Anadolu Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

saithoca

Doçent
Arkadaşlar hayırlı olsun anadolu üniversitesini kazanmışsınız. Tebrik ederim. İnşallah dil konusunda yardıma ihtiyacınız olursa YDS ye birlikte çalışmak isterim. Sait Hoca sistemdil-eskişehir.

paradise26

Öğrenci
Bende Anadolu puan 82.Herkese hayırlı olsun.Yabancı dilleri aradım görevlendirme yazısı faksla ulaştırılsa sonrada oluyormuş bir tek nüfus cüzdanınız yanınızda olsun yeter dediler

orta123

Öğrenci
arkadaşlar evet anadolu bugünde görevlendirme yazısı siz dil eğitimine başladıktan sonra da gelse olur dedi.Pazartesi saat 10 da iki eylül kampüsünde seviye belirleme sınavı varmış.hocam yabancı diller yüksek okulunun adresi var link şu: http://www.yabancidiller.anadolu.edu.tr/ ama chrome'den açılmadı ben de haberiniz olsun hocam..

melamy

Öğrenci
Evet arkadaslar varmibenden baska buraya gelen tek basima snfta cok sıkılırım :) oh ya soninda aciklandi . Bu arada 8 ekimde sinav kacta olcak ogrenen olursa burdan paylasabilirmi ben olmassa yarin ariyip ogrenirim yazarim burdan . Birde okul cevre yolunda mi ? Otogara giden otobusler direkt onunden geciyor mu ?

I

ipek ipek ipek

Guest
Evet arkadaslar varmibenden baska buraya gelen tek basima snfta cok sıkılırım :) oh ya soninda aciklandi . Bu arada 8 ekimde sinav kacta olcak ogrenen olursa burdan paylasabilirmi ben olmassa yarin ariyip ogrenirim yazarim burdan . Birde okul cevre yolunda mi ? Otogara giden otobusler direkt onunden geciyor mu ?

malesef okulun önünden gecmiyor. otogarda inip tramvay+otobüs ya da otobüs+ otobüsle ulaşımı saglayabilirsiniz.

I

ipek ipek ipek

Guest
Ovv o cok kotu oldu sanirim kutahyadan gel git olayi biraZ sknti olur anlasilan eskisehirde kalcak yer bakmak lazim saolun
ben esk de yaşıyorum, kütahyaya atanmıştım işte. otobüsle cok zor ama araç alma gibi bir durumunuz olursa 1 saat sürüyor. aklınızda bulunsun.

melamy

Öğrenci
Hayirli olsun kutahya iyidir en azindan eskisehire yakindir iklimi hemen hemen aynidir belkide biliyosunuzdur zaten kutahyayi. evet 1 saat anca suruyor arabayla ama arabayi daha yeni sattim o yuzden ole bi niyetim yok bakalim hele bi baslayalimda kac saat suruyo otobusle olmadi basladiktan sonra yeni careler dusuncem artik. Kutahyadan eskisehire giderken cevre yolundan iki eylul kampusune donen bi kavsak var gps twn baktigim kadariyla. Oralarda indirmez mi acaba otobus ordanda kirmizi 4 e binsem sanki cokta zor olmaz gibi ?? Eskisehirli olarak verebilceginz ulasim tavsiyeniz varmidir ?

saithoca

Doçent
Arkadaşlar atanmanız hakkınızda hayırlı olur inşallah. İngilizce takviye ihtiyacı duyacak olursanız SİSTEM DİL kursuna bekleriz. Sait Hoca.

melamy

Öğrenci
anadolu üniversitesi dil kursuna başlayacak olanların dikkatine.
bugün itibariyle anadolu üni internet adresinde dil kursu görecekler için duyuru şu şekilde yapılmıştır.

ÖYP ile yabancı dil eğitimi alacak araştırma
görevlilerinin;
09.10.2014 Perşembe günü saat 10:00 da Toplantı Odası 1. de toplantıya,
13.10.2014 Pazartesi günü saat 10:00 da Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı’na
girmeleri gerekmektedir.
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü

- - - Güncellendi - - -

anadolu üniversitesi dil kursu duyurusu için;
https://www.anadolu.edu.tr/tr/akademik/birim/duyurular/333/6/1

duyuru metni için :
https://www.anadolu.edu.tr/abp/uploads/duyuru/333_1412175155.pdf

A

Akademik Forum

Guest
Hocalarım kaç puandı öyp puanınız Anadolu'nun dil kursuna yerleştiniz, memnun musunuz ? bir de neye göre alıyorlar ?yardımcı olabilir misiniz ?