saatte para kazanmak ister misiniz? Akla gelebilecek birçok konu için ders verebilirsiniz. Örneğin matematik, fizik, ingilizce, fransızca, keman, gitar ve daha birçok şey…

Hatta bunun için artık insanlarla yüz yüze buluşmanıza bile gerek yok. Online olarak vereceğiniz 1 saatlik ders sayesinde 200 – 300 TL kazanabilirsiniz. Bilginiz ve donanımınız ne kadar iyiyse o kadar sık tercih edilir ve yüksek kazanç elde edersiniz.

14- Post Tasarlamak

1 saat içinde para kazanmak
1 saat içinde para kazanmak

1 saatte para kazanma yollarından bir diğeri ise post tasarlamaktır. Sosyal medyanın önemini bilmeyen yoktur. Artık işletmeler için çok önemli olan sosyal medyalar için post tasarlayacak kişilere ihtiyaç var. Bunun için hazır tasarım şablonlarını kullanabilirsiniz. Örneğin Canva sitesinden hazır şablonlar tasarlayarak kısa süre içerisinde birçok post tasarlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

 • Bionluk
 • Fiverr
 • Freelancer

gibi çevrim içi çalışma platformlarından post tasarlama işleri alabilirsiniz.

15- Kuryelik Yapma

Kuryelik yaparak kısa süre içerisinde para kazanabilirsiniz. Özellikle küçük marketler bünyelerinde çalışacak kuryelere ihtiyaç duyuyorlar. Yoğun saatlerde kuryelik yaparak 1 saatte iyi paralar kazanabilirsiniz. Bisiklet ya da motorla kuryelik yapabilirsiniz. Buna benzer olan işlerle saatlik kazanç elde etmek mümkün.

1 Saatte 100 TL Kazan

1 Saatte 100 TL Kazan
1 Saatte 100 TL Kazan

1 saatte 100 TL kazanmak mümkün mü? Evet, bunun için farklı yöntemler bulunuyor. Yukarıda sıraladıklarımla birlikte 1 saatte 100 TL kazanma yolları şöyledir:

 • Anket doldurmak
 • Reklam izlemek
 • Müzik dinleyerek kazanmak
 • Logo tasarlamak
 • Tamircilik
 • Temizlikçilik
 • Özel ders vermek

Bunlar hem emek isteyen hem de emek istemeyen, anında 100 tl kazanma fırsatını bulabileceğiniz işlerden bazıları. Sizin aklınıza gelen bir yöntem var mı? Aşağı yorum bırakın!

1 saatte 200 TL kazanmak için aşağıdaki alakalı şu videoyu izleyebilirsiniz.

1 Saatte Para Kazanma Oyunları

1 Saatte Para Kazanma Oyunları
1 Saatte Para Kazanma Oyunları

Bazı oyunlar sayesinde eğlenerek kısa sürede para kazanabilirsiniz. Ancak süre ne kadar kısalırsa, kazancınızda doğru orantına azalıyor diyebiliriz. Çünkü yüksek meblağlar kazanmak için zaman ve emek vermeniz gerekiyor. Sizlere en kısa şekilde 1 saatte para kazanma oyunları için şu uygulamalar indirebilirsiniz

 • Bounty
 • Oyna Kazan
 • Money App
 • Foap
 • Money Cube
 • Gigwalk

Daha fazla ayrıntı mı istiyorsunuz? Şimdi para kazandıran oyunlar yazısını okuyun….

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir