2214-A 2020 1. Dönem başvuru

finduilas

Profesör
Kuzey Texas Denton hocam. Siz orada mısınız? Bildiğiniz bir yer mi hocam?

Hayir, ben orda degilim ama tanidiklarim var, Houston, Austin ya da St. Antonio olsaydi yardimci olabilirdim.

Daha belli olmadığı için herhangi bir işlem başlamadım .. belli olup kazanırsam belgemi gönderip ds vize başvurusu yapicam ... daha erken

Su an konsolosluklar kapali, dolayisiyla sonuclariniz belli oldugunda da bir sey yapamazsiniz. Ayrica Trump'in yeni cikardigi executive order da var, 31 Aralik'a kadar H1B, J ve L vizeleri durduruldu. J vizesinde "student" ya da "research scholar"i kapsayip kapsamadigi da kesin degil, konsolosluklar acilinca net bir cevap alinabilecek ancak.

Hayir, ben orda degilim ama tanidiklarim var, Houston, Austin ya da St. Antonio olsaydi yardimci olabilirdim.

Su an konsolosluklar kapali, dolayisiyla sonuclariniz belli oldugunda da bir sey yapamazsiniz. Ayrica Trump'in yeni cikardigi executive order da var, 31 Aralik'a kadar H1B, J ve L vizeleri durduruldu. J vizesinde "student" ya da "research scholar"i kapsayip kapsamadigi da kesin degil, konsolosluklar acilinca net bir cevap alinabilecek ancak.

konsoloslukların ne zaman açılacağı belli mi acaba … gerçi ben mart 2021 de başlattım …. o zamana kadar süreç daha var ….

orta123

Öğrenci
Merhaba herkese. Heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Umarım sonuçlar ağustos başında açıklanır:encouragement:. Sonuçların açıklanma tarihi hakkında bilgisi olan var mı?

iyi günler arkadaşlar artık ağustos ayına girmek üzeriyiz.
durum ile ilgili bilgisi olan var mı acaba...
bayramdan sonra herhangi bir gün açıklanabilir sanırım.

orta123

Öğrenci
Merhaba. Dün aradığımda sistemi takip etmemi en geç ağustos sonuna kadar açıklanacağını belirttiler. Sisteme ara ara bakıyorum değişiklik var mı diye. Başvuru durumunda bir değişiklik olan var mı? Hala "başvurusu inceleniyor" olarak mı gözüküyor?

anhelo

Öğrenci
Merhaba. Dün aradığımda sistemi takip etmemi en geç ağustos sonuna kadar açıklanacağını belirttiler. Sisteme ara ara bakıyorum değişiklik var mı diye. Başvuru durumunda bir değişiklik olan var mı? Hala "başvurusu inceleniyor" olarak mı gözüküyor?

Benim başvuru durumumda hiçbir şey yazmıyor. Dün Başvurusu inceleniyor yazıyordu. :/