IELTS Denkliği ve Eşdeğerliliği Kaldırıldı

medre

Öğrenci
İyiki varsınız Nazmi hocam. OSYM nin sitesinde yok Allahtan KTU komple kaydetmiş.

Zaten elimizde olmasa unutturacaklar biz yayınlamadık diyecekler :) daha önce gördük bu numaraları :D

darklion1 Hocama bir kez daha kesinlikle katılıyorum ^_^ İyiki varsınız Nazmi Hocam hatta iyiki iyiki varsınız Hocam ^_^ kendi adıma tamda aradığım buydu çok teşekkürler Hocam

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar ielts 16 marta kadar girilen sınavlar mı yoksa 14 marta kadar girilen sınavlar mı geçerli kesin bilgisi olan varmı?

A

Akademik Forum

Guest
Başvuru mu yoksa sınava girdiğiniz tarih mi o? Sınava girdiğiniz tarih ise sorun yok geçerli.
saolun hocam ama 14 mart diyenlerde var bu yüzden öyp ye yds ile başvurmak zorunda kaldım ielts puanım daha yüksek olduğu halde. çünkü kabul edilmezde yanlış beyan olarak geçerse bir daha başvuruda bulunamam diye korktum açıkçası

siyahkuf

Öğrenci
Merhaba,

7 Temmuz 2013 tarihli İELTS sonucumu (65) kullanarak ÖYP'ye başvurmuştum. Bugün açıklanan sonuçlara göre Selçuk Üniversitesine İletişim Fakültesine yerleştirildim. Ancak bu İELTS sonucum bir yıl sonra geçerliliğini kaybedecek. Üniversite bu konuda bir sorun çıkarır mı? Yani bu bir yanlış beyan olarak değerlendirilmez değil mi?

A

Akademik Forum

Guest
ielts

arkadaşlar 15 mart ielts sınavı ile temmuzda öyp ye başvuru yapan oldumu acaba? aralık alımlarında 15 mart sınavımı kullancam ama sıkıntı çıkar diye tereddütlerim var. nazmi hocam bi duyum aldınız mı acaba bu konuda

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
arkadaşlar 15 mart ielts sınavı ile temmuzda öyp ye başvuru yapan oldumu acaba? aralık alımlarında 15 mart sınavımı kullancam ama sıkıntı çıkar diye tereddütlerim var. nazmi hocam bi duyum aldınız mı acaba bu konuda
Ne zaman başvurdunuz sınava? 14 şubat öncesi ile kullanıldı ve kullanılmaya devam edecek bir sıkıntı yok.

A

Akademik Forum

Guest
Yabancı Dil Sınavı IELTS Fırsatını Kaçıranlara

Atı alan üsküdarı geçti. ÜDS sınavlarına defalarca girip başarılı olamayanlar IELTS sayesinde gerçekten zıpladılar. Şimdilerde haketmedikleri doçent kadrosunun tadını çıkarıyorlar. Çin, Kore, Tayvan bu tür usulsüzlükleri geriye dönük biçimde iptal ederken, ülkemizde gemisini kurtaran kaptan oluyor. Yapılan usulsüzlüklere pozitif ayrımcılık yapılması, haksız kazanç sağlamalarına fırsat verilmesi insanımızın kamuya olan güvenini sarsacak etkiler yapıyor.

BrcSy

Öğrenci
Merhaba,
IELTS'in denkliği kaldırılmış fakat hala bazı üniversitelerin sitelerinde kabul ediliyormuş gibi görünüyor, Boğaziçi gibi. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı? Bu kadar önemli bir durumu güncellemeyi unutmuş olamazlar.