Hacettepe Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

emre_hp

Öğrenci
MEB kursiyerleri olarak bize de aynı şeyleri söylediler hocam. :) Yurt konusunda lisans öğrencileri öncelikli ve şu anda yurtlar dolmuş durumdaymış maalesef.

hocam hacettepe nasıl eğitimi falan? ulaşım nasıl yapıyorsunuz nerde kalıyorsunuz ? sosyal tesislerindeki yemekhanesinden falan yararlanabiliyor muyuz? sen bizden önce gitmişsin detaylı bilgi verebilirmisin? :)

sidneh

Profesör
hocam hacettepe nasıl eğitimi falan? ulaşım nasıl yapıyorsunuz nerde kalıyorsunuz ? sosyal tesislerindeki yemekhanesinden falan yararlanabiliyor muyuz? sen bizden önce gitmişsin detaylı bilgi verebilirmisin? :)

Sizden önce dedikleri de dün ve bugün hocam. :) Dün oryantasyon vardı, bugün de eğitim başladı. Oryantasyondan da bugün gördüklerimden de oldukça memnun kaldım ben, onu belirteyim. Oldukça kaliteli bir eğitim alacağız gibi duruyor yani.

Ben Ankara'da ailemle yaşıyorum, o yüzden kalacak yer konusunda bir şey diyemeyeceğim maalesef. :/ Ulaşım konusunda da öğrenci ve personel servislerini kullanabiliyoruz, tabii kartımız çıktıktan sonra. Ayrıca EGO 230 numaralı otobüsü de kullanabilirsiniz, güzergahı EGO'nun sitesinde mevcut. Yemekhaneden de aynı şekilde kartla yararlanabiliyoruz.

emre_hp

Öğrenci
Sizden önce dedikleri de dün ve bugün hocam. :) Dün oryantasyon vardı, bugün de eğitim başladı. Oryantasyondan da bugün gördüklerimden de oldukça memnun kaldım ben, onu belirteyim. Oldukça kaliteli bir eğitim alacağız gibi duruyor yani.

Ben Ankara'da ailemle yaşıyorum, o yüzden kalacak yer konusunda bir şey diyemeyeceğim maalesef. :/ Ulaşım konusunda da öğrenci ve personel servislerini kullanabiliyoruz, tabii kartımız çıktıktan sonra. Ayrıca EGO 230 numaralı otobüsü de kullanabilirsiniz, güzergahı EGO'nun sitesinde mevcut. Yemekhaneden de aynı şekilde kartla yararlanabiliyoruz.

hocam eğitimi Beytepe kampüsünde alıyorsunuz dimi? kampus yakınlarında öğrenci evleri varmı, 1+1 tarzında falan hiç duydunuzmu?

nizamo

Öğrenci
arkadaşlar merhaba. arkadaşlar hacattepenin dil eğitimi hakkında az yorum yapılmış. şimdi dil eğitimi iyi mi gerçekten öneriyormusunuz.

dunal

Öğrenci
merhaba arkadaşlar moralinizi bozmak istemiyorum ama biz sizden önceki öyp grubundayım ilk başta gözünüzü çok güzel boyuyorlar sonrası tamamen duygusal hangi hocaya ne kadar para kazandırırım derdindeler bizi rezil ettiler bir dönem 3 ay boşu boşuna geçti ikinci dönem ilts yds diye başladılar başlamaları bir yana yds kötü aman ha sizden önce herkes ilts den geçti yds diyenler kaldı diye vaktimizi boşa harcadılar sonra ilts kaldırıldı ilts zaten hiç insal bir sınav değil aman zaten yds teknik işi toefl muhteşem moduna girdiler aradan ne kadar zamanı boşa harcadılar demem o ki biz rezil olduk muhtemelen geçemeyecegiz bence hacaettepe yi seçmeyin tarihe ve yorumlara bakmadım ama seçtiyseniz de ilk baştan yds diye tavrınızı koyun onların amacı bizim sınavdan geçmemiz değil dil becerilerimizi geliştirmekmiş dil sınavını geçemeyince dil becerilerimizi geliştirmemiz ne işe yaracak bilemiyorum

sidneh

Profesör
Hayirli olsun arkadaslar. :) Hacettepe yarin ya da yarindan sonra duyuru yayinlayacaktir sizin icin. Kayit islemlerinizi hallettikten sonra sizlerle ve Ankara'daki diger arkadaslarimizla gorusmek dilegiyle. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SPeeDYa7

Öğrenci
Hayirli olsun arkadaslar. :) Hacettepe yarin ya da yarindan sonra duyuru yayinlayacaktir sizin icin. Kayit islemlerinizi hallettikten sonra sizlerle ve Ankara'daki diger arkadaslarimizla gorusmek dilegiyle. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler hocam :) gittiğiniz kadarı ile memnun musunuz? Sanırım ayrıca bir mail vs. gelmiyor yabancı diller yüksekokulunun internet sitesini takip etmemiz gerekecek.

sidneh

Profesör
teşekkürler hocam :) gittiğiniz kadarı ile memnun musunuz? Sanırım ayrıca bir mail vs. gelmiyor yabancı diller yüksekokulunun internet sitesini takip etmemiz gerekecek.

Ben çok memnunum hocam, oldukça bilinçli bir program yürütüldüğünü düşünüyorum. Mail bize gelmedi evet, size gönderilir mi bilmiyorum ama en sağlıklısı Yabancı Diller'den takip etmek olacaktır.