Güvenlik Soruşturması Süreciniz Ne Kadar Sürdü?

gülşahk.

Öğrenci
Aldığınız bu bilginin doğruluk payı nedir hocam? Ben de soruyorum, ya bilgi vermiyorlar ya da her defasında farklı bir şey söylüyorlar.

Efsun.

Öğrenci
Emniyetteki işlem 15-20 gün sürdü. Fakat ondan önce 2 aydan fazla valilikte kalmış anladığımız kadarıyla. Atama işlemi de bi 10 15 gün alıyor. İkametgah ankara.

M

mesutadlin

Guest
31 ocakta İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesine atandım (Beşiktaş kampüsü), 9 Şubbatta tüm evrakları teslim ettim, özellikle o gün istediler bir buçuk aya olur dediler ama bayağı ses seda yoktu, dün gece tüm vaktimi burdaki yorumları okuyarak geçirdim, daha çok tribe girdim ama ertesi günü yani bugün öğlen güvenlik soruşturmanız bitti burada bir kaç imza işlemi kaldı bir haftaya başlarsınız dediler. Umarım herkes bir an önce hayırlısıyla başlar. Sevgiler-saygılar (bolca)

A

Akademik Forum

Guest
güvenlik soruşturmasi

Teşekkür ederim.Bu arada şu ayrıntıyı da yeni öğrendim.İzmirdeki bağlı bulunduğum ilçeden 2 mart tarihinde ayrılmis belgem.kac gunde ulasti merkeze bilmiyorum ama bugun 17 nisan belki sabaha ararlar bende mutlu bir sekilde paylasirim buradan

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba Arkadaşlar, il emniyet müdürlüğü soruşturmamın bittiğini söylüyor, üniversitemi arıyorum bize gelen bir şey yok diyorlar. kaç günde gider acaba soruşturmamın sonucu bağlı bulunduğum üniversiteye? iadeli taahüttlü olsa en fazla 20 gün diye düşünüyorum. Acaba olumsuz bir şey mi oldu da üniversite beni aramıyor hala. Rektör 10 günde filan atar diye duydum ama. En azından rektörlükteki görevli, geldi belgen diye söylemez miydi bana ben aradığımda. bunları düşündükçe kendi kendime senaryolar üretmeye başladım :D soruşturma olumsuz sonuçlansa nolucak mesela, rektörlük ya da fakülte arayıp olumsuz mu diyecek yani? bunları sorgulamaya başladım. fikri olan esirgemesin sevgiler :)

A

Akademik Forum

Guest
Merhaba Arkadaşlar, il emniyet müdürlüğü soruşturmamın bittiğini söylüyor, üniversitemi arıyorum bize gelen bir şey yok diyorlar. kaç günde gider acaba soruşturmamın sonucu bağlı bulunduğum üniversiteye? iadeli taahüttlü olsa en fazla 20 gün diye düşünüyorum. Acaba olumsuz bir şey mi oldu da üniversite beni aramıyor hala. Rektör 10 günde filan atar diye duydum ama. En azından rektörlükteki görevli, geldi belgen diye söylemez miydi bana ben aradığımda. bunları düşündükçe kendi kendime senaryolar üretmeye başladım :D soruşturma olumsuz sonuçlansa nolucak mesela, rektörlük ya da fakülte arayıp olumsuz mu diyecek yani? bunları sorgulamaya başladım. fikri olan esirgemesin sevgiler :)

Aynı durumdayım ikametgahınız nerde acaba ben de çeşitli senaryolar üretiyorum emniyetten çıktığı bilgisine ulaştım ama okul ulaşmadı bize diyor acaba emniyetten direkt üniversiteye ulaşmıyor mu arada başka bir aşama daha mı var bir şey öğrendiyseniz paylaşın lütfen sevgiler

A

Akademik Forum

Guest
Başka üniversitede benimle aynı bölümün kadrosunu kazanan arkadaş çalışmaya 2 ay önce başladı. Benimkinde ses yok. Şehirler arasında nasıl bu kadar fark oluyor anlamış değilim. Daha sonra açılan ilana kazanan arkadaş 1 ay önce başladı. Benimle aynı üniversiteyi kazanan diğer arkadaşların da açıklanmadı. Ne yani başka üniversiteye mi başvursaydık.

A

Akademik Forum

Guest
Çoğunu referandumdan önce bitirmişler. Muhtemelen valiliğe gönderilmesi oradan da üniversiteye gönderilmesi zaman almıştır. Üniversiteme sorduğumda postayla size gönderdik dediler. Sonucu öğrenmek isteyince postayla öğrenirsiniz dediler. Öyle saçma bir durum. Huylanmıyo değilim tabi ama postayı bekliyoz. Posta gonderileli 1 hafta geçmiş bakalım ne iş. Tabi bu süreçte olan bizim ders performanslarımıza oluyor.

A

Akademik Forum

Guest
:(

Konya Selçuk üniversitesine yerleştim. Ocakta evraklarımı teslim ettim. 2 ay sürebilir demişlerdi ben de ona göre çalıştığım kurumdan ilişiğimi kestim. Mayıs oldu ama hala cevap yok. Daha ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum. İkametgahim Maraş

A

Akademik Forum

Guest
ben de Konya selçuk a yerleştim . senden öncekiler 1,5 ay sürdü dediler bekiyorum ikametgah antalya ikamet edilen il belirleyici sanırım bekleme süresinde

BENK

Öğrenci
Sınav sonucunun açıklanma tarihi Ocak 26
Munzur Üniversitesi (Tunceli) evrakları elden teslim ettiğim tarih Şubat 6.
Yaşadığım adres olarak Isparta' yı gösterdim fakat ikametgah Antalya/ Kaş.
1 Nisan Isparta emniyet aradı.
20 Nisan' da Üniversite göreve çağırdı.
02 Mayıs' ta başladım.

A

Akademik Forum

Guest
Çoğunu referandumdan önce bitirmişler. Muhtemelen valiliğe gönderilmesi oradan da üniversiteye gönderilmesi zaman almıştır. Üniversiteme sorduğumda postayla size gönderdik dediler. Sonucu öğrenmek isteyince postayla öğrenirsiniz dediler. Öyle saçma bir durum. Huylanmıyo değilim tabi ama postayı bekliyoz. Posta gonderileli 1 hafta geçmiş bakalım ne iş. Tabi bu süreçte olan bizim ders performanslarımıza oluyor.

Hocam haber var mı başladınız mı