Anadolu Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

adali1

Öğrenci
Gülteeeen hayırlı olsun tekrar hoş geldin eskişehire :)

Sağolun Hocam :)

- - - Güncellendi - - -

Merhaba arkadaşlar, Bende arayıp sordum yabancı diller yüksek okuluna herhangi bir şey gerekmiyormuş. Sadece araştırma görevlisi kimlik kartınız yeterli dediler. Saat 10 da sınavın olduğunu söylediler. Ondan önce 9 da bilgilendirme toplantısı diye bir şey olacak mı? Bununla ilgili sormayı unuttum. Bilgisi olan ?

mmrn

Öğrenci
Sağolun Hocam :)

- - - Güncellendi - - -

Merhaba arkadaşlar, Bende arayıp sordum yabancı diller yüksek okuluna herhangi bir şey gerekmiyormuş. Sadece araştırma görevlisi kimlik kartınız yeterli dediler. Saat 10 da sınavın olduğunu söylediler. Ondan önce 9 da bilgilendirme toplantısı diye bir şey olacak mı? Bununla ilgili sormayı unuttum. Bilgisi olan ?

Evet olacakmış.

gul_89

Öğrenci
Bende unv bıttıgınde eskıshırden hıc ayrılmak ıstememıstım ve sımdı 1bucuk yıl sonra yenıden kavusacagım ıcın cook mutluyuuum :eek: hepımıze hayırlı olsun :)

adali1

Öğrenci
Arkadaşlar bugün yapılan sınavın sonucu mail ile gönderilecek denmişti fakat bana mail gelmedi. Gelen var mı? Programda belli değil, ne yapacağız yarın 9 da gidip orada mı bakacağız başımızın çaresine :(

maykur

Öğrenci
merhaba arkadaşım bende yer arıyorum izmirden geldim ama yer bulamadım yerler var ama tek kişi için fiyatlar oldukça yüksek 1+ 1 apartlar iki kişi için fiyat yönünden uygun yer bulamayan arkadaşım varsa özel mesaj atabilir .

hafizates

Öğrenci
Atanan arkadaşları tebrik ediyorum. Dil kursuna gidecek arkadaşlara da bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Şu anda Eskişehir Anadolu Üni. 'nde dil eğitimi alıyorum. Burada Dil eğitimi tam bir felaket, ayrıntıları anlatmaya gerek yok ama sadece şunu söyleyeyim, ben buradaki dil eğitimine güvenseydim sınavdan önce Öyp'yi bırakırdım, işleri güçleri moral bozmak, aşağılamak vs. vs. Eskişehir'in tek ve en büyük avantajı Dilsem dil kursu (Remzi Hoca ve Seyfi Hoca).. Şu anda eskişehirde dil eğitimi alan 80 kişiyiz, ve yarısından fazlası çeşitli dil kurslarına gidiyor. Acizane tavsiyem Eskişehire gelecekseniz sadece Dilsem dil kursu'na gidebilmek için gelin, aksi halde büyük hayal kırıklığı yaşarsınız...

- - - Güncellendi - - -

Remzi Hoca ve Seyfi Hoca aynı zamanda internet üzerinden online dersler de yapıyorlar. Ben rh+ (remzi hoca)'dan ders alıyorum, ve son derece memnunum, öyp dil kursu haricinde dışarıdan destek almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, büyük bir özveriyle, ticari endişe gütmeden, sadece öğretmek, ve hakkını vermek için çabalıyorlar. Amacım kesinlikle reklam yapmak değil, bir çıkarım da yok, sadece memnuniyetimi ve tavsiyemi ifade ediyorum. http://www.remzihoca.com/ http://www.seyfihoca.com/

mehmets33

Öğrenci
arkadaşlar merhaba okuduğum yorumlardan bazı arkadaşlarımın ve hocalarımın anadolu üniversitesinde ki dil eğitiminden memnun olmadığını gördüm fakat 2014'ten itibaren yds'nin değişeceği düşünülürse dil eğitimi için sizce anadolu üniversitesi tercih edilebilir mi?

katharsis

Öğrenci
Eskişehir güzel ve ucuz bir şehir hiç gelmediyseniz tavsiye ederim aylık 500 tl ye mobilyalı ev bulmak çok kolay... Yabancı diller ana kampüste değil iki eylülde o yüzden mecburen otobüs kullanmanız gerekecek. Kışı biraz soğuk olur derler ama kışın kalmadığım için bilemeyeceğim.
Temmuz ayında bütün sınıf ielts den geçtik şimdi sadece okula zevkine gidiyoruz.
Arkadaşların da dediği gibi ister ielts ye ister yds ye hazırlanın bir çok imkan var e fiyatlar ankara istanbula göre uygun.
Okul'un (hocalar çok iyi olmasına rağmen) daha doğrusu yönetimin tutumu biraz ilginç. Sonuç olarak ben 5 ay geçirdim dil eğitiminde ve memnun ayrılıyorum. Diğer okulları görmediğim için bir şey diyemem ama ben burayı tercih ettiğim için pişman değilim...

mehmets33

Öğrenci
zaten 5 yıldır eskişehirdeyim hocam o yüzden eskişehiri tercih etmem benim için daha uygun olacak ama verilen dil eğitimi ile ilgili herhangi bir bilgim olmadığı için karasızlık yaşıyordum, peki dil eğitimine başlarken hangi seviyedeydiniz hocam?

katharsis

Öğrenci
üds den 53.75 almıştım genel ingilizcem iyiydi, 4 sınıfa ayırmak için seviye tespit sınavı yaptılar a,b,c ve d sınıflarına ayrıldık. Ben a grubundaydım. Eskişehir sizin için mantıklı eğer kurulu bir düzeniniz varsa.

mehmets33

Öğrenci
yer konusunda eskişehir benim için daha makul olacak bakalım düşünmek için biraz daha vaktim var verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim hocam..

