Zamlı Parliament Fiyat GÜNCEL 2023 – Uzun, Kısa Kaç TL?

Parliament sigaraları, dünyada tanınmış ve seçkin sigara markalarından biridir. Türkiye’de de oldukça popüler olan bir sigara markasıdır. Gerçekleştirilen zamlardan sonra Parliament fiyat hakkında sık sık araştırma yapılıyor.

Sizler için Parliament fiyati güncel 2023 için liste hazırladık. Markanın farklı çeşitleri için ücretlendirmeler farklıdır. Detaylarına göre kısa, uzun Parliament kaç tl? Araştırdık. parliament sigara fiyatı için okumaya devam edin.

Parliament Fiyat Listesi

Parliament fiyat listesi
Parliament fiyat listesi

Parliament sigaraları, dünya genelinde yaygın olarak bulunan bir marka olup, birçok ülkede satılıyor. Türkiye’de de sigaralara yapılan zamlardan sonra fiyatları çok sık araştırılıyor. Çeşitlerine göre fiyatlar değişiyor. İşte güncel Parliament fiyat listesi:

Parliament Sigara Fiyatı47,00 TL
Parliament Midnight Blue46,00 TL
Parliament Aqua Blue Slims48,00 TL
Parliament Fiyat

Ek olarak okuyabilirsiniz: Puro fiyatları

parliament kaç tl
parliament kaç tl

Kısa Parliament Fiyatı

Parliament sigara kullananların en sık tercih ettiği seçenekten birisi de kısa Parliament’tir. Kısa Parliament fiyatı 47,00 TL‘dir. Gerçekleştirilen yeni zamlardan sonraki güncel fiyattır.

Uzun Parliament Fiyatı

Parliament tüketicilerinin tercih ettiği bir diğer seçenekte uzun Parliament’tir. Yapılan yeni zamlarla birlikte uzun Parliament fiyatı 47 TL‘dir.

Diğer çeşitler kaç TL olmuş? Öğrenelim.

Parliament Midnight Blue Fiyatı

Parliament sigara çeşitlerinden birisi olan Midnigt Blue için fiyatlar sık sık araştırılıyor. Yeni Parliament Midnight Blue fiyatı 46,00 TL olarak belirlenmiştir. Parliament sigara çeşitlerindeki en ucuz sigara şu an Midnight Blue’dir.

parliament sigara fiyatı
parliament sigara fiyatı

Parliament Aqua Blue Slims Fiyatı

Parliament sigara tüketicilerinin en sevilen çeşitlerinden birisi olan Aqua Blue Slims için yeni fiyatlar belli oldu! Güncel olarak Parliament Aqua Slims fiyatı 48 TL‘dir. Parliament serisinin en yüksek fiyatlı sigara çeşididir.

Parliament Hakkında

Parliament, Philip Morris International tarafından üretilen ve dünya genelinde tanınan bir sigara markasıdır. Parliament sigaraları farklı çeşitleriyle günümüzde en popüler sigara markalarından birisi olarak satılmaya devam etmektedir.

Parliament sigaralarının fiyatları ve çeşitleri de ülkeden ülkeye değişmektedir. Ülkemizde uzun, kısa Parliament, Midnight Blue, Aqua Blue Slims çeşitleri satılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

parliament ne kadar
parliament ne kadar

Parliament ne kadar oldu? Sorusunu araştıranların diğer en sık sorduğu soruları da bir araya getirip, yanıtladık. İşte sorular ve cevapları

Parliament Kaç TL?

Parliament kısa ve uzun fiyatı 47 TL’dir. Parliament Midnight Blue fiyatı 46 TL, Parliament Aqua Blue Slims fiyatı ise 48 TL’dir.

Parliament Sigaralarının En Ucuzu Hangisi?

Parliament Sigaralarının en ucuzu 46 TL ile Parliament Midnight Blue’dur.

Parliament Sigaralarının En Pahalısı Hangisi?

Parliament Sigaralarının en pahalısı 48 TL ile Parliament Aqua Blue Slims’dir. Gerçekleştirilen zamlardan sonra en pahalı sigaralardan birisi olmuştur.

1 Adet Parliament Ne Kadar?

1 Adet Parliament sigara ortalama 5 TL’ye satılmaktadır. Adet olarak satılan yere göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir.

Parliament Ne Kadar Zam Geldi?

Parliament sigaraya diğer tüm sigara markalarında olduğu gibi 5 TL zam almıştır. En son gelen zam bu şekildedir.

Güncel olarak Parliament sigara fiyatı bu şekildedir. Sizin son fiyatlarla ilgili düşünceleriniz neler? Aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yorum Bırak
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İçindekiler