İstanbul'da gezdiğim dil kursları hakkında düşüncelerim ve sizin tavsiyeleriniz...

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar yds için ilm'ye gitmiştim bakırköyde gayet iyi ve ilgili bir kurumdu. Online destek ve anlamadığımız ve yanlış çözdüğümüz sorular için ek olarak 2-3 saatlik etütler olmasaydı heralde ben bu sınavda kesinlikle başarılı olamazdım diye düşünüyorum. Ders ve eğitimin yanında yds için mutlaka etüt ve online destek veren kurumları tercih edin derim. istanbul lisan merkezi, just english gibi, herkese başarılar :)

A

Akademik Forum

Guest
Mustafa Özay hocadan ders alın Ankara grubundaydım sınıf 65 kişi ama tık yok adam o kadar iyi anlatıyor ki ve gelenler en az yarısından fazlası tavsiye üzerine gelmiş kişiler senet yok kartta yok 300 tl ver 1 ay git beğenmezsen bırak ama adamda senden memnun değilse para almadan bırak diyor ingilizce bitmiştir sitesinde tüm bilgiler var Sınıfta milletvekili de var ve adam 65 kişiyle ders dinliyor.

bilgililer iyi hocalar, mustafa hoca olsun ingilizcebitmiş, kadıköyde atilla koseoglu hoca word studio50+ olsun, duyuyoruz, hakikaten de iyi anlatıyorlar insanlar gidiyor ama 300 kişi 65 kişi çok fazla seminer gibi, soru soruluyor mu acaba.. dersin karşılıklı olması önemli bence ..65 kişi abartı geldi bana..seminer olur o anca.

A

Akademik Forum

Guest
Atilla hoca word studio tek. .başka kursa gidecekseniz de gidin bi derslerini dinleyin..sonra istediğiniz kursa yazılabilirsiniz

Bende şu an YDS için İstanbul Lisan Merkezinde kursa gitmeye başladım keşke daha önce bir kursa yazılsaydım demeye başladım.İnsan para verincemidir nedir anlamadım ama okul hayatım boyunca öğrenemediğim kadar ingilizceyi 2 ayda öğrettiler :) ama haklarını yemeyelim gerçekten hocaları çiçek gibi insanlar deneyimliler gerçekten.Çok faydasını gördüm herkese tavsiye ederim

E

emel34

Guest
iyi bir sınav hazırlık kursu yok mu

ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum. ilk önce genel ingilizce kursuna gidip seviyemi biraz yükselteyim daha sonra da sınav için hazırlık kursuna giderim diye düşündüm. ama kurslar için yapılan yorumların neredeyse hepsi olumsuz. bu da ön yargıyla yaklaşmama sebep oluyor. sonra vakit kaybetmemek adına ilk önce yökdil sınavı için hazırlık kursuna gidip daha sonra genel ingilizce kurslarında konuşma becerimi artırmak için gitmeye karar verdim en son. ama sınav için ilk olarak akın dil merkezini aradım ve dediğiniz gibi 35 kişilik olması beni vazgeçirdi. siz ne önerirsiniz. hangisine gittiniz ve memnun kaldınız mı?

elkmuh46

Öğrenci
qpuro , mezun olmuş ve yakında iş hayatı başlayacak biri olduğum için üniversite hazırlık eğitimleri bana uygun değil.Zaten üniversitede hazırlık okudum ve hiçbir şey öğrenemedim.Para vermeden bir şeyler öğrenmek zor maalesef:)

ideolog, dediğiniz siteyi araştırdım ama sınıflar 35 kişilikmiş ve haftada bir günmüş.35 kişilik bir sınıfta haftada bir gün dünyanın en iyi ingilizce hocası gelse ne kadar yararlı olur bilemiyorum.Ayrıca ingilizce bitmiştir adıyla açılan facebook profilinin beğenilerine baktım da mükemmel bir hoca olsa da o görüşte birine para vermek istemem.

Ben baktım da birşey göremedim sadece öğrenci fotoğrafları var.yanlış yere mi baktım acaba?

- - - Güncellendi - - -

ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum. ilk önce genel ingilizce kursuna gidip seviyemi biraz yükselteyim daha sonra da sınav için hazırlık kursuna giderim diye düşündüm. ama kurslar için yapılan yorumların neredeyse hepsi olumsuz. bu da ön yargıyla yaklaşmama sebep oluyor. sonra vakit kaybetmemek adına ilk önce yökdil sınavı için hazırlık kursuna gidip daha sonra genel ingilizce kurslarında konuşma becerimi artırmak için gitmeye karar verdim en son. ama sınav için ilk olarak akın dil merkezini aradım ve dediğiniz gibi 35 kişilik olması beni vazgeçirdi. siz ne önerirsiniz. hangisine gittiniz ve memnun kaldınız mı?

Ben online kurs aldım.örgün olarak gidilen kurslarda sıkılıyorum bir de iş hayatında çok verimli olmuyor gidemiyorsun her akşam her akşam.Burda REKLAMLAAAR demesinler şimdi sadece ismini yazim yeter hocanın.ömer faruk yaşar hoca var ydsonline.net'te.ben çok memnun kaldım direk sınava yönelik pratik ve sabırlı güleryüzlü bir insan.Ben faydasını gördüm(ilk ve tek girişte 70 aldım)

can_kral

Öğrenci
Bakırköyde mustafa özay hoca var onun derslerine katılmanızı öneririm. Tek başına ders veriyor. Odtü mezunu 30 yıldır ders veren biri her sene 300 öğrencisi oluyor diye biliyorum çok güzel ve etkili bir müfredatı var. Denemenizi tavsiye ederim. Tek başına ankara istanbul gruplarına ders veriyor ilginç bir adam

K

Kanarya34

Guest
2.5 aydir Pendik American Kulture gidiyorum. Sakin ama sakin buraya gelmeyin. Dil ogretmekle alakasi olmayan yananci hocalar, Turklerinde onlardan farki yok gerciya neyse. Siz siz olun pendik akd den uzak durun.

muhendisfk

Öğrenci
Slm, Atilla Hoca benim 3 ay gibi kısa süreli çalıştığım gramere takılmadan İngilizce öğreten, hızlı öğrenme , uzun cümlelerde çeviri becerilerinizi geliştiren,okuduğunuzu ve dinlediğinizi anlama becerilerini geliştiren kesinlikle tanışmanızı tavsiye ettiğimhocam

S

sample

Guest
En iyisi

Bakırköy tarafında Mustafa ozay, Kadikoyde Atilla hoca iyi bu konularda , Mustafa hoca biraz fazla akademik , ama pratik ingilizcede Atilla hoca çok iyi(atillakoseoglu Word studio 50+) ,ikisinde de 9 ayın altında bir verim beklemeyin. .9 ay boyunca şartsız koşulsuz takip edin ders notlarını. .

muhendisfk

Öğrenci
selam, İngilizce dil kursu ile ilgili gramere takılmadan, hızlı İngilizce öğrenme tekniği ile,cümle ve pragrafın uzunluğunudan gözünüz korkmadan İngilizce -Türkçe ve Türkçe-İngilizce tercüme yapma, okuduğunu ve duyduğunu anlama konusunda kesinlikle sn hocam Atilla Köseoğlu'nu tanımanızı öneririm.

_ahmet_1923

Öğrenci
merhabalar öncelikle. ben ellc eğitim setini kullanmıştım çok memnun kaldım öncelikle. sürekli pratik yaptırıyor buda akılda kalıcı olmasını sağlıyor, görsel, işitsel, metinsel zekaları aynı anda geliştiriyor ve telefon uygulaması çok hoşuma gitti benim iyi düşünmüşler. fiyatlarda çok uygun. düşünüyorsanız tavsiye ederim kesinlikle...

barlassen

Öğrenci
İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Online eğitimler de veriyorlar eğer istenirse. Yeri Bostancı metrosunun hemen çıkışında. İsteseniz bir bakın ben eğitimlerinden çok memnun kaldım

Gezentozan

Öğrenci
Boğaziçi üniversitesi İngilizce kursuna gidenler

Boğaziçi üniversitesi İngilizce kursuna giden var mı? Eğitim nasıl kaliteli mi? Hiç İngilizcem yok. İlk kez kursa gideceğim. 11 kurdan oluşuyormuş. Her kur 60 saat eğitim. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

R

resistence

Guest
why so serious

Amaç sınavlara hazırlanmak, sinav taktikleri öğrenmek değilse, ingilizce ogrenirken uluslararası deneyimi olan fatkli alanlardan insanlarla calismak destek almak mantıklı. Çok tutucu olmamak gerek. İyidir kötüdür onu bilemem. Ama denerim kesinlikle.

mehtap3093

Öğrenci
Genel İngilizce eğitimi almak istiyorum bu dönem. Kare Akademi hakkında bilgisi olan var mı? Üniversite hocaları giriyormuş derslere sanırım.bir kaç yerde oldukça iyi oldukları söylenmiş. 17 Eylülde eğitimleri başlıyormuş. Ona göre kayıt olmayı düşünüyorum, bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.