Selçuk Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

skocak

Öğrenci
arkadaşlar merhaba geçtiğimiz yıllarda selçuk dil kursuna giden varmı dil puanları kaçtı ve kaç aldılar?? selçuğun dil eğitimi hakkında neler söyleyebilirler

_sunset

Öğrenci
selcukta dil eğitimi alan arkadaslar memnun musunuz? yeni bir dil tercihi dönemi daha baslayacak lütfen önerilerinizi ve görüşlerinizi paylasıp bize yardımcı olur musunuz?

vetboraboy

Öğrenci
..dil..

selcukta dil eğitimi alan arkadaslar memnun musunuz? yeni bir dil tercihi dönemi daha baslayacak lütfen önerilerinizi ve görüşlerinizi paylasıp bize yardımcı olur musunuz?

hocam temmuzda atandım suan dil kursuna devam etmekteyim ve gayet memnunum. hocalarımız cok iyi ellerinden geldigince ilgileniyolar bizlerle tavsiye ederim.

vetboraboy

Öğrenci
son yıllarda o tarz yerlerden cok yapıldı hocam sıkıntı olcagını sanmıyorum. fiyatlar hakkında net bişey söylemem ama 600 den baslıyor diye duydum

BlackAndWhite

Öğrenci
Teşekkür ederim hocam peki kalma konusnda sıkıntı çeker miyim ? apart tarzı yerler düşünüyorum fiyatları hakkınızda br biliginz var mı ?

vetboraboy hocamızın dediği gibi kalma konusunda sıkıntı çekmezsiniz tranvayla okula 5-10 dakika uzaklıkta kalabileceğiniz bir çok alternatif studyo daireler bulunmakta. ister 1+0 , 1+1, 2+1 rahatlıkla bulabilmek mümkün. fiyatlarda eşyalı olarak söylersek 1+0 500 , 1+1 700 , 2+1 1000 tl civarı. Eşyasız derseniz 200-250 lira oynayabilir bu fiyatlarda :)

sertacdundar

Öğrenci
Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun umarım gayet başarılı bir eğitim süreci geçiririz herkese başarılar şimdiden

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bu arada şimdi öyp koordinatörlüğünü aradım kadronuz Selçuk Üniversitesinde olsa dahi noterde seneti bizde imzalayacağız bildiğim kadarıyla 2 memur kefil isteniyormuş ve 30.000 TL lik bir senetmiş.

_sunset

Öğrenci
76,639:)
inşallah hayırlı olur herkese;) selçuk gerekli belgeleri yayınlarsa lütfen burdan da paylaşalım arkadaşlar...

mfg_fatih

Öğrenci
10 martta derslere başlamayacak mıyız? daha öncesinde seviye tespit sınavı falan yapılması gerekmiyor mu? bizi nasıl sınıflara bölecekler? herhangi bi' duyuru falan da yok hala sitede..