Güvenlik Soruşturması Süreciniz Ne Kadar Sürdü?

A

Akademik Forum

Guest
ege ünv hast, bursa'dan, 25 ekim atanma tarihi, kasım 25 emniyete evrak teslim, an itibariyle 95 gün oldu sonuç yok, bursa yoğun bu konuda.. atandığım yerde olsaydı ikametgahım bir aydır çalışıyor olcaktım..

K

KÖSTEBEK

Guest
Akademik personel

9 şubatta formumum valiliğe geldiğini ve işlemlerin başladığını biliyorum ama ondan sonra herhangi bir gelişme olmadı. ikametgahım kastamonu.

sonerymus

Öğrenci
An itibariyle 11 mart 2017 ve evrakların son teslim tarihi olan 23 aralık 2016 dan beri bekliyorum kazandığım üniversite Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İkamet Mersin, maalesef bugüne kadar hiç torpilim olmadı hala da yok Bir de şimdi rektör değişmiş bir ay da oradan koy diyorlar. Yani en iyimser ihtimalle bu atama nisan ortasını bulacak.

Son düzenleme:
A

Akademik Forum

Guest
akademik

Mehmet akif ersoy üniversitesi. Ikametgah ankara. 22.12.2016 evrak teslim. 23.02.2017 itibariyle atamam yapıldı. 06.03.2017 göreve başladım.

A

Akademik Forum

Guest
08/01/2017 evrak teslim. Ne ses var ne seda , öylece bekliyorum. Üniversiteden de arıyorlar ne zaman geliyorsun diye, şaka gibi. Sürecin şuanda ne durumda olduğunu nasıl öğreniriz arkadaşlar bilgisi olan var mı? Emniyete gitsek biz tamamladık yolladık derler mi yani (bittiyse tabi)

pinko_34

Öğrenci
08/01/2017 evrak teslim. Ne ses var ne seda , öylece bekliyorum. Üniversiteden de arıyorlar ne zaman geliyorsun diye, şaka gibi. Sürecin şuanda ne durumda olduğunu nasıl öğreniriz arkadaşlar bilgisi olan var mı? Emniyete gitsek biz tamamladık yolladık derler mi yani (bittiyse tabi)

bende bunu merak edıyorum hocam. ılce emnyete gıtsek bıze cevap verırler mı bende merak ıcındeyım

A

Akademik Forum

Guest
Çalıştığınız üniversiteden istifa edip mi güvenlik soruşturmanız başladı Benim durumum da ayni da kazandığım üniversite muafakat yoksa istifa edince soruşturmayı başlatabiliriz dedi

A

Akademik Forum

Guest
Bnm durumum da aynı muafakat verilmediği için kazandığım üni istifa etmem gerektiğini söyledi yoksa soruşturma başlamazmış sizin de mi öyle oldu

Merhaba hocam, emniyetten kolay kolay bilgi alamazsınız ancak bulunduğunuz ilin valiliği evrağınızın ne zaman kendilerine ulaştığını ve ilgili birime ne zaman gönderildiğini söyleyebilir. Ortalama bir fikir edinmeniz açısından valilikle görüşebilirsiniz.

B

brhn0087

Guest
guvenlik sorusturmasi

Bende evraklari 02.03.2017 tarihinde teslim ettim. Ikametgah Bursa. Yorumlara bakilirsa en az 3 ay beklerim gibi.

A

Akademik Forum

Guest
Muş Alparslan üniversitesine tam ikibuçuk ay sonra atandım. En uzun sürenlerden birisi benim. İkamet sivas