Black Ram Viski Fiyatı – 100’lük, 70’lik, 50’lik Fiyatları..

Gizem Editör
Gizem Editör 31.05.2023
Güncellendi 31/05/2023
black ram viski fiyatı
black ram viski fiyatı

Black ram viski, son yıllarda Türkiye’de popüler hale gelen bir viski markasıdır. Özellikle kaliteli içeriği ve benzersiz tadıyla dikkat çekiyor. Bulgaristan’da üretilerek ülkemize getiriliyor. Ancak, viski tutkunları arasında sıkça merak edilen konulardan biri de, gerçekleşen zamlardan sonra Black Ram viski fiyatıdır.

- Reklam -

Black ram viski, farklı çeşitleriyle ve fiyat aralıklarıyla satılmaktadır. Fiyatlar alkol oranına, şişe satış noktasına göre değişebilir. Örneğin black ram viski 100’lük fiyatı ile 70’lik fiyatı farklı olacaktır. Sizlere güncel olarak Black ram fiyatından bahsedeceğim.

Black Ram Viski Hakkında Bilgi!

Fiyat detayına girmeden önce bir konuya açıklık getirmek isterim. Black Ram viski Türkiye’de tekellerde ve marketlerde satılmıyor. Bulgaristan’da üretilen bir viskidir. Ancak Bulgaristan’a yakın şehirlerde bazı tekeller ya da satıcılar özel sipariş üzerine getirtiliyor.

Bulgaristan’daki Black Ram fiyatları, diğer viski fiyatlarına göre ucuz olduğundan dolayı birçok kişi özel siparişle ya da Bulgaristan’a gitmişken bu viskiyi alıyor. Bu önemli bilgiyi de verdikten sonra Black Ram fiyatına geçebiliriz.

- Reklam -

Black Ram Viski Nerede Satılıyor?

Bulgaristan’a yakın şehirlerde Black Ram viski bulabilirsiniz. Özellikle Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Çanakkale şehirlerine Black Ram Viski getirtiliyor.

Gülcek alkol fiyatlarını sizler için araştırıyoruz. Son yazımız olan Baileys fiyat bilgisini içeren yazımız ilginizi çekebilir

Black Ram Viski Fiyatı

black ram viski fiyatı
black ram viski fiyatı

Gelelim asıl konumuza… Black Ram fiyatı ne kadara satılıyor? Bulgaristan’daki fiyatlardan yaptığım araştırmalara göre Black Ram viski fiyatı şöyledir:

Viski ÇeşidiBulgar LevasıTürk Lirası
Black Ram 20’lik4,39 Leva48,12 TL
Black Ram 35’lik7,09 Leva77,71 TL
Black Ram 50’lik8,99 Leva98,54 TL
Black Ram Viski 70’lik Fiyatı12,49 Leva136,90 TL
Black Ram 70’lik Bourbon15,29 Leva167,59 TL
Black Ram 100’lük16,70 Leva183,18 TL

Black Ram viski fiyatı Bulgaristan’da bu şekilde satılıyor. Ancak Türkiye’ye getirilerek satıldığında üzerine fiyat eklemesi yapılabiliyor. Buradaki fiyatların üstünde bir satış fiyatı ile karşılaşabileceğinin de altını çizmiş olayım.

- Reklam -
black ram 100'lük fiyat
black ram 100’lük fiyat

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2023

Viski severlerin en çok tercih ettiği Black Ram viski boyutu 100 cl’dir. black ram viski 1002lük fiyatı 2023 yılında 183 TL‘dir. Bulgaristan’daki satış fiyatı olan 16,70 Leva’dan çevrildiğinde böyle bir fiyatla karşılaşılıyor.

Bulgaristan’da gördüğünüz üzere oldukça uygun fiyata Black Ram viskiyi alabiliyorsunz. Kur farkları olabildiği için güncel olarak Leva’dan TL’ye çevirmeyi unutmayın. Sıklıkla fiyatları güncelleyeceğim.

İlginizi Çekebilir: Güncel Şarap Fiyatları

- Reklam -

Black Ram 70’lik Viski Fiyatı

Bulgaris’ta Black Ram 70’lik viski fiyatı 136 TL’dir. Black Ram Bourbon serisi ise 167 TL’dir. Fiyatlar Leva’dan çevrildiğinde karşılığı bu şekilde.

Türkiye’ye getirdiğiniz taktirde bu fiyatların üstünde bir para ödemeniz mümkündür. Ancak direkt Bulgaristan’dan alacaksanız, bahsettiğimiz fiyatlara alabilirsiniz.

black ram fiyatı
black ram fiyatı

Black Ram Viski 50’lik Fiyat

Black Ram Viski’nin boyut seçenekleri de bir hayli geniş. 50 cl versiyonunu da Bulgaristan’da bulabiliyorsunuz. 50’lik Black Ram viski fiyatı 98 TL’ye denk gelmektedir. Bulgaristan’da 8,99 Leva’ya satılmaktadır.

- Reklam -

35’lik Black Ram Viski Fiyatı

Markanın küçük boyut seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 35’lik Black Ram oldukça uygun fiyatla satılıyor. 35’lik Black Ram viski fiyatı 78 TL’dir. Bulgaristan’da 7,05 levaya satılır.

Black Ram 20’lik Viski Fiyatı

Black Ram’in en küçük versiyonu 20 cl’dir. Black Ram 20’lik viski fiyatı 50 TL civarındadır. Leva olarak 4,39 Leva’dır. Eğer bu viskinin tadını beğenip beğenemeyeceğiniz konusunda şüpheleriniz varsa 20 cl versiyonunu alarak tadını değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’de en çok tüketilen rakı için fiyatlar ne durumda? Araştırdık! Rakı fiyatları başlığını şimdi okuyabilirsiniz!

- Reklam -
black ram viski

Black Ram Viski Fiyatı Migros’ta Ne Kadar?

Black Ram almak isteyenlerin en sık arattığı sorulardan birisi de Black Ram Viski fiyatı Migros’ta ne kadara satılıyor? Sorusudur. Black Ram viskinin Türkiye’de satılmadığından bahsetmiştim. Haliyle Migros Marketlerde Black Ram viski satılmıyor. O nedenle black ram viski 100’lük fiyatı 2023 Migros’ta ne kadar şeklinde bir arama yapmanız sonuçsuz kalacaktır.

Ancak bazı yerli alkol satıcıları, yurtdışından ithal ettikleri bu viski markasını Türkiye’de satışa sunabilirler. Genellikle Bulgaristan’a yakın şehirlerdeki tekeller de bu viskiyi bulabilmek mümkün.

black ram viski neyle içilir
black ram viski neyle içilir

Black Ram Viski Neyle İçilir?

Black Ram viski, genellikle sade içilir veya birkaç buz küpüyle servis edilir. Ancak bazı viski severler, viskiyi su veya maden suyu ile de tercih edebilirler. Bununla birlikte, viskinin nasıl içileceği, kişisel tercihlere ve damak zevkine bağlı olarak değişebilir.

- Reklam -

Bazıları, viskiyi tek içmeyi tercih ederken, bazıları kokteyl tarifleri kullanarak viskiyi karıştırıp farklı tatlar yaratmayı tercih edebilirler. Örneğin sert viski içmek istemeyenler Sprite ile karıştırarak içmeyi de seviyorlar.

İlgili yazı: Bira Fiyatı

black ram yorum
black ram yorum

Black Ram Viski Yorum

Black Ram viski, Bulgaristan’da da popüler ve uygun fiyatlı bir viski markasıdır. Viskinin lezzeti hakkında yorumlar kişisel tercihlere ve damak zevkine bağlı olarak değişiyor. Ancak genel olarak bakıldığında içiminin yoğun ve ağır olduğuna dair yorumlar var.

- Reklam -

Bu nedenle sek içmekten ziyade kokteyl olarak karışımlarda kullanıldığında içiminin daha rahat olduğu söyleniyor. Uygun fiyatlı olduğundan dolayı sık sık tercih ediliyor.

Yazıyı Paylaş
1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir