Dokuzeylül Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

Faramir

Öğrenci
Toplantı saat 16:00 da eğer sınava giremediyseniz en kötü en alt kurdan başlarsınız tahminim zaten 2 veya 3 sınıf olacak saygılar..

mevlut0036

Öğrenci
değerli arkadaşlarım cok teşekkürler. şimdi biz öğrenciliğe gerimi dönüyoruz , devam zorunlumu ? devamsızlık hakkımız varmı bilginiz varmı arkadaşlar?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Artık devlet memurusunuz arkadaşlar biran önce öğrenci psikolojisinden kurtulup oraya görevlendirme ile gittiğinizi hatırlayın. 657'ye tabi olucaksınız mazeretsiz ya da izinsiz gidememezlik yapamazsınız. Rapor ya da idari izin gerekli.

Faramir

Öğrenci
Arkadaşlar bu gün toplantı yapıldı. Seviyelere göre 4 adet sınıf oluşturulmuş. Dersler 1 kasımda başlayacak. Sınıflar ve ders saatleri mail olarak sizlere gönderilecektir.

mevlut0036

Öğrenci
arkadaşlar bana ders programı felan gelmedi, size geldiyse paylaşabilirmisiniz lütfen. bi de arkadaşlar dil eğitimi görecegimiz yerin adresini paylaşabilirmisiniz lütfen.

Faramir

Öğrenci
*1 / 11 / 2010 tarihi itibarıyla hafta içi her gün ders olacaktır.

*Derslere devam zorunluluğu olduğu için derslerinize gelen öğretim elemanlarında bulunan dosyalara
ders karşılığı imza atmanız büyük önem taşımaktadır.

*Listelerdeki 'G' kodu 'Giriş kat' anlamına gelmekte, derslerinizi de sınava girdiğiniz katta bulunan derslerde sürdüreceksiniz.
* Elementary kurunda ders görecek Araştırma Görevlileri günde 6, haftada 30;
* Pre-Intermediate kurunda ders görecek Araştırma Görevlileri günde 5, haftada 25;
* Intermediate kurunda ders görecek Araştırma Görevlileri günde 5, haftada 25;
* Upper-Intermediate kurunda ders görecek Araştırma Görevlileri günde 4, haftada 20 saat İngilizce hazırlık eğitimi göreceklerdir.

Faramir

Öğrenci
Hafta içi gün..
ELEMENTARY 11:30-16:40
PRE-INTERMEDIATE 12:25-16:40
INTERMEDIATE 12:25-16:40
UPPER-INTERMEDIATE 13:20-16:40

Yabancı Diller Yüksekokulu
Dokuzçeşmeler Kampüsü
35160, Buca - İZMİR

Tel & Fax: 0 232 420 44 25

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Hafta içi gün..
ELEMENTARY 11:30-16:40
PRE-INTERMEDIATE 12:25-16:40
INTERMEDIATE 12:25-16:40
UPPER-INTERMEDIATE 13:20-16:40

Yabancı Diller Yüksekokulu
Dokuzçeşmeler Kampüsü
35160, Buca - İZMİR

Tel & Fax: 0 232 420 44 25

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sizde çok ayırmışlar, bizde sadece PRE-INTERMEDIATE ve INTERMEDIATE grupları var

cansu

Öğrenci
dokuz eylül ünivde hala dil eğitimi alan arkadaşlar, ek kontejyan için başlayacak dil eğitiminin seviye sınavının ne zaman yapılacağı bilgisini edinebilirler mi acaba? telefonla ulaşmaya çalıştığım bayan görevli hep "bilmiyorum" diye cevaplıyor bütün sorularımı. orda olan arkadaşlar birinci ağızdan öğrenirlerse çok memnun olacağız...

M.Akif

Öğrenci
dokuz eylül dil merkezine yerleşen arkadaşlar kaç puanla yerleşmişlerdi acaba geçen sene hayati önem arzediyo da oraya yerleşmem. bi de bu sene ile geçen sene arasında fark olur ama uçurum olur mu ki öyp puanım 80 kabaca şansım nedir fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

aaaa

Öğrenci
arkadaşlar kalacak yer sıkıntısı yaşadınız mı? kolaylıkla apart bulunabilir mi fiyatlarını biliyor musunuz?

jeocaglar

Öğrenci
arkadaşlar benimde 76.7 umarım izmir olur birde ben yüksek lisansa devam ediyorum yine izmirde ve arada sınavlara filan gitmem gerekecek devamsızlık hakkımız yüzde kaç acaba bir bilginiz var mı?

M.Akif

Öğrenci
dil okulu dokuz çeşmeler kampüsünde mi acaba hazırlık sınıfları orada olduğundan soruyorum pek bilgim yok bu konuda bilgi alan oldu mu hiç?

jeocaglar

Öğrenci
muhtemelen oradadır hatta kesin oradadır :) yabancı diller ve öğretim üyeleri orada tamamen yer olarakta yabancı diller yüksek okulu hukuk fakültesinin arkasında kalıyor