Ucarmeryem

Öğrenci
arkadaşlar merhaba okuduğum yorumlardan bazı arkadaşlarımın ve hocalarımın anadolu üniversitesinde ki dil eğitiminden memnun olmadığını gördüm fakat 2014'ten itibaren yds'nin değişeceği düşünülürse dil eğitimi için sizce anadolu üniversitesi tercih edilebilir mi?

Hayatinizin hatasini yapmis olursunuz. Suan hala anadoluda dil egitiminde olan biri olarak. Yol yakinken vazgecin.

bilemedimbenonu

Öğrenci
arkadaşlar merhaba, bir önceki dönem öyp grubundayım. eğitim alacağınız iki eylül kampüsüne çok yakın mesafede eşyalı 2+1 evim var. dil eğitimi süresince bayana eşyalarımla kiraya vermeyi düşünüyorum. ilgilenenler ayrıntılar için özelden ulaşabilirler.

evrımdışı

Öğrenci
arkadaşlar merhaba. öyp ile atanmış fakat yüksek lisans başvurusunu kaçırmış olduğu için bu dönem boyunca (6 ay) kazandığı okula gidecek olan arkadaşımın 2+1 evi eşyalı olarak kiralıktır. evin 1 odası özel eşyaları olduğu için kitli kalacak fakat 1+1 evde sadece çantanızı alıp gelseniz yeterli. ilgilenirseniz bana msj ile ulaşabilirsiniz.

gul_89

Öğrenci
Arkadaşlar bende bende öyp kapsamında Anadolu unv dil eğitimi aldım ve bu süreçte ev kiralayıp eşya aldım yüksek lisans dönemini kaçırdığım için görev yerime döneceğim ev ihtiyacı olan arkadaşlar için evimi dil eğitimi boyunca kiraya vermek istiyorum. Ev eşyalı 2+1 fakat 1 odasında özel eşyalarım olduğu için kapalı olacak evin fotoğraflarını isteyenlere gönderebilirim. Ev ile ilgilenenler msj ile ulaşabilirler :)

Kutadgu

Moderator
Atanan arkadaşları tebrik ediyorum. Dil kursuna gidecek arkadaşlara da bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Şu anda Eskişehir Anadolu Üni. 'nde dil eğitimi alıyorum. Burada Dil eğitimi tam bir felaket, ayrıntıları anlatmaya gerek yok ama sadece şunu söyleyeyim, ben buradaki dil eğitimine güvenseydim sınavdan önce Öyp'yi bırakırdım, işleri güçleri moral bozmak, aşağılamak vs. vs. Eskişehir'in tek ve en büyük avantajı Dilsem dil kursu (Remzi Hoca ve Seyfi Hoca).. Şu anda eskişehirde dil eğitimi alan 80 kişiyiz, ve yarısından fazlası çeşitli dil kurslarına gidiyor. Acizane tavsiyem Eskişehire gelecekseniz sadece Dilsem dil kursu'na gidebilmek için gelin, aksi halde büyük hayal kırıklığı yaşarsınız...

- - - Güncellendi - - -

Remzi Hoca ve Seyfi Hoca aynı zamanda internet üzerinden online dersler de yapıyorlar. Ben rh+ (remzi hoca)'dan ders alıyorum, ve son derece memnunum, öyp dil kursu haricinde dışarıdan destek almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, büyük bir özveriyle, ticari endişe gütmeden, sadece öğretmek, ve hakkını vermek için çabalıyorlar. Amacım kesinlikle reklam yapmak değil, bir çıkarım da yok, sadece memnuniyetimi ve tavsiyemi ifade ediyorum. YDS'ye hazırlananların buluşma noktası - Remzi Hoca Dilsem Dil Kursu , Eskişehir YDS Kursu Eskişehir İngilizce Kursu Online YDS Kurs Kursu Uzaktan YDS kursu

Bu classmanlar da hocalara reklam gerekir mi ki hocam? :) yorumunuza katiliyorum. Kazananlarin cogu ya direk eskisehir icin yada eskisehirdeki cezbedici kurslar icin anadoluyu tercih ediyorlar. Yoksa egitiminden memnun kalan 10 kisiden 1 i yada 2 sidir.

merhera

Öğrenci
Şükürler olsun ki düzenimi bozmadan eskişehir'de dil eğitimine kalıyorum :) eğitim iyi ya da kötü biraz da bizim çabamız gerekecek. Dışardan destek almak gerekecekse onu da alacaz ve inşallah bu işin üstesinden gelicez arkadaşlar. Şimdiden herkese kolay gelsin...