Anadolu Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

raga26

Öğrenci
Merhaba Ben Eskişehirliyim ve doğal olarak Anadolu Üniyi tercih etmek istiyorum. tez danışmanlığı için ayda bir, bilemedin iki gün İstanbula gitmem gerekiyor. Anadolu Üninin ders programı hakkında bilgisi olan var mı? dil merkezlerinin hepsinde standart bir uygulama mı var yoksa her üniversite kendisi mi ders programı belirliyecek?
mesela hafta içi bir gün bile boş olsa benim için rapor alma derdi olmaz. teşekkür ederim...
bu arada puanım 72 :))))

hep o sekılde duyum aldık hocam, lısans zamanı da hazırlık egıtımı alan arkadaslarım cok memnundu inş bızde de oyle olur :)
inşallah gönlünüzce olur.ben de bir hekim olarak bu yola girdim.inşallah güzel bir dönem geçirirsiniz.eskişehirden pişman olmayacaksınız çünkü dil eğitimi veren 26 kuruluş mevcut orada.üniversitenin eğitimi zaten tartışılmaz.başarılar.

bb35

Öğrenci
hep o sekılde duyum aldık hocam, lısans zamanı da hazırlık egıtımı alan arkadaslarım cok memnundu inş bızde de oyle olur :)

Merhabalar, ben dil merkezi belki anadolu gelebilir diye kendime apart ayarlamıştım. Normalde şuan apartlarda yer bulamazsınız pek. Çünkü yıllık anlaşma yapıyorlar eylülde doluyor. Benim ayarladığım apartta personel için ayrılmış bir 1+1 tek kişilik daire vardı orayı vereceklerdi 6 aylığına. Bir özder üyesi olarak önce size söylemek istedim. Kalacak yer ayarlamadıysanız özelden msj atın.

cadalossumm

Öğrenci
Ben üniversite ile görüştüm ancak oradan oraya aktarıp durdular =) Henüz YÖK programı ellerine geçmemiş, belgeler konusunda kesin birşey söylemediler.. Ama Yabancı Diller'den bir bayan Pazartesi 9 gibi orada olmamız gerektiğini (İki Eylül Kampüsü Yabancı Diller Bölümü Çok Amaçlı Salon'da), 10.00'da sınav yapacaklarını belirtti..

Henüz alabildiğim bilgi bu kadar..

saithoca

Doçent
Ben üniversite ile görüştüm ancak oradan oraya aktarıp durdular =) Henüz YÖK programı ellerine geçmemiş, belgeler konusunda kesin birşey söylemediler.. Ama Yabancı Diller'den bir bayan Pazartesi 9 gibi orada olmamız gerektiğini (İki Eylül Kampüsü Yabancı Diller Bölümü Çok Amaçlı Salon'da), 10.00'da sınav yapacaklarını belirtti..

Henüz alabildiğim bilgi bu kadar..

Hayırlı olsun Eskişehir de yanabcı dil bilinci çok ileri düzeylerde sadece 30 küsür dil kursu var. Hakkınızda hayırlısı inşallah. Eskişehire hoş geldiniz.

- - - Güncellendi - - -

inşallah gönlünüzce olur.ben de bir hekim olarak bu yola girdim.inşallah güzel bir dönem geçirirsiniz.eskişehirden pişman olmayacaksınız çünkü dil eğitimi veren 26 kuruluş mevcut orada.üniversitenin eğitimi zaten tartışılmaz.başarılar.

Eskişehire hoş geldiniz. İnşallah ingilizcede takıldığınız yerleri burda paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım . saithoca.

- - - Güncellendi - - -

Eskişehire hoşgeldiniz. Evet burda olanlar genelde memnun kaldılar ancak sınava dönük çalışmalar sonlara doğru yapılıyor. Temel olarak alt yapıyı verirler. Takıldığınız soruları beklerim :)

seldakhl

Öğrenci
hepimiz için hayırlı olmasını dilerim. üniverste de görüşmek üzere:) sınav konusunda yabancı dillerin sayfasında bir duyuru vardı ben de ordan öğrendim. cadalassumm arkadaşımızın yapmış olduğu açıklamadan başka bir bilgi içermiyordu!!

mmrn

Öğrenci
Merhabalar, ben dil merkezi belki anadolu gelebilir diye kendime apart ayarlamıştım. Normalde şuan apartlarda yer bulamazsınız pek. Çünkü yıllık anlaşma yapıyorlar eylülde doluyor. Benim ayarladığım apartta personel için ayrılmış bir 1+1 tek kişilik daire vardı orayı vereceklerdi 6 aylığına. Bir özder üyesi olarak önce size söylemek istedim. Kalacak yer ayarlamadıysanız özelden msj atın.
Hocam mesaj attım cevap bekliyorum :)

candeğer

Öğrenci
Eskişehir'e hoş geldiniz :) Ben de Eskişehir'i kazananlardanım. Eskişehirli olduğum için kalacak yer sıkıntım yok ancak kursun eğitimi hakkında pek bilgi sahibi değilim. Umarım memnun kalırım.

hafizates

Öğrenci
arkadaşlar, bizden ne tür belgeler isteyecek Anadolu üni. , bilgi alabilen var mı, üniversitemizden götürmemiz gereken belgeler var mı acaba??

adali1

Öğrenci
Sevgilim Eskişehir'e kavuşacağım için çok mutluyum :) Şunu söyleyebilirim ki gelenlerin ayrılmak istemeyeceği bir şehir...

mmrn

Öğrenci
arkadaşlar, bizden ne tür belgeler isteyecek Anadolu üni. , bilgi alabilen var mı, üniversitemizden götürmemiz gereken belgeler var mı acaba??

Buraya da yazayım. Uzun uğraşlar sonucu herhangi birşeye gerek yok dediler. pazartesi 9 da bilgilndirme toplantısında açıklamalar yapılacakmış. ancak yarın da aramakta fayda var anca öğrenriler belki, kimse birşey bilmiyor çnkü herkes başkasına atıyor topu.

chedem

Öğrenci
benim de anadolu oldu..eskişehirliyim çok şükür yer sıkıntısı yaşamıyorum...gelecek arkadaşlara da her türlü yardımcı olurum telefonumu verebilirim özelden mesaj atmanız yeterli arkadaşlar:)))

cadalossumm

Öğrenci
Hayırlı olsun Eskişehir de yanabcı dil bilinci çok ileri düzeylerde sadece 30 küsür dil kursu var. Hakkınızda hayırlısı inşallah. Eskişehire hoş geldiniz.

Teşekkürler.. Evim Eskişehir'deydi ama yeniden dönmek çok güzel.. Yabancı Dil Kursları yerine üniversiteye güveniyorum, bakalım =) Herkese hayırlı olsun arkadaşlar..