İstanbul Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

teori3334

Öğrenci
dil eğitim merkezine gittiğimizde bulunduğumuz üniversiteden ne gibi belgeler gidecek?ayrıca bulunduğumuz ünide beklemek zorundamıyız bayram arefesıne kadar??cvplar mısınız lütfen

kleistenes

Öğrenci
Arkadaşlar, yurt içi dil eğitiminden önce imzalanacak senet için kefil bulamayanlar, birbirlerine kefil olabiliyormuş. Benim bir kefile ihtiyacım var, ben de ona kefil olabilirim. Benzer durumda, İstanbul içinde arkadaşlar varsa, bana ulaşabilirler. [email protected]

c5galaxy

Öğrenci
ben ünv.ydyi arayıp sordumda bana gerekli belgeler için site adı verdiler fakat orda lsansüstü başvuru yapıcaklar için gerekli belgeler mevcuttttt.bilgisi olan paylaşırsa sevinirimm....

ınsallah1

Öğrenci
arkadaslar bu olayı ben de anlamadım yabancı dıller yuksek okulu kayıt var dıyor ama hııbcr yerde buna dair duyuru yok.ne yapacagız sımdı bız?ona göre adanadan yola cıkacagım ama oyp koordinatorlugune ulasılamıyor

emrea

Öğrenci
İTÜ kazanan arkadaşlar kaç puanla kazandınız ?

Ben istanbulda yaşıyorum, öyp puanım 80,82 haliyle istanbul dışına gitmek istemiyorum. İstanbulda bir yer gelir mi ? Özellikle İTÜ' yü kazananlar, kaç puanla yerleştiniz ?

c5galaxy

Öğrenci
geçen dönem 78,154 ile girdim ben itüye. dil eğitimimi aldım.çok da memnun kaldım.son üds em 81.25 birol hoca var okutmanlar arasında işin piri inş.denk gelirde dersinize girer.başarılar diliyorum gönlünüzce olur umarım

Guapa

Öğrenci
Arkadaşlar itü ye gidip memnun kalan arkadaşlarımız mutlaka vardır. Ben başarı yada başarısızlığımı kişiye kuruma asla bağlamam ki başarılı oldum o ayrı. size tavsiyem kordinatörünüz geçen sene olan şahsiyet ise baştan ciddiyet koyun aranıza cünkü derslerin olmadığını özellikle kordinatör olan kişi dersi sürekli iptal eder. çok kaynak verecegiz diyip tek bir kaynaktan deneme çözdüren insan. ve yıl sonunda idare ettigi arkadaşları öne sürerek siz benimle uğraşırsanız bende resmiyette sizinle uğraşırıım diyen utanmaz bir kişiliktir. kendisiyle aramda münakaşa geçmemiştir sadece isteklerimiz oldu ve yapacağım diyip yapmamış biridir. toefle kitapları verip bir kere bile toefle dersi almamış bir grup olarak sunu diyebilirim ki her okuldan kendi başarınızla çabanızla başarılı olabilirsiniz sadece bunları bilmenizi istedim. sakın denilenlere güvenmeyin başta öyle konