Anadolu Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

takilatakil

Öğrenci
Herkese selamlar ,bende Anadolu Üniversitesindeyim. Sanırım eğitimimiz şehirin biraz dışında olan iki eylül kampüsünde olacak. Orada görüşmek dileğiyle

cane

Öğrenci
Arkadaslar bende Anadolu Universitesi ni kazandim. Sabah Yabanci Diller Yuksek okulunu aradim. Ordaki gorevli istenilen evraklarla ilgili bilginin OYP koordinatorlugunden alinabilecegini soyledi .Ama oraya ulasmakta su ana kadar mumkun olmadi surekli mesgul telefon.

alixsaglam

Öğrenci
yıldız tekniğin duyurusunda evrak falan istememişler. kurs listesini bile yayınlamışlar. sadece sınava kimlik belgeleriyle gelmeleri istenmiş.

karmaşık

Öğrenci
02223213550 burası 2 eylül kampüsünün numarası epeydir hatlar bozuktu şimdi düzeldi buradan yabancı diller yüksekokuluna ulaşmaya çalışıyorum bilgi almak için ama daha bir sonuca ulaşamadım sizde deneyebilirsinz

takilatakil

Öğrenci
hocam anadolunun sayfasında yazmıyor fakat boğaziçi üni. bunları istiyor.
1)Elektronik Ortamda Hazırlanmış (ÖYP Kurs Kayıt Formu) Çıktısı (Fotoğraf yapıştırılmış olarak)

2)ÖYP Yurtiçi Yabancı Dil Eğitimi Tercih Sonuç Belgesinin Çıktısı

3)Adayların ÖYP Araştırma Görevlisi Olduklarını Gösteren Güncel Tarihli Belge, (Bağlı bulundukları Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’ndan alınacaktır)

4)1 Adet Fotoğraf

5)Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Herhalde diğer ünilerde buna benzer birşey isteyecektir

cane

Öğrenci
hocam anadolunun sayfasında yazmıyor fakat boğaziçi üni. bunları istiyor.
1)Elektronik Ortamda Hazırlanmış (ÖYP Kurs Kayıt Formu) Çıktısı (Fotoğraf yapıştırılmış olarak)

2)ÖYP Yurtiçi Yabancı Dil Eğitimi Tercih Sonuç Belgesinin Çıktısı

3)Adayların ÖYP Araştırma Görevlisi Olduklarını Gösteren Güncel Tarihli Belge, (Bağlı bulundukları Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’ndan alınacaktır)

4)1 Adet Fotoğraf

5)Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Herhalde diğer ünilerde buna benzer birşey isteyecektir

Yarinda ogrenmeye calisiriz artik ne istediklerini. Butun gun okula ulasmaya calistim hatlarda problem var surekli mesgul caliyor.

karmaşık

Öğrenci
hala bir duyuru yok.sadece sınavın ayın 4ünde saat 10da olduğunu öğrenebildik kayıt için neler gerekli dersler ne zamana kadar sürüyor hiçbir şey öğrenemiyoruz....