ÖYP 2015 Akdeniz Üniversitesi Dil Merkezi - Kazananlar-

liebetag

Öğrenci
Eğer öyleyse kalır benim ing eğitimi. 25' i Çarşamba günü göndermiş üni yazıyı. Ancak 5' i perşembeye gelirim gibi duruyor. Hayırlısı bakalım

can_cn

Öğrenci
benim 39 ile görevlendirme işlemim ayın 9'üna kadar yetişmez işler yavaş yürüyor açıktan atamam bile daha yeni oldu.bu durumda ne yapmam gerekiyo arkadaşlar,herkesin görevlendirme işlemi yetişcek mi acaba

erdalckmz

Öğrenci
- - - Güncellendi - - -

Merhaba bişey soracaktım konyaaltında hurma mahallesi üniversiteye yakın mı?

Hurma mahallesi pek yakın sayılmaz biraz uzak. Forumda daha önce paylaşıldığı gibi Kültür Meltem Uncalı Arapsuyu Mahalleleri üniversite etrafındaki mahalleler. Meltem ve Kültür mahalleleri en uygun olanlar.

Son düzenleme:
A

Akademik Forum

Guest
benim 39 ile görevlendirme işlemim ayın 9'üna kadar yetişmez işler yavaş yürüyor açıktan atamam bile daha yeni oldu.bu durumda ne yapmam gerekiyo arkadaşlar,herkesin görevlendirme işlemi yetişcek mi acaba

oradaki ifade ve/veya yani görevlendirme yazınızın olmasına ilk süreç için gerek yok. Akdeniz Ü. dil kursunu kazandığınıza dair çıktı yeterli olacaktır. Zaten birçok kişinin görevlendirme yazısı henüz hazır değil, size sonra postayla yollarlar ya da faksını alırsınız. Dil kursunu kazandığınız üniversitenin isteğine bağlı olarak.

A

Akademik Forum

Guest
oradaki ifade ve/veya yani görevlendirme yazınızın olmasına ilk süreç için gerek yok. Akdeniz Ü. dil kursunu kazandığınıza dair çıktı yeterli olacaktır. Zaten birçok kişinin görevlendirme yazısı henüz hazır değil, size sonra postayla yollarlar ya da faksını alırsınız. Dil kursunu kazandığınız üniversitenin isteğine bağlı olarak.
sitede mutlaka getirilmesi gereken bir resmi belge yazmışlar, tereddüt ediyorum o yüzden

nzntkn

Öğrenci
Ben aradigimda görevlendirme belgesini mutlaka istediklerini söylediler bana. Benim de henüz görevlendirmem çıkmadı fakat bu haftaici çıkar diye düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

sitede mutlaka getirilmesi gereken bir resmi belge yazmışlar, tereddüt ediyorum o yüzden

Ben aradığımda görevlendirme belgesini mutlaka istediklerini söylediler bana. Benim de henüz görevlendirmem çıkmadı fakat bu haftaici çıkar diye düşünüyorum.

A

Akademik Forum

Guest
Senet

Senette na kadara imza attınız arkadaşlar bana toplamda 35 000 dediler

liebetag

Öğrenci
Arkadaşlar memleket uzak iki tane kefili nerden buldunuz. Benim bu gün atamam kesinleşti. Korkuyorum üniye gitmeye. Nasıl yaptınız yardımcı olurmusunuz.

A

Akademik Forum

Guest
Görevlendirme islemim yetismicek ve izin alarak ayrıldım. Biz üniversiteye göndeririz diyorlar sıkıntı olur mu