2023 Jagermeister Fiyat – GÜNCEL LİSTE!

Tugba Editor
Tugba Editor 12.04.2023
Güncellendi 14/04/2023
jagermeister fiyat
jagermeister fiyat

Severek tüketilen Jagermeister fiyatı yılında ne kadar oldu? Migros, Carrefour Jaggermeister güncel fiyatlar nasıl? Bu ve benzeri sorularınızın cevabını yazımızın içerisinde bulabilirsiniz! Bunun yanı sıra Jagermeister’ın nasıl içileceğini merak edenler, en sevilen 5 Jager kokteyli tarifine ulaşabilir.

- Reklam -

Alman yapımı likör olan Jagermeister, Türkiye’de sıklıkla tüketilen içkilerin başında gelmektedir. Özellikle soğuk kış günlerinde tüketilen bu içecek, tamı tamına 56 çeşit bitki ve baharattan elde ediliyor! İçeceğin içerisindeki alkol oranı ise %35. Yani, bir hayli yüksek!

Jagermeister Fiyat 2023 Güncel

jagermeister fiyat
Jagermeister fiyatları 2023

Jagermeister likörünün 4 cl’den 100 cl’e kadar pek çok seçeneği mevcut. Bu nedenle Jagermeister likör fiyat aralığı oldukça geniştir. Bütçenize en uygun olanı satın alabilir ve tüketebilirsiniz.

Likör severler çoğunlukla küçük şişe yerine büyük şişeyi tercih eder. Bundan dolayı Jagermeister fiyat 1 litre oldukça sık merak edilir. Aşağıda, Jagermeister içki fiyatı 2023 listesini inceleyebilirsiniz;

- Reklam -
Miktar (cl)Fiyat
Jagermeister 4’lük Fiyat45,00
35 lik Jager Fiyatı305,00
Jagermeister 50 cl Fiyat415,00
Jagermeister 70 lik Fiyat575,00
Jagermeister 100 cl Fiyat792,00
Jagermeister Manifest Fiyat 100 cl1.215,00
Jagermeister Manifest Fiyat Manifest 50 cl645,00
Jagermeister Cold Brew Fiyat Coffee 100 cl597,00
Jagermeister Fiyat Tekel 2023

İlginizi çekebilir: Viski Fiyatları

Jagermeister Fiyat Migros, Carrefour 2023

jager fiyat
jager fiyat 2023 – Jagermeister Migros Fiyat

Jagermeister, tekel bayilerin yanı sıra Migros ve Carrefour gibi büyük zincir marketlerde de satılmaktadır. Bu nedenle alkol fiyatları denince en merak edilen konulardan bir tanesi Migros ve Carrefour alkol fiyatları oluyor.

Yıl içerisinde marketlerin yaptığı kampanyalardan dolayı fiyatlar değişebilmektedir. Bu nedenle net fiyat bilgisi için marketleri düzenli olarak takip etmenizi öneririm.

Jagermeister Migros & Carrefour Fiyat;

- Reklam -
 • 35’lik Jagermeister fiyatı: 305,00
 • 50’lik fiyat: 415,00
 • Jager 70 lik fiyat: 575,00
 • 100’lük fiyat: 792,00

Jagermeister Fiyatları Almanya 2023

jagermeister manifest
Jagermeister Manifest – Jagermeister ne kadar?

Euro olarak Almanya’da oldukça ucuza satılan bu likörü Türk Lirası’na çevirdiğimizde fiyatının artığını görüyoruz. Alman yapımı Jagermeister likörünün kendi ülkesindeki satış fiyatını merak ediyor musunuz? Aşağıdaki listeden Almanya Jager alkol fiyatlarını inceleyebilirsiniz;

 • 4 cl: 1,49 Euro
 • 35 cl: 7,99 Euro
 • Jagermeister 1 lt fiyat: 17,90 Euro
 • 1,75 litre: 44,39 Euro
 • 100 cl Jagermeister Manifest: 34,00 Euro
 • 50 cl Jagermeister Manifest: 20,95 Euro

Jagermeister Nedir?

Jagermeister fiyatlarını öğrendiğimize göre likör hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya hazır mısınız? O halde bu likör nedir ve nasıl tüketilir inceleyiniz!

Jagermeister nedir? Jagermeister, ilk olarak 1935 yılında Mast-Jägermeister AG şirketi tarafından Braunschweig, Almanya’da üretilen likördür. Bu likör, bitkisel olarak oldukça faydalıdır ve soğuk olarak direkt tüketilebilir.

- Reklam -

Likör, Almanya dışında pek çok ülkede oldukça popülerdir ve gece hayatında sıklıkla shot şeklinde tüketilir. Jagermeister‘in içerisinde yaklaşık olarak %35 alkol bulunduğu için dikkatli bir şekilde içilmelidir.

Jagermeister Nasıl İçilir?

Jagermeister çoğunlukla shot şeklinde direkt olarak tüketilir. Birçok likör gibi buzlu bardağın üzerine direkt olarak Jagermeister likörünü dökebilir ve içebilirsiniz.Jagermeister’ı sek olarak tüketmek istemeyenler için birkaç seçenek şunlardır;

 • Birbirinden farklı kokteyller yaparak tüketebilirsiniz.
 • Gazlı içeceklerle birlikte soğuk bir şekilde içebilirsiniz.

Jagermeister Kokteyl Önerileri

jagermeister kokteyl tarifleri
Jagermeister kokteyl tarifleri

Sek içmek istemeyenler bu likörü kokteyl yaparak tüketebilir demiştik. Peki, en çok sevilen ve tercih edilen Jagermeister kokteylleri hangileridir? Gelin, inceleyelim…

- Reklam -

Öneri yazısı: Starbucks Kahve Fiyatları

1- JagerBomb & Jager Energy

Her iki kokteyl de enerji içeceği ile yapılır. Uzun bir bardağa dilediğiniz kadar buz ekledikten sonra üzerine 1 shot Jagermeister ekleyin. Geri kalan kısmı ise enerji içeceği ile doldurun. Kokteyliniz hazır!

Dilerseniz tatlandırmak adına bardağınızı bir parça limon ya da portakal ile renklendirebilirsiniz. Afiyet olsun!

- Reklam -

2- Jagerita

Jagerita, normalde bildiğimiz Margarita kokteylinin Jagermeister ile yapılan versiyonudur. Yaklaşık olarak 60 cl Jagermeister, 30 cl misket limonu ve 30 cl portakal suyunu buz dolu bir shakerda karıştırın. İyice çalkalayın ve bir parça limon ile bardağınızı süsleyin. Afiyet olsun!

3- Jäger Mule

60 cl Jägermeister ve 120 cl zencefilli birayı buzlu bir bardakta karıştırın. Karışımın üzerine bir miktar misket limonu suyu sıkın ve tekrardan çalkalayın. Ardından bir dal nane ekleyin. İçeceğinizi ferah bir şekilde tüketebilirsiniz!

4- Jager Sour

60 cl Jagermeister ile 30 cl limon suyunu ve bir tutam toz şekeri karıştırın. Ardından karışımı buz dolu bir bardağa alın. Kiraz veya bir dilim limon ile süsleyin. Kokteyliniz hazır. 🙂

- Reklam -

5- Jagermeister Sangria

30 cl portakal suyu ve yine 30 cl ananas suyunu, 60 cl Jagermeister ve 60 cl kırmızı şarap ile karıştırın. Ardından karışımı buz dolu bir bardağa boşaltın. Eğer varsa, bir dilim portakal ile bardağınızı süsleyin. Afiyet olsun!

Sıkça Sorulan Sorular

Jagermeister nerede üretiliyor?

Jagermeister, 1935 yılından beri Almanya Wolfenbüttel’de üretilmektedir.

Jagermeister gribe iyi gelir mi?

Jagermeister, likör olarak kullanılmaya başlanmadan önce soğuk algınlığını tedavi etmek amacıyla kullanılıyordu. Ateş düşürücü ve mide rahatlatıcı etkisi de vardır. İçerisinde %35 oranında alkol olduğu için aşırı kullanılmamalıdır.

- Reklam -

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir