33/a olarak açılan ve kazanılan kadronun, atamanın 1 ocak 2018 den sonraya kalması ve 50/d' ye dönüşmesi

Ö

Öğretimelemanı

Guest
Hocam hangi üniversiteye 33a olarak atandınız lütfen bilgisini paylaşır mısınız.?? Lütfen gerçekten 33a atamalar var iken 50d atayıp geleceğimizi belirsiz bir yola sürüklemek olacak şey değil çok üzücü :((

F

Forum misafir

Guest
Arkadaşlar merhaba, şu sıralar Tbmm’de Öyp’li olup 33/a kadroya geçirilmeyenler görüşülüyor. Bu şu demek oluyor ki; 2018 içinde 33/a’ya öyp’liler geçirilecek. Acaba diyorum bu durum, başlık altında toplanan 33-a kadro kazanıp 50/d olarak atananları da etkiler mi? Bizi de 33/a olarak yeniden atarlar mı? Bunun için bizler bir şey yapabilir miyiz?

F

Forum14272839

Guest
Atama

Arkadaşlar ben de aralık ayında sınava girdim kadrom 33 a olarak gitmiş üniveristeden nisanda atamam gerçekleşti ancak yök atama 2018 de olduğu için 50 d yapmış benim atamamı

K

k Forumhdfjkbv

Guest
33/a olarak açılan ve kazanılan kadronun, atamanın 1 ocak 2018 den sonraya kalması ve 50/d ye dönüşmesi

Arkadaşlar ben de aralık ayında sınava girdim kadrom 33 a olarak gitmiş üniveristeden nisanda atamam gerçekleşti ancak yök atama 2018 de olduğu için 50 d yapmış benim atamamı

1

11234

Guest
Ben mahkeme yoluyla hakkımı arayacağım bence sizlerde hakkınızı arayın. Bu foruma amacına ulaşanlar birdaha uğramıyor. Kimse birlik de olmuyor. Herkes kendini düşünüyor otomatikmen. O yüzden bence mahkeme ypluna gidin ben öyle yapacağım

M

Mgdr arş gör1

Guest
33/a olarak açılan ve kazanılan kadronun, atamanın 1 ocak 2018 den sonraya kalması ve 50/d’ye dönüşmesi

Arkadaşlar Ögesen Genel başkanı Vahdet Özkoçak’a bu mesajı yolladım Facebooktan sizler de bunu yapın belki öypliler gibi bizim de hakkımızı savunur ve kazandığımız hakkı elde ederiz. Hocam merhabalar benim sizden bir ricam olacak. Ben ............ üniversitesi ............. bölümüne araştırma görevlisi olarak atandım. Ancak kadrom 33/a olmasına ve aralıkta sınava girmeme rağmen işlemler 2017 yılından 2018 yılına sarktı ve atamam 50/d olarak gerçekleştirildi. Bu şekilde olan benim gibi yaklaşık 100 kişi daha var ve bizler mağdur olduk. Bu kazanılmış hakkın tıpkı öyp’liler gibi tekrardan bize iade edilmesini talep ediyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

D

Denizoya06

Guest
6YAYRh

Merhaba. Ben 2017 kasım ayında açılan bir kadroya 2018 yılı mart ayında 33 a kadronderecesiyle atandım. Ancak birkaç gün önce personel işleri daire başkanlığı kadro atamalarında bir yanlışlık olduğunu ve kadromun 50 d ye geçirileceğini söyledi. Benzer durumlar yaşayanlar var mı? Üniversitenin bu kazanılmış hakkı almasının mümkünatı var mı?

A

Acar234

Guest
hocam sizin atamanız 50/d olarak mı yoksa 33/a maddesi uyarınca mı yapıldı ? benzer durum bnde de mevcut cevaplayabilirseniz memnun olurum.

Teşekkür ederim

Beb

Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar bu durumla ilgili bir gelişme kaydeden veya 33a olarak emsal teşkil eden arkadaşlar var mıdır. Üniversite en son olarak emsal olan bir kişi olsa bile 33a olarak atayacagini söyledi . Bizim geleceğimizi etkileyen bu durum karsisinda 33a olarak atanan varsa rica ediyorum yazsın. Bugün siz yarın ben diğer gün de bizim durumumuzda olan yuzlerce olan arkadaşlara emsal oluruz. Ben üniversiteden bunun sözünü aldım . Eğer olursa gönül rahatlığıyla paylaşırım bir çok arkadaşım da yararlanır.