İstanbul Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

thesolvent2

Öğrenci
Ben de bu dönem başvuruyorum dil eğitimine, yaptığım araştırmalar sonucunda öğrendim, Maçka, taksime yakın, teleferikle geçiliyor taksim üzerinden, beşiktaştan direk otobüs var. Yanabcı diller bölümü Maçka'da zaten İTÜ'nün.

i.a.

Öğrenci
Sırf Maçka'da diye İTÜ'yü yazdım. Çıkışta Taksim'e, Beşiktaş'a falan geçmek kolay olur. :)

İstanbul'a ilk kez gelecek ve daha önce görmemiş arkadaşlar varsa Allah yardımcıları olsun derim. Benim evim Anadolu yakasında. Marmara'ya çok yakın, ona rağmen Marmara'yı yazmadım. Herkese hayırlı olsun. Oralarda görüşürüz zaten.

hanefi

Öğrenci
2012-2013 (YAZ) ÖYP İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI 25 MART 2013 PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN "YERLEŞTİRME SINAVI" İLE BAŞLAYACAKTIR.

DERSLER 27 MART 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR. DERS PROGRAMLARI, KESİN LİSTELER AÇIKLANDIKTAN SONRA BİLDİRİLECEKTİR.
Yerleştirme sınavıma katılınılmaz ise sorun olur mu?

2012-2013 (YAZ) ÖYP İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI 25 MART 2013 PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN "YERLEŞTİRME SINAVI" İLE BAŞLAYACAKTIR.

DERSLER 27 MART 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR. DERS PROGRAMLARI, KESİN LİSTELER AÇIKLANDIKTAN SONRA BİLDİRİLECEKTİR.
Yerleştirme sınavıma katılınılmaz ise sorun olur mu?
bu hafta bir belge götürmek zorunda mıyız?benim görev yazım 2 gün sonra çıkacakmış.dolayısı ile sadece kendimi götüreceğim oraya.

esoong

Öğrenci
bu hafta bir belge götürmek zorunda mıyız?benim görev yazım 2 gün sonra çıkacakmış.dolayısı ile sadece kendimi götüreceğim oraya.

dün bir mail adresi verilmişti. o adrese yazdım ben bir belge gerekiyor mu kayıt yaptırmak gerekiyor mu diye. gerek yok dediler hocam. Bu gün de o adresten herkese bildirdiler sanıyorum. Hayırlı olsun. Benim görevlendirmem bir hafta belki daha uzun sürecek

meltiiiiii

Öğrenci
Yerleştirme Sınavı 25 Mart 2013 pazartesi günü saat 11:00'de İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu (Maçka) A 101 nolu salonda yapılacaktır. Sınav ve tanışma toplantısı yaklaşık 2,5 saat sürece

oglak1

Öğrenci
merhaba arkadaslar, herkese hayırlı olsun..ben de itüdeyim..haftosonu gidicem.
kalcak yer konusunda fşkrşnşz var mı.kız öğrenci yurdu felan olabilir.sosyal tesisin günlüğü 80 tl imiş :)

halbert

Öğrenci
ben de itüde yaptım. 30 nisan itibari ile kursumuz sona erecek 5 günümüz kaldı.
kurs ile ilgili izlenimim genel olarak şudur:
kursta tamamen bir sistemsizlik hakimdir. ne öğrettikleri ve neyi hedeflediklerini bilmiyorlar.
İlk dönem genel ingilizce eğitimi veriyoruz diye saçma sapan kitaplar okutuldu ( Sırf masraftan kaçmak için Yds ye yönelik kitaplar yerine İtü nün kitapları verildi)
İkinci dönem 2 ay boyunca sadece çıkmış sorular üzerinde çalışıldı. Hiçbir şekilde öğrencileri ielts ya da toefl sınavlarına bir yönlendirme ya da bu sınavlara yönelik bir eğitim yapılmadı.
Bizim dersimize giren dil hocalarından hepsi değil ama bazıları gerçekten çok kaliteli hocalar, ki kursun tek olumlu yanı da bu galiba. isme aldanmayın diyorum, 40 kişilik mevcuttan bu sınavda 65 i geçen toplasan 10-15 kişi falandır heralde.(ki bunların bazıları zaten kursa geldiklerinde 65 in üstü almış arkadaşlardı)

orhan1982

Öğrenci
itü dil eğitimini kazanan arkadaşlara hayırlı olsun daha evvelden burada dil eğitimi almış arkadaşlardan konaklama ile ilgili bilgi alabilir miyiz? maçka kampüsüne yakın bildikleri yerler hakkında bilgi...