Boğaziçi Üniversitesini Dil Merkezi Kazananlar

ttttt

Öğrenci
arkadaslar kayıt formunda enstitü die bi bölüm var oraya fakülte mi enstitü mü yazdınız? sonucta bizim şimdilik enstitüyle alakamız yok? sizler ne yazdınız o bölüme?tskler...

rjnntn

Öğrenci
kozyatağından ulaşım,en kestirme ve hızlı yolu ist'un muhteşem trafiğinde saatler boyu kalmak istemiyorsan birinci tercih söğütlüçeşme ya da size en yakın metrobüs istasyonundan mecidiyeköye ulaşman..mecidiyeköyden 59 R otobüsleri doğrudan boğaziçine gidiyor..ya da kadıköyden 500 A'ya binip mecidiyeköye oradan da 59R ile boğaziçine ulaşman..ama ben metrobüs tercih ederim :)))

kozyatağından metrobüse gelip, zincirlikuyuda indikten sonra 559C Taksim-R.hisarüstü ya da 43R Kabataş-R.hisarüstü otobüsleriyle de universiteye gidebilirsiniz. kadıköyden de direkt otobüs var ama hem saati cok az hem de trafiğe takılma şansı yüksek. 125 Kadıköy-R.hisarüstü.

gregor samsa

Öğrenci
Çalıştığım üni.den akademik personel olduğuma dair yazıyı bir türlü vermiyorlar.Ya bu nasıl iştir alt tarafı bilgisayardan çıktı alıp imza attıracaklar.Cuma günü yarım gün bahanesini sundular,bugün imza işleri çabuk olmuyor bahanesi.Ben ne zaman göndereceğim de Boğaziçi'nin kayıt tarihine yetiştireceğim of yani

casty

Öğrenci
Arkadaşlar ben bölüm başkanlığına dilekçemi verdim.. dekanlıktan geri bildirim de geldi görevlendirmeye dair.. ama kefil, noter işleriyle ilgili herhangi birşey söylenmedi.. nasıl ve ne zamana kadar halletmek gerekiyor bu işleri? nereden bilgi alabilirim.

elifasci1

Öğrenci
hacettepe üniversitesi dile eğitimi kazananlara kalacak yer ile ilgili mail gelmiş :( yaa boğaziçi diye sevindik ama kalcak yer sorun olacak bu gidişle :(

macenta

Öğrenci
Arkadaşlar ben bölüm başkanlığına dilekçemi verdim.. dekanlıktan geri bildirim de geldi görevlendirmeye dair.. ama kefil, noter işleriyle ilgili herhangi birşey söylenmedi.. nasıl ve ne zamana kadar halletmek gerekiyor bu işleri? nereden bilgi alabilirim.

ben de bugün dilekçemi verdim. bana verilen senetleri de henüz alacağım maaş kesinleşmediği için yaklaşık yirmi gün sonra imzalatıp geri göndermemi istediler. yani benim anladığım, üniversiteden üniye göre esnek olabiliyor senet teslim tarihleri.

aselhercai

Öğrenci
ben de bugün dilekçemi verdim. bana verilen senetleri de henüz alacağım maaş kesinleşmediği için yaklaşık yirmi gün sonra imzalatıp geri göndermemi istediler. yani benim anladığım, üniversiteden üniye göre esnek olabiliyor senet teslim tarihleri.
arkadaşım aslında maaş bellidir. 1875 lira. her yerde maaş bu kadar ödeneksiz. sen bu ücret çarpı altı yapıyorsun.zaten senedin miktarı o kadar önemi bir şey değil. 39. madde ile görevlendiriliyoruz, aslında senet yapılması yasa dışı. 35 de sadece senet olur. sen senedini yap noterde getir eslim et, dosayana koyacaklar o kadar. :)

elifasci1

Öğrenci
ben hala bakıorm kalcak yer için apart filan ama çok pahalı okulun çevresi.ucuz yerlerde uzak henüz ne yapacağıma karar vermedm 1 hafta filan misafirhanede kalırm o arada bulurm heralde biyer :(

aselhercai

Öğrenci
of ya arş. görv olduğumuza dair belge kargoda hala gelemedi elime... o olmadan da olmuyormuş.. inşallah yarın gelir, çok telaşlandım...
bir de dersler kuzeyde de olabilir güneyde de dedi sorduğum kişi.. zaten ikisi yakınmış..