Red Label Viski Fiyatları – 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük

Gizem Editör
Gizem Editör 18.04.2023
Güncellendi 18/04/2023
red label viski fiyatları
red label viski fiyatları

Red Label viski, Johnnie Walker markasının en popüler ürünlerinden birisidir ve Türkiye’de de en çok tercih edilen viskilerdendir. Ülkemizde alkol ürünlerine sık sık yapılmasından kaynaklı olarak güncel fiyatlar araştırılıyor. Burada da sizlere Red Label viski fiyatlarından bahsedeceğim.

- Reklam -

35’lik, 50’lik, 70’lik ve 100 lük red label fiyatını ayrıntılarıyla sizlere listleyeceğim. Red Label viski, genellikle giriş seviyesi bir viski olarak kabul edilir ve diğer viskilere göre daha uygun bir fiyata satılır. İşte 2023 güncel viski red label fiyatları.

Red Label Viski Fiyat 2023

red label viski fiyatları
red label viski fiyatları

Johnnie Walker markasının en popüler viskiilerinden birisi olan Red Label için güncel fiyatlar burada. Tüm boylarına göre 2023 Red Label viski fiyatları şöyledir:

BoyutuFiyatı
35’lik Red Label250 TL
50’lik Red Label330 TL
70 lik Red Label430 TL
100’lük Red Label620 TL
150 cl Red Label950 TL
300 cl Red Label2.000 TL
Red Label viski fiyatları 2023

Öneri yazı: Black Ram Viski Fiyatı

- Reklam -

Red Label 35’lik Fiyat

Johnnie Walker Red Label’in en küçük boyutu olarak 35 cl raflarda yerini alıyor. Red Label 35’lik fiyatı 250 TL‘dir.

Daha önce Red Label denemediyseniz ve sevip sevmeyeceğiniz konusunda şüpheniz varsa bu boy tam size göre olacaktır. Riske girip büyük boylara para vermeniz gerekmeyecek.

Red Label 50’lik Fiyat

Red Label’in en çok satılan boylarından birisi de 50 cl’dir. Alkol satılan her markette 50’lik Johnnie Walker Red Label bulabilirsiniz. Güncel Red Label 50’lik fiyat 330 TL‘dir.

Alkol satılan tekel ve marketlerde fiyat bu şekildedir. Bu yerler dışında satılan yerin fiyat politikasına göre fiyat değişikliği görülebilir.

- Reklam -
viski fiyatları red label
viski fiyatları red label

Red Label 70’lik Fiyat

Red Label viski fiyatları için devam edelim. 0.7 Litre olarak şişesinde yazan Red Label 70’lik de sık sık tercih edilen boylardan. Red Label 70 lik fiyat 430 TL olarak satılmaktadır. 2023’te güncel 70 cl Label fiyatı bu şekildedir.

Red Label 100 lük Fiyat

Büyük boy viski almak isteyenlerin tercih ettiği ölçülerden olan 100’lük Red Label için güncel fiyatlar ne durumda? Red Label 100 lük fiyat 620 TL’dir.

Popüler içerik: Rakı Fiyatları

- Reklam -

Red Label Viski Nasıl İçilir?

Red Label Viski Nasıl İçilir?
Red Label Viski Nasıl İçilir?

Red Label viski, çoğunlukla kokteyller ve karışık içeceklerde kullanılmak üzere tercih edilse de, bazı viski sevenler tarafından tek başına da içilebilir. Bu viskiyi nasıl içeceğiniz tamamen size kalmış bir tercihtir, ancak aşağıdaki öneriler bazı ipuçları sağlayabilir:

  1. Tek başına: Red Label viskiyi tek başına, oda sıcaklığında servis edebilirsiniz. İçmeden önce birkaç damla su eklemek, viskinin aroma ve tatlarını açığa çıkarmaya yardımcı olabilir.
  2. Rocks üzerinde: Rocks, yani buz küpleri üzerinde servis etmek de yaygın bir seçenektir. Buzlar, viskinin tadını hafifletir ve içeceği serinletir.
  3. Su veya soda ile: Red Label viskiyi bir miktar su veya soda ile karıştırarak, içeceğin tadını hafifletebilirsiniz. Bu şekilde, viskinin aromaları daha iyi hissedilebilir ve tadı daha yumuşak hale gelebilir.
  4. Kokteyllerde: Red Label viski, kokteyller için de ideal bir içkidir. Özellikle, viskinin tadını tamamlayan tatlarla harmanlanarak hazırlanan kokteyller oldukça popülerdir. Örneğin, Red Label viski ile hazırlanan bir Manhattan kokteyli, viskinin tatlarını tamamlayacak şekilde hazırlanır.

Yazıyı Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir