Moonfall Netflix, HBO Max, Hulu veya Prime’da mı? Moonfall Filmi Konusu ve Oyuncuları

Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland, John Bradley, Michael Peña ve Kelly Yu’nun yer aldığı ‘Moonfall’ bir bilim kurgu filmi. Dünya ile çarpışmak üzere olan aya gitmeye hazırlanan bir komplo teorisyeni, eski bir astronot ve bir NASA yöneticisinden oluşan bir ragtag ekibini takip ediyor. Felaket draması Roland Emmerich tarafından yönetiliyor. Konu ilginizi çektiyse ve filmi izlemeyi planlıyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgiler burada!

Moonfall Konusu Ne Hakkında?

Evrendeki hemen hemen her şeyin bir kalıbı vardır. Ama bu kalıplar bozulduğunda ne olur? Gizemli bir kuvvet Ay’ı yörüngesinden çıkardıktan sonra, gök cismini Dünya gezegenine doğru fırlatır. Yaklaşan etkinin gezegenimizdeki yaşam için varoluşsal bir tehdit oluşturmasına sadece haftalar kala, bir grup insan durumu halletmek için bir araya geliyor.

Görev, aya gitmeyi içeriyor. Bir kez Dünya’nın uydusuna indiklerinde, grubun tanık olduğu şey, bekledikleri bir şey değildir. Bu, Dünya’nın geleceği için ne anlama gelebilir? Bunu öğrenmenin tek yolu filmi izlemek. Bu destansı macerayı yaşamak için can atıyorsanız, filmi izlemek için sahip olduğunuz tüm seçenekleri paylaşmamıza izin verin!

Moonfall Netflix’te mi?

Hayır, bilim kurgu felaket filmi Netflix’in kataloğunun bir parçası değil. Ancak, yayın devi, ‘The Midnight Sky’ ve ‘Extinction’ gibi beğenebileceğiniz benzer filmlere sahiptir.

Moonfall Hulu’da mı?

Ne yazık ki, ‘Moonfall’ şu anda Hulu’da mevcut değil. Lionsgate’in Starz ile anlaşması olduğundan ve Starz Hulu’da mevcut olduğundan, filmi daha sonraki bir tarihte platformda aramayı deneyebilirsiniz. Bu seçeneği keşfetmek için buraya gidin. Bu arada, Hulu’da izleyebileceğiniz ‘Moonfall’ ile aynı damarda olan bazı ilginç film önerilerimiz var. Bunlar ‘Varış’ ve ‘Aniara’dır.

Moonfall Amazon Prime Video’da mı?

Film şu anda Amazon Prime Video’da yayınlanmıyor, ancak daha sonra akış hizmetinde Starz’ın kilidini açarak kullanılabilir. Bu konuda daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. O zamana kadar Prime’da oldukça eğlenceli olan ‘Europa Report’ ve ‘Asteroid: Final Impact’ gibi benzer filmlere göz atabilirsiniz.

Moonfall HBO Max’te mi?

Hayır, uzay drama filmi HBO Max’te yayınlanmıyor. Bununla birlikte, platform, tam size göre olabilecek çok sayıda film sunuyor. Yani, ‘Gravity’ veya ‘Oblivion’ izlemeyi deneyebilirsiniz.

Moonfall Online Nerede İzlenir?

‘Moonfall’ 4 Şubat 2022’de ABD’de özel olarak vizyona giriyor. Bu da filmi beyazperdeden izlemenin başka yolu olmadığı anlamına geliyor. Böylece, filmin resmi web sitesinde veya Fandango’da gösteri zamanlarını kontrol edebilir ve biletlerinizi ayırtabilirsiniz. Buna ek olarak, Lionsgate’in Starz ile çok yıllı bir anlaşması olduğundan, film büyük olasılıkla sinema gösteriminden sonra yayıncıda yayınlanacak. Bu nedenle, Starz’daki filmi kontrol etmenizi öneririz.

Ücretsiz Moonfall Nasıl Yayınlanır?

Film sadece sinemalarda gösterime girdiği için filmi ücretsiz izlemenin bir yolu yok. Ancak, Starz’a gelirse, flama genellikle bir haftalık ücretsiz deneme sürümü sunduğundan, filmi bir kuruş ödemeden izleyebileceğiniz yedi günlük bir pencere olabilir. Ayrıca, akış platformu zaman zaman yeni abonelerin yararlanabileceği cazip teklifler sunar. Ayrıca, çevrimiçi içerik izlemek için yasa dışı yolların kullanılmasını teşvik etmiyoruz.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir