Boğaziçi Üniversitesini Dil Merkezi Kazananlar

A

Akademik Forum

Guest
Iyiymis hocam. Bende bi ev ayarladım ama henüz kesinlesmedi sonuçlar aciklandiginda artık puanim 80 kusur gelmeyebilir.

santral25

Öğrenci
Teşekkür ederim ben de böyle düşünmüştüm zaten çok iyi oldu yorumunuz , bakalım artık umarım olur :)

- - - Güncellendi - - -

Hocam ben Beşiktaş'ta özel bir yurt ile anlaştım sabah kahvaltı ve akşam yemek dahil. Bana uygun geldi Boğaziçi'ne ulaşımı da tek otobüs 10 durak falan , yakın yani İstanbul a göre :)
Ucret ne kadar hocam?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dytsevinç

Öğrenci
Ucret ne kadar hocam?

900₺ kahvaltı ve akşam yemeği dahil . ( tanıdık olduğu için bu kadar indi normalde 3 kişilik oda 1250₺ )

- - - Güncellendi - - -

Ucret ne kadar hocam?

900₺ kahvaltı ve akşam yemeği dahil . ( tanıdık olduğu için bu kadar indi normalde 3 kişilik oda 1250₺ )

- - - Güncellendi - - -

Ucret ne kadar hocam?

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Hocam ismi nedir ve tam olarak nerede acaba?

Hocam

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar sınava girmediğiz takdirde sorun çıkar mı? Ben derslerin ogleden sonra başlayacağı düşünerek Sabah 8e biletimi almıştım 11 gibi anca istanbulda olacam.

hackim20

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim de Boun çıktı tercih sonucu. Sizlere bir sorum var. Ayın 18'inde ben 39. madde görevlendirmesi ile dil eğitimine gideceğime dair dilekçemi verdim. Ancak tebliğ olayı nedir tam bilmiyorum. Bu konuda bir bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi acaba?

santral25

Öğrenci
Dil sonucunun ekran alintisini almak istiyorum fakat sayfa bulunamadi yaziyor. Nasil alacagim ekran alintisini