Özel Üniversitelerdeki Araştırma Görevlisi Maaşları

Luix

Öğrenci
Arkadaşlar biraz acil bir durum maaş durumuna göre başvurmayı düşünüyorum. Kadir Has maaşları hakkında bilgisi olan yok mudur?

viyona

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar, Esenyurt Üniversitesi hakkında bilgisi olan var mı? Aranızda daha önce çalışmış ya da hala çalışıyor olan varsa memnun muydunuz/musunuz? İdari iş yükü fazla oluyor mu? Servis var denilmiş önceki yıllarda hangi güzergahta servisler bilgisi olan var mı?

Morkolik

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeditepe üniversitesi araştırma görevlisi maaşları hakkında bilgisi olan var mı yaklaşık olarak?Ona göre mülakata gideceğim İstanbul dışındayım benim için önemli.Yardımcı olursanız sevinirim :)

karaca35

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar, Esenyurt Üniversitesi hakkında bilgisi olan var mı? Aranızda daha önce çalışmış ya da hala çalışıyor olan varsa memnun muydunuz/musunuz? İdari iş yükü fazla oluyor mu? Servis var denilmiş önceki yıllarda hangi güzergahta servisler bilgisi olan var mı?

Esenyurt üni arş. gör. maaşı 2970tl +agi, memnuniyet konusunda çalıştığın birime göre değişir, servis avcılara kadar bulunmakta.

sgk152535

Öğrenci
Soru soran kişi sayısı 99, cevap sayısı 1. Herkes soruyor, kimse cevaplamıyor. Bu ne iş? Size bilgi, özel ünilerde maaşlar devlettekinin yarısı civarıdır.

haykopath

Öğrenci
Rumeli üniversitesi yeni başlayan öğretim görevlisine 2500 TL teklif etti. Önceden ders verme deneyiminiz varsa fiyat üçyüz beş yüz artıyormuş. Öğlen yemeği var. 18 saat ders yükü varmış haftalık. Ama pazarlık yapıyorlar. Sizden de teklif alıyorlar bildiğiniz kurban pazarlığı yapılıyor masada. Rumeliye ilgili sorusu olan varsa cevaplayabilirim ama dediğim gibi maaş 2500 TL

igzeb

Öğrenci
merhaba, Bilgi alabildiniz mi acaba ?

- - - Güncellendi - - -

merhabai Bahçeşehir üni. maaşları hakkında bilgi edinebildiniz mi ?

Rabiss

Öğrenci
Ben de araştırma görevliliği için Rumeli Üniversitesi ile görüştüm aynı (2500) maaşı söyleyip bir de bu maaşı lütuf olarak gösteriyorlar. İş yapmayacaksın biz sana burs veriyoruz gibi düşün dediler ama hocalarla konuşunca durumun hiç o şekilde olmadığını anladım.Uzak durun derim.

muh173

Öğrenci
Üsküdar Üniversitesi : 3000 TL maaş+agi. Yemek var, yol yok, servis de yok. Mesai 8.30 - 17.30. Ek mesai ücreti yok. Yıllık izinlerin üniversite tanıtım günlerine denk gelmemesi gerek. Hem akademik hem idari görevleri yerine getirme şartı var. Lisansüstü programı olmayan bölümlerde kendi üniversitenizde devam etmeniz lazım eğitiminize ve haftada 1 gün izin veriliyor.
1 yıl süreli sözleşme ve ayrılma durumunda kalan sözleşme süresi kadar brüt maaş üzerinden tazminat yükümlülüğü var. 1 yıl sonra süresiz sözleşme yapılıyor.
Böyle ciddi bir salgın durumunda, derslere ara verilmişken ve bölümde laboratuvar bile yokken haftaya pazartesi iş başı isteniyor.