ÖYP 2015 Akdeniz Üniversitesi Dil Merkezi - Kazananlar-

FDFD

Öğrenci
ev fiyatlarına baktım şimdi 700 e felan rahat ev bulunur gibi

- - - Güncellendi - - -

inş güzel bir eğitim alır dil belasından kurtuluruz arkadaşlar

A

Akademik Forum

Guest
merhaba arkadaşlar benimde akdeniz oldu. Benim atamamda Akdeniz Ünv. size yardımcı olmaya çalışayım

nzntkn

Öğrenci
slmmm ben de Akdeniz üni kazandım. Whatsapp grubuna katılmak isterseniz Akdeniz Üni kazananları olarak bana özelden numaranızı yollayabilirsiniz. Hayırlı olsun herkese. :)

v.elif

Öğrenci
arkadaşlar sitede şöyle bir duyuru var
2015 "Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı" kapsamında yabancı dil eğitimi almak için yüksekokulumuza yerleştirilmiş olan Araştırma Görevlilerimizi tebrik eder, başarılı bir öğretim dönemi dileriz. Sizler için 09.03.2015 Pazartesi günü saat 10.00'da yüksekokul binamızda seviye belirleme sınavı uygulanacaktır. Belirtilen tarihte 09.30'dan itibaren aşağıda belirtilmiş olan evraklarla birlikte yüksekokul binamızda bulunmanızı rica ederiz. *Görevlendirme yazısı ve/veya atandığınızı gösterir belge(Mutlaka getirilmesi gerekmektedir.) * Kimlik Fotokopisi * 2 Adet Fotoğraf

nzntkn

Öğrenci
Toplamda kaç kisiyiz 35 di mi?
Sınıf seviyesiz için mi sınıfı gruplara ayırmak için mi yapılacak sizce seviye tespit sinavi?

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar atandığınızi gösterir belge derken sonucun açıklandığı sayfanın çıktısınimi kastediyor