Selçuk Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

neist

Öğrenci
semih hoca:=) iyi tavsiye

aşk şehrine gidiyorsunuz demek... daha önce bulunmayanlarımız için önce "bu ne ya nereye geldim ben" detirtecek, sonra Tanpınar'ın dediği gibi tam bir Bozkırın evladı olan bu şehir sizi yavaş yavaş kabul edecek, büyüleyecek ve tam da alışınca birden ayrılınca çok üzecek. çok mu abarttım ne?

neyse bekleyip görelim

semihasa

Öğrenci
Selçuk dil kursu yarın başlıyor.Kursa katılan arkadaşlar yaklaşan üds ve kpds yi dikkate alarak hocalarımıza çıkmış soruları çözmesini istesek nasıl olur.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Selçuk dil kursu yarın başlıyor.Kursa katılan arkadaşlar yaklaşan üds ve kpds yi dikkate alarak hocalarımıza çıkmış soruları çözmesini istesek nasıl olur.

Biz ÜDS yaklaşırken ek ders olarak soru çözme teknikleri verilmesini istedik kabul ettiler. Ankara için.

ezzzgi

Öğrenci
bende eskişehir anadolu üniversitesindym...bizde düşnmüşler, taşınmışlar 15 gün sürmüş bu düşünmeleri:S ve sonunda kara vermişler= genel ingilizce ile başladık.bölwe uygun görmüşler ikinci dönem sınava yönelik birazcık bişler yapacaklarmış....şimdi drste s-'s-s' leri görüyoruz:SSSSS

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
bende eskişehir anadolu üniversitesindym...bizde düşnmüşler, taşınmışlar 15 gün sürmüş bu düşünmeleri:S ve sonunda kara vermişler= genel ingilizce ile başladık.bölwe uygun görmüşler ikinci dönem sınava yönelik birazcık bişler yapacaklarmış....şimdi drste s-'s-s' leri görüyoruz:SSSSS

Biz ısrar ettik haftada bir gün KPDS ve ÜDS eğitimi aldık :) Sizlerde hepbirlikte hareket ederseniz istediğinizi alırsınız.

ftmcn

Öğrenci
arkadaşlar kurslar nasıl gidiyo acaba? memnun musunuz? selçuk düşünüyorum bende dil için. bi de hangi hocalar gelıyo acaba?

madenci07

Öğrenci
merhabalar

Selçuk üniversitesi dil merkezini kazanan ve her hangi bir işlemde bulunan kimse var mı? Bilgi verirseniz sevinirim... teşekkürler..

pirlanta

Öğrenci
Nazmi hocam, ben ÖYP ile Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesini kazandım. Dil kursu olarak da yine Selçuk Üniversitesi'ni seçtim. Peki şimdi bölüme ya da dekanlığa vermem gereken bir belge var mı?