2214-A 2020 1. Dönem başvuru

orta123

Öğrenci
TÜBİTAK 2214-A 2020 1. Dönem araştırma bursuna başvuracak arkadaşlar merhaba. Bu başlık altında iletişime geçebilir ve birbirimizden haberdar olabiliriz diye düşündüm. Şimdiden başvuracak herkese bol şans ve başarılar diliyorum:eek:..

orta123

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Tez önerisi kabul belgesini aldınız mı? Daha önce bu konuyla ilgili bilgilendirme yapılmış ancak enstitü farklı birşey anladı sanırım dediğim belgeden. Siz bu belgeyi aldıysanız içerik tam olarak ne olacak bilgi verebilir misiniz?
Yanıtınız için teşekkür ederim şimdiden

krnsy

Öğrenci
Arkadaşlar selamlar,
2214-A proje değerlendirmelerinde projelerimiz kaç hakeme/paneliste gönderiliyor? Bu konuda bilginiz var mıdır?
Çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
Heyecanlı bekleyiş başladı sanırım.
Konuyla ilgili bir gelişme var mı acaba. Ağustos ayında açıklanacaktı sanırım. Başvuruda öyle yazıyordu.

krnsy

Öğrenci
Merhabalar,
Projelerin hakem/lere gönderildiğini öğrendim. Eğer eksik evraktan vs dönmedi ise şu an bilimsel değerlendirme aşamasındadır. Sonuçlar belirtildiği gibi inşaallah Ağustos ayında açıklanır.
Hangi alandan başvurdunuz hocam?

Umarım her ulaşan gibi biz de bu imkana ulaşır, istediğimiz yere gidebiliriz.

orta123

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Heyecanlı bekleyiş başladı sanırım.
Konuyla ilgili bir gelişme var mı acaba. Ağustos ayında açıklanacaktı sanırım. Başvuruda öyle yazıyordu.

Evet hocam, ağustosta açıklanacak yazıyordu. Ben geçen hafta ağustosun kaçı gibi açıklanır diye sormuştum (başka bir işimden ötürü takvim oluşturmam gerekiyordu). bununla ilgili bir bilgilerinin olmadığını ilettiler

- - - Güncellendi - - -

Merhabalar,
Projelerin hakem/lere gönderildiğini öğrendim. Eğer eksik evraktan vs dönmedi ise şu an bilimsel değerlendirme aşamasındadır. Sonuçlar belirtildiği gibi inşaallah Ağustos ayında açıklanır.

Hocam heyecanla bekliyorum ben de sonucu. Bir aksilik çıkmaz ve dediğiniz gibi hepimizin istediği şekilde sonuçlanır umarım. Benim alanım eğitim. Siz hangi alandan başvurdunuz?

Merhabalar,

savunma teknolojileri alanında başvurdum.

hakemlere gittiyse ve başvurularımız incelendiğine göre evraklarımız tam demektir.

bu iyi haber

- - - Güncellendi - - -

ben de bugün aradım takvimde bir değişiklik yokmuş. ağustos başı da olabilir sonu da …

yapacaklarımızı yaptık. bekleyip göreceğiz. hak edenler kazanır umarım.

daha önceden başvuran var mı …

bu arada hangi ülkeler var burada

orta123

Öğrenci
savunma teknolojileri alanında başvurdum.

hakemlere gittiyse ve başvurularımız incelendiğine göre evraklarımız tam demektir.

bu iyi haber

- - - Güncellendi - - -

ben de bugün aradım takvimde bir değişiklik yokmuş. ağustos başı da olabilir sonu da …

yapacaklarımızı yaptık. bekleyip göreceğiz. hak edenler kazanır umarım.

daha önceden başvuran var mı …

bu arada hangi ülkeler var burada

Ben ilk defa bu dönem başvurdum (ABD)

orta123

Öğrenci
günaydın arkadaşlar … bu heyecanlı bekleyiş esnasında bir gelişme var mı acaba …

bu arada 0rta123 ABD de neresi?

ABD Texas, sizin neresiydi hocam?

- - - Güncellendi - - -

Teşekkürler hocam. Bu aralar Asya ülkelerindeki çalışmalar oldukça popüler.
%51'lik oran fena değil. Sonuçta tamamen hakemlere bağlı durum. Bakalım...

Uamrım hepimizin istediği şekilde sonuçlanır. Tabi bu döneme özel "pandemi"ye ilişkin temennilerimiz de söz konusu:)