AKADEMİK PERSONEL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE
Salih Kocayürek
akademikpersonel1@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ / NEWS DIRECTOR
İsmail Eryaman
akademikpersonel1@gmail.com

EDİTÖRLER / EDITORS
Gizem Yılmaz

Burcu Gedik

Erhan Kıyamaz

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT
Av. Ali Yıldız

MALİ MÜŞAVİR / FINANCAL ADVISOR
Fatih Yurt

REKLAM / ADVERTISE
akademikpersonel1@gmail.com

YAZILIM / SOFTWARE
Wordpress Altyapısı ile Haber Teması

İRTİBAT / CONTACT INFORMATION
Adres: Yenidoğan Mah. Demirkapı Cad. Hilal Sok. No: 1/12 Bayrampaşa/İSTANBUL
E-posta: akademikpersonel1@gmail.com

GİZLİLİK POLİTİKASI
Akademikpersonel.org akademik eğitim portalı tüm hakları ile saklıdır. Akademik portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Akademikpersonel.org basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Akademikpersonel.org however, sometimes the Akademikpersonel.org uses third parties to process your information.

Akademikpersonel.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Akademikpersonel.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Akademikpersonel.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Akademikpersonel.org and its services. When you use Akademikpersonel.org online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Akademikpersonel.org cookies section of our full PrivacyPolicy.