Ales Sözel Mantık Soruları

derya_51

Öğrenci
merhabalar ben şimdi sözelciyim alese hiç girmedim. sözel1 sözel2 diye mi ayrılıyor.ayrıca sayısal da çözmemiz gerekiyormuş. ben hiç sayısala çalışmadım çözmezsek kazanma şansım daha mı az

irmcskn

Ordinaryüs Profesör Doktor
Merhaba. Tabıkı sayısal çözmezsenızz rakıplerınız sıze fark atar. sözel 1 sözel 2 ve sayısal 1 çözmenız lazım. soruların katsayıları bırbırıne yakın oldugu ıcın sayısal sorularda degerlı sizin ıcın.

adamelik

Öğrenci
tablo çiziyorum ama yine de karışık..... arkadaşım girdi ilk kez girmişti ve hiç te çalışmamıştı yaptı walla.... daha sıkı çalışmamız gerek sanırım biz mantık sorularını çözemeyenler :(((((

rıfat soysan

Öğrenci
Arkadaşlar internetten bir araştırma yaptığınızda sözel mantık soru çözümleriyle ilgili çok faydalı kaynaklara ulaşabiliyorsunuz.İsa Güleç sözel mantık diye arattığınızda özellikle bu hocanın videoları çok yararlı oluyor.Bu kaynaklardan yardım alabilirsiniz.

hale bingöl

Öğrenci
Arkadaşlar,internette İsa Güleç'in sözel mantıkla ilgili kaynaklarına ulaşabilirsiniz.Videolarla ve kitaplarla çok güzel anlatılmış,çıkmış sorularla birlikte.Sözel mantıkta zorlanan arkadaşlara çok yararlı olacaktır.

Keremyanik

Öğrenci
Bende ilk başta çok zorlanıyordm internette bir hocamın soru çözümünü izledim ilk başta tablo yapmakta bile zorlanırken şuan çok zorlanmadan soruları çözebiliyorum zaten olay pratik yapmakta bir yardımcı kaynak video olmadan gerçekten anlamak zor.Aynı zamanda tavsiye üzerine buldugum hocanın izmirde hızlı okuma kursu oldugunu ogrendim geçen aylarda oraya başladım çödugum soruları zaman kaybetmeden anlayabiliyorum

yigitcan

Öğrenci
merhaba arkadaşlar ben bir çok yerde isa güleçin kitapları ve videolarının tavsiye edildigini gördüm aranızda alan varmı acaba?

esrayılmaz

Öğrenci
Sanırım bendede aynı sorun var aylarca çalışıyorum sınavda sorunsuz yaptıgımı düşünuyorum fakat sonra sonuçlar bir açıklanınyor...sadece kitap ile çalışmakla olacak iş degil bu bence yani yanında birşeyler daha gerekiyor ben internette gezinirken bir hocanın yayınladıgı kitap ve videoları buldum.Bilmiyorum ama sanırım yararını gördüm en ufak bir hatada tum soruyu allak bullak ediyordum şimdi ise çözdügüm kitaptaki soruların videolu anlatımlarıyla yardım alarak çozuyorum

yunuss

Öğrenci
arkadaşlar sözel mantık sorularının en pratik yolu sizinde dediğiniz gibi tablolaştırma yöntemi bu yöntemi en iyi anlatanda isa hoca bütün soru kalıplarının yer aldığı çözüm dvdsi var çokta başarılı denemezde fayda var fıyatıda çok iyi