Dokuzeylül Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

erenet

Öğrenci
yabancı dilleri arayan arkadaşlara siteden duyuru yapılacağını söylemişler fakat henüz bi gelişme yok cuma akşama kadar yolu var gerçi :)

jSmNn

Öğrenci
yabancı dilleri arayan arkadaşlara siteden duyuru yapılacağını söylemişler fakat henüz bi gelişme yok cuma akşama kadar yolu var gerçi :)

2012 – 2013 Bahar Dönemi Yükseköğretim Kurulunun, Üniversitelere Öğretim Elemanı Yetiştirme Projesi kapsamında yabancı dil eğitimi alacak Araştırma Görevlilerinin Düzey Belirleme sınavı aşağıda belirtildiği şekilde yapılacaktır.
Sınav Yeri: DEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu
Sınav Tarihi: 25 Mart 2013
Sınav Saati: 13:30
İletişim: Akademik Koordinatör, Okt. Vesile GÜL YILMAZ 0 232 - 420 44 25 Dahili: 160

egtmmat

Öğrenci
2012 – 2013 Bahar Dönemi Yükseköğretim Kurulunun, Üniversitelere Öğretim Elemanı Yetiştirme Projesi kapsamında yabancı dil eğitimi alacak Araştırma Görevlilerinin Düzey Belirleme sınavı aşağıda belirtildiği şekilde yapılacaktır.
Sınav Yeri: DEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu
Sınav Tarihi: 25 Mart 2013
Sınav Saati: 13:30
İletişim: Akademik Koordinatör, Okt. Vesile GÜL YILMAZ 0 232 - 420 44 25 Dahili: 160

hocam istedikleri evrak var mı ? bilginiz var mı acaba?

egeiletişim

Öğrenci
Hocam internet sitesine sadece bu bilgileri yazmışlar, olsa yazarlardı diye düşündüm. Veya o gün sınavdan sonra şunları getirin derler belki. Ama sınava giderken bir şey götürmeyi düşünmüyorum.

hocam ben aradım sadece kimlik getirin dediler personel kimliği veya normal kimlik olur dediler onun dışında herhangi bir şey istemiyorlarmış

mum çiçeği

Öğrenci
neyse ki sen alışıksın bucaya :) bornova buca zor olcak ama 6 ay idare edecez artık

- - - Güncellendi - - -

hocam istedikleri evrak var mı ? bilginiz var mı acaba?

siz yine de şu yerleştirme sonuç belgesinin çıktısını alıp yanınızda bulundurun hocam, izmir rahatlığına kurban gitmeyin.. herkes bir tanışma, oryantasyon toplantısı yapıyor, sabahtan yapıyor, dokuz eylül öğleden sonra bu yüzden seviyorum izmiri :)

mum çiçeği

Öğrenci
arkadaşlar buca bu kadar kötü mü ya biraz umut verseydiniz keşke bize :/ ayrıca izmiri bilen arkadaşlara birşey sormak istiyorum ben küçükparktan tınaztepe arabasına mı binerek yabancıdil yüksek okuluna ulaşabilirmiyiz?

yok tamam o kadar kötü deil ama yine de klasik izmir sayılmaz.. ben de küçükparktan gelcem okula buca da eve çıkmazsam 6 aylığına.. bornovadan 515 nolu otobüse biniyosun veya metronun önünden buca dolmuşları geçiyor ona binmelisin hocam, dolmuş biraz daha kısa sürede gidiyor..

mum çiçeği

Öğrenci
hocam ben ne yazık ki direk küçükparkta kalmıyorum osman gazi tarafında kalıyorum burdan bi otobüsle küçükpark ve ordan da 515 yaparım hem kentkart falan aldım daha uygun olur galiba bu şekilde bu arada 515 direk dokuzçeşmeler kampüsünün önünden geçiyor mu?

evet hocam 515 önünden geçiyor, bornovadan başka da otobüs yok zaten bucaya.. bu arada osmangaziden gelirken migrosta inip önündeki duraktan 515'e binebilirsin.. ilk durağı küçükpark değil çünkü evka 3 metrodan geliyor 515..