Bim Un Fiyatları 2023 – EFSANE UN 2, 5, 10 KG FİYATLARI!

Bim un fiyatları güncel durumu tüketicinin ilgi odağı olmuş durumda. Alışveriş yapmak için markete gitmeden önce fiyat araması sıklıkla yapılmaktadır. Bu sebeple temel gıdalarımızın fiyatları son dönemde en çok arananlar listesinde yer alır. Hem uygun fiyatlı hem de sıklıkla tercih edilmesi nedeniyle Bim’de satılan un fiyatları bu doğrultuda çok merak edilmektedir.

En çok tercih edilen marketlerden, Bim marketler zinciri uygun fiyatlı alışveriş seçeneği ile adını sıklıkla duyurmuştur. Bu nedenle temel besin kaynağımız olan un da, Bim’den en çok alışverişi yapılan ürünler arasındadır. Biz de bu sebeple sizler için Bim un fiyatlarının güncel durumunu araştırdık. Hazırsanız öğrenmeye başlayalım…

Bim Un Fiyatları 2023 – ZAMLI LİSTE!

Bim Un Fiyatları 2023
Bim Un Fiyatları 2023

Un, en temel besin kaynaklarımızdan biridir. Yemeklerde, tatlılarda, hamur işlerinde ve daha bir çok şey de mutfakların olmazsa olmaz temel ürünleri arasında yer alır. Bu nedenle değişen güncel ekonomik durum karşısında un fiyatları tüketici tarafından oldukça merak edilmektedir.

Bim, Türkiye’de makul fiyat dengesi ile en çok tercih edilen market zincirlerinden biridir. Enflasyonun bu öngörülemez durumu tüketiciyi hem en uygun ürünü almaya hem de hesaplı alışveriş yapmaya sevk etmektedir. Bu yüzden en uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu Bim marketlerinin un fiyatları alışverişe gitmeden önce oldukça sık aranır.

Bim un fiyatları arasında Bim’in kendi markası olan efsane un ve diğer markaları Tellioğlu Bim un ve Söke Özlüm Bim Un markalarının yer aldığını görüyoruz. Sizlere aşağıda Bim’de yer alan un markaları ve ölçüleriyle birlikte fiyatlarını incelemeniz için tablo sunduk.

Bim un fiyatları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

UnKGFiyat
Bim Efsane Un 10 kg124,50 TL
Bim Efsane Un 5 kg62,50 TL
Bim Efsane Un2 kg26,50 TL
Söke Özlüm Bim Un5 kg59,50 TL
Tellioğlu Bim Un10 kg149,90 TL
Oba Un 5 kg44,50 TL
Bim Un Fiyatı 2023

Öneri içerik: Bim Yağ Fiyatları

Bim Efsane Un Fiyatları

Bim Un Fiyatı
Bim Un Fiyatı

Un en çok tüketilen, en temel ihtiyaçlarımızdan birisidir. Bu nedenle sektördeki ekonomik dengesizlikler sonucunda tüketici en çok un fiyatlarını merak etmektedir. Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’de en çok tüketilen un markalarından biri Bim Efsane un olmuştur.

Bu yüzden Bim efsane un fiyatlarının güncel durumu son dönemler ilgi odağı olmuştur. Aşağıdaki tabloda sizlere Bim efsane un markasının ölçülerine göre güncel fiyat durumunu incelemeniz için sunduk.

Bim un fiyatı 2023 bilgileri şu şekildedir:

 • Bim Efsane Un 2 kg: 26,50 TL
 • Bim Efsane Un 5 kg: 62,50 TL
 • Bim Efsane Un 10 kg: 124,50 TL

Bim 10 Kg Un Fiyatları

bim 2 kg un fiyatı
bim 2 kg un fiyatı

Tüketicilerin ve hatta ailelerin bir çoğu hem ekonomik dengesizliklerden nasibini almamak hem de sürekli olarak bir alışveriş döngüsüne girmemek için eğer çuvalla un alışverişi yapmıyorlar ise 10 kg un almayı tercih ediyorlar. En çok tercih edilen zincir marketlerden Bim’in 10 kg un fiyatları da çok merak edilmekte.

Bim 10 KG un fiyatları şu şekildedir:

Un Fiyat
Bim Efsane Un 10 Kg124,50 TL
Tellioğlu Bim Un 10 Kg149,90 TL
Bim un fiyatı 2023

Öneri içerik: Starbucks Kahve Fiyatları

Efsane Un Bim 5 Kg Fiyatı

bim un fiyatları 5 kg
bim un fiyatları 5 kg

Bim efsane un markası bünyesinde 10 kg, 5 kg ve 2 kg olmak üzere farklı ölçülerde un satışı bulunmaktadır. Orta seviye ailelerin ve diğer tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği un kilo ölçüsü 5 kg’dir. Bim’de, Bim’in kendi markası olan Efsane un ve Söke Özlüm Bim un markalarında 5 kg ölçü un bulunmaktadır.

Bim un fiyatları 2023 yılında 5 KG seçenekler için şu şekildedir:

Un Fiyat
Bim Efsane Un 5 Kg62,50 TL
Söke Özlüm Bim Un 5 Kg59,50 TL
Bim 5 kilo un fiyatı

Bim 2 Kg Un Fiyatları

bim de un ne kadar
bim de un ne kadar

2 kg unlar genellikle tek yaşayan tüketiciler tarafından tercih edilir. Bim’de, Bim’in kendi markası Bim efsane un 2 kg un bulundurmaktadır. Uygun fiyatlı un arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Bim efsane un 2 kg fiyatı:

UnFiyat
Bim Efsane Un 2 Kg26,50 TL
Bim 2 kg un fiyatı

Öneri içerik: Bim Su Fiyatı

Sizlere Bim un fiyatlarının güncel halini aktardık. Konu ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları YORUMLAR kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Zeynep - 02.01.2023

  çok pahalı çok

  • Zeynep - 03.01.2023

   teşekkürler