Bim Un Fiyatları 2023 – EFSANE UN 5 KG, 2 KG FİYATLARI!

Şevval Editör
Şevval Editör 18.01.2023
Güncellendi 18/01/2023
bim un fiyatları
bim un fiyatları

Bim un fiyatları güncel durumu tüketicinin ilgi odağı olmuş durumda. Alışveriş yapmak için markete gitmeden önce fiyat araması sıklıkla yapılmaktadır. Bu sebeple temel gıdalarımızın fiyatları son dönemde en çok arananlar listesinde yer alır. Hem uygun fiyatlı hem de sıklıkla tercih edilmesi nedeniyle Bim un fiyatları bu doğrultuda çok merak edilmektedir.

- Reklam -

Un, en temel besin kaynaklarımızdan birisidir. Yemeklerde, tatlılarda, hamur işlerinde ve daha bir çok şey de mutfakların olmazsa olmaz temel ürünleri arasında yer alır. Bu nedenle değişen güncel ekonomik durum karşısında un fiyatları tüketici tarafından oldukça merak edilen ve araması yapılan bir durum haline gelmiştir.

En çok tercih edilen marketlerden, Bim marketler zinciri uygun fiyatlı alışveriş seçeneği ile adını sıklıkla duyurmuştur. Bu nedenle temel besin kaynağımız olan un da, Bim’den en çok alışverişi yapılan ürünler arasındadır. Bu doğrultuda tüketici tarafından en çok aranan başlığın bim un fiyatlarını olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bu sebeple sizler için Bim un fiyatlarının güncel durumunu sizler için araştırdık. Öyleyse Bim un fiyatlarını öğrenmek için yazımızın devamını okuyalım 🙂

Bim Un Fiyatları 2023

bim un fiyatları 2022
bim un fiyatları 2023

Bim, Türkiye’de makul fiyat dengesi ile en çok tercih edilen market zincirlerinden birisidir. Tüketicinin temel ihtiyaçlarından olan un fiyatları son dönemlerde oldukça merak edilmektedir. Enflasyonun bu öngörülemez durumu tüketiciyi hem en uygun ürünü almaya hem de hesaplı alışveriş yapmaya sevk etmektedir. Bu yüzden en uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu Bim marketlerinin un fiyatları alışverişe gitmeden önce en çok arananlar arasında yerini almaktadır.

- Reklam -

Bim un fiyatları arasında Bim’in kendi markası olan efsane un ve diğer markaları Tellioğlu Bim un ve Söke Özlüm Bim Un markalarının yer aldığını görüyoruz. Sizlere aşağıda Bim’de yer alan un markaları ve ölçüleriyle birlikte fiyatlarını incelemeniz için tablo sunduk.

UnKGFiyat
Bim Efsane Un10 kg110, 90 TL
Bim Efsane Un5 kg65, 90 TL
Bim Efsane Un2 kg34, 90 TL
Söke Özlüm Bim Un5 kg54, 50 TL
Tellioğlu Bim Un10 kg115 TL

İlgili İçerik: Viski Fiyatları

Bim Efsane Un Fiyatları

bim un fiyatı
bim un fiyatı

Un en çok tüketilen, en temel ihtiyaçlarımızdan birisidir. Bu nedenle sektördeki ekonomik dengesizlikler sonucunda tüketici en çok un fiyatlarını merak etmektedir. Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’de en çok tüketilen un markalarından biri Bim Efsane un olmuştur.

Bu yüzden Bim efsane un fiyatlarının güncel durumu son dönemler ilgi odağı olmuştur. Aşağıdaki tabloda sizlere Bim efsane un markasının ölçülerine göre güncel fiyat durumunu incelemeniz için sunduk.

- Reklam -
UnKGFiyat
Bim Efsane Un10 Kg110, 90 TL
Bim Efsane Un5 Kg65, 90 TL
Bim Efsane Un2 Kg34, 90 TL

Bim 10 Kg Un Fiyatları

bim 2 kg un fiyatı
bim 2 kg un fiyatı

Tüketicilerin ve hatta ailelerin bir çoğu hem ekonomik dengesizliklerden nasibini almamak için hem de sürekli olarak bir alışveriş döngüsüne girmemek için eğer çuvalla un alışverişi yapmıyorlar ise 10 kg un almayı tercih ediyorlar. En çok tercih edilen zincir marketlerden Bim’in 10 kg un fiyatları da çok merak edilmekte. Aşağıdan Bim 10 kg un fiyatlarının markalara göre güncel durumunu inceleyebilirsiniz.

UnFiyat
Bim Efsane Un 10 Kg110, 90 TL
Tellioğlu Bim Un 10 Kg115 TL

Efsane Un Bim 5 Kg Fiyatları

bim un fiyatları 5 kg
bim un fiyatları 5 kg

Bim efsane un markası bünyesinde 10 kg, 5 kg ve 2 kg olmak üzere farklı ölçülerde un satışı bulunmaktadır. Orta seviye ailelerin ve diğer tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği un kilo ölçüsü 5 kg’dir. Bim’de, Bim’in kendi markası olan Efsane un ve Söke Özlüm Bim un markalarında 5 kg ölçü un bulunmaktadır.

Aşağıdaki tabloda marka değişiklikleri göz önünde bulundurularak Bim 5 kg un fiyatları incelemeniz için oluşturulmuştur.

- Reklam -
UnFiyat
Bim Efsane Un 5 Kg65, 90 TL
Söke Özlüm Bim Un 5 Kg54, 90 TL

Bim 2 Kg Un Fiyatları

bim de un ne kadar
bim de un ne kadar

2 kg unlar genellikle tek yaşayan tüketiciler tarafından tercih edilen sıklıkla tercih edilmeyen bir un ölçüdür. Bim’de, Bim’in kendi markası Bim efsane un 2 kg ölçü de un bulundurmaktadır. Uygun fiyatlı unlar içerisinde bu un yer alır. Bim efsane un 2 kg fiyatı:

UnFiyat
Bim Efsane Un 2 Kg34, 90 TL

Sizlere Bim un fiyatlarının güncel halini aktardık. Konu ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları YORUMLAR kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

- Reklam -
Yazıyı Paylaş
2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir