Ales Sözel Mantık Soruları

selim2655

Öğrenci
Isa gulec in sözel mantık soruları kitabını iyidir.çıkmış soruları videolu anlatımla çözüyor. Gayet iyi ,ben aldım sözel mantık problemim kalmadi. Videolari izleyip sonrasında soruları farklı zamanlarda 3kez cozerseniz hem cok hizlaniyorsunuz hemde doğru yapabiliyorsunuz.ayrıca sözel mantık icin hizlanmak istiyorum diyenlere şiddetle sudoku tavsiye ediyorum ihtimalleri görebilme açısından cok iyi oluyor.herkese başarılar...

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

NİDA1

Öğrenci
Sözel mantık sorulari icin bence en yararlı yöntem şimdiye kadar cıkmış tüm soruları çözümlerini inceleyerek defalarca çözmek...

Puffin

Öğrenci
sayısalım çok iyi sözelim de iyi ama sözel mantık sorularında çok vaktim gidiyor.isa güleçin setini almaya karar verdim.herkes isa güleçin setine çalışınca iyi netler yaptıklarını söylüyorlar.son dönemlerde alan var mı seti?

A

Akademik Forum

Guest
ales mantık çözümü

tablo olmadan olmaz verilenleri doğru yerleştirin gerisi kolay ... ihtimal dahilinde yerleştirme yapın ve diikatli okuyon

bigthunder

Doçent
sayısalım çok iyi sözelim de iyi ama sözel mantık sorularında çok vaktim gidiyor.isa güleçin setini almaya karar verdim.herkes isa güleçin setine çalışınca iyi netler yaptıklarını söylüyorlar.son dönemlerde alan var mı seti?

hocam seti kullanmadan kısa sürede full çektim çözüm basit sudoku çözmek mantığını anlayınca sorulara uygulayın hızlandığınızın farkına varırsınız