Düzce Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Düzce Üniversitesi akademik personel alımı yapılacağını duyurdu. 21.04.2022 Tarihli resmi gazete duyurusuna göre 18 akademik personel alımı yapılacaktır. Öğretim görevlisi alacak bölümler başvuru sürecinin tüm ayrıntıları haberin devamında yer alıyor.

 • İlan Tarihi : 21.04.2022
 • Son Başvuru Tarihi : 05.05.2022
 • Kadro Sayısı :18
 • Şehir :Düzce
 • Başvuru Şekli :Şahsen

Düzce Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları

Düzce Üniversitesi akademik personel alımı yapılacağını “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşulları’nın ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.” bu cümleyle duyurdu.

Düzce Üniversitesi Akademik Personel Alımı Kadroları

Düzce Üniversitesi akademik personel alımı yapılacağını resmi gazetede yayınlandı. 18 akademik personel alımı için gereken özel şartlar vardır. Hangi bölümlerin kadro açtığı ve bu özel şartları altta yer alan tabloda ayrıntılı bir şekilde görüp inceleyebilirsiniz.

SIRA NO.İLANA ÇIKILAN BİRİMBÖLÜMÜANABİLİM DALIUNVANIDERECESİİLAN ŞARTI
1Eğitim FakültesiEğitim BilimleriRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkDr Öğretim Üyesi1Evlilik, Aile ve Manevi Danışmanlık alanlarında çalışmış olmak.
2Eğitim FakültesiTemel EğitimOkul Öncesi EğitimiDr Öğretim Üyesi1Erken Çocuklukta Yaşam Becerileri ve Çocuklarda Problem Davranışlar alanlarında çalışmış olmak.
3Eğitim FakültesiYabancı Diller Eğitimiİngiliz Dili EğitimiDr Öğretim Üyesi1Öğretmen Kimliği ve Türkiye'de Yabancı Dil Eğitiminin Tarihi alanında çalışmış olmak.
4Sanat Tasarım ve Mimarlık FakültesiMüzikTürk MüziğiDoçent3Doçentlik unvanını Türk Halk Müziği-Yorumculuk alanında almış olmak.
5Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiDoçent1Nöromonitorizasyon ve Beyin Oksijenasyonu alanlarında çalışmış olmak.
6Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDr Öğretim Üyesi1Meme Kanserinde Aksiller Metastazı alanında çalışmış olmak.
7Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriNöroşirurjiDr Öğretim Üyesi1Pediatrik Nöroşirürji alanında çalışmış olmak.
8Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAcil TıpDoçent2Obstetrik Acilller alanında çalışmış olmak.
9Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAcil TıpDoçent2Acil Serviste Organ Bağışı alanında çalışmış olmak.
10Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAcil TıpDr Öğretim Üyesi1Pnömotoraks Vakalarında Elektrokardiyografi alanında çalışmış olmak.
11Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAile HekimliğiDoçent1Sağlık Okuryazarlığı alanında çalışmış olmak.
12Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAile HekimliğiDr Öğretim Üyesi1Obezite, Periyodik Sağlık Muayenesi ve "Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp" alanlarında çalışmış olmak.
13Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Pediatrik Nöroloji alanında yandal yapmış ve Pediatrik Nörogenetik alanında çalışmış olmak.
14Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDr Öğretim Üyesi1Pediatrik Nöroloji alanında çalışmış olmak.
15Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıDoçent2Endobronşiyal Ultrasonografi (EBUS) alanında çalışmış ve deneyim sahibi olmak.
16Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Diabetes Mellitus ve Alzheimer İlişkisi alanında çalışmış olmak.
17Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriRadyodiagnostikDoçent1Girişimsel Radyoloji ve MR ile Yaş Tespiti alanında çalışmış olmak.
18Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriBiyoistatistik ve Tıbbi BilişimProfesör1Yapısal Eşitlik Modellemesi ve Modern Regresyon Yaklaşımları alanlarında çalışmış olmak.

Düzce Üniversitesi Akademik Personel Alımı Başvuruları

Düzce Üniversitesi akademik personel alımı başvurusunu şahsen yapmaları gerekmektedir. Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına öğretim görevlileri aşağıda yer alan belgelerle birlikte başvurmaları gerekmektedir.

 • Başvuru dilekçesi(imza ile)
 • Aday etkinlik puan listesi
 • Diplomalar(Noter onaylı)
 • YDS sonuç belgesi
 • Nüfus cüzdan fotokopisi
 • Özgeçmiş
 •  Düzce Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltime ve Atama Ek Koşulları
 • Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği

Yukarıda ki tüm evraklarla birlikte başvuru yapılması gerekmektedir. Yukarıda yer alan bazı belgeler ve akademik personel alım başvurusu hakkında detaylı bilgi için Düzce Üniversitesi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Akademik personel ilanlarını takip ediyorsanız Düzce Üniversitesi ile aynı gün resmi gazetede yayımlanan 2 üniversite ilanına göz atabilirsiniz.

[kanews-related-post tag=”div” ids=”61799″ title=”İlişkili Yazı”]

[kanews-related-post tag=”div” ids=”61811″ title=”İlişkili Yazı”]

Güncel Akademik Personel İlanlarını Nasıl Takip Edebilirim?

Güncel bir şekilde Akademik personel ilanlarını takip etmek istiyorsanız ve çalışma hayatının koşuşturması arasında internete giremiyorsanız Telegram kanalımız tam size göre. Kanalımıza katılın ve sitemizde Akademik İlanlar kategorisinde paylaşılan tüm akademik personel ilanları mesaj olarak anlık bir şekilde gelsin.

Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İçindekiler