öyp de senet ödeme ve hesaplamada merak edilenler

oyp_zorunlu

Öğrenci
Bakın yine bir takım çok bilginler alanınıza kırmızı çizgileri çizmiş ve kendinizi eliniz kolunuz bağlı sanıyorsunuz.

Yakın zamanda memur davaları 1 ayda sonuçlanacak diye bir karar okumuştum.Ayrıca dava açıp yürütmeyi durdurma kararını alsanız bile sizin işinizi görür. Artık dava kaç yıl sürerse sürsün. En kötü o 3 yllık süreçte zorunlu hizmetiniz yeni okulunuzda düşer ya da yeni gelişmeler yaşanır.

Davanızı açın. Ben açıyorum. Sonucunu buradan paylaşmayacağım. Çünkü burada yeteri kadar yargıç var.Ya onları onları dinleyin ya da hakkınızı arayın. Bu kadar.

goggles

Araştırma Görevlisi
Arkadaşlar ben 35 ile görevlendirildiğim zaman yüksek lisansta ayrı, doktorada ise ayrı bir senet imzaladım. Şunu merak ediyorum. Senet hesaplanmasında son alınan maaş üzerinden hesaplama yapıldığını biliyorum. Acaba yüksek lisanstaki senetin hesaplanmasında ele alınacak son maaş, şimdiki son maaşım mı, yoksa yüksek lisans bitirip (Eylül 2016) asıl üniversiteme dönmeden önceki aldığım son maaşım mı olur?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yyyssf

Öğrenci
Arkadaşlar ben 35 ile görevlendirildiğim zaman yüksek lisansta ayrı, doktorada ise ayrı bir senet imzaladım. Şunu merak ediyorum. Senet hesaplanmasında son alınan maaş üzerinden hesaplama yapıldığını biliyorum. Acaba yüksek lisanstaki senetin hesaplanmasında ele alınacak son maaş, şimdiki son maaşım mı, yoksa yüksek lisans bitirip (Eylül 2016) asıl üniversiteme dönmeden önceki aldığım son maaşım mı olur?

aynı üniversitede yüksek ve doktora yaptıysanz en son alınan maaşı ele alırlar. dönmeden önceki en yüksek maaşı alırlar.

goggles

Araştırma Görevlisi
aynı üniversitede yüksek ve doktora yaptıysanz en son alınan maaşı ele alırlar. dönmeden önceki en yüksek maaşı alırlar.
Farkli universitelerde yaptim. Yuksek lisansa giderken senet imzaladim 2016 da bitti kendi universiteme dondum. Sonra doktora icin farkli bir yere gittim ve ikinci bir senet imzaladim.

brownteq

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Doktoramda tez aşamasındayken ÖYP ile atandığım üniversiteye döndüm. Doktoramı Ocak 2019'da bitirdim. ÖYP'li olarak döndüğüm üniversitede mutlu olamamamdan dolayı (ailevi ve buradaki kişilerin tutumları vb.) istifa etme gibi bir düşüncem var. Bu yüzden ödeyeceğim miktarı hesaplamak istiyorum. Senedimde "en yüksek mevduat faizi" ibaresi var. "En yüksek mevduat faizi" bilgisini nerden ne şekilde edinebilirim?

oyp_magduru

Öğrenci
Bu konuyu kimse bilmiyor mu. Bize de kadro vermiyorlar. Ödeyip başka üniversitede kadro aramak istiyorum. 2000 lira maaş ile başladık 6000 üzerinden mi hesaplayacaz? Nasıl olacak bu iş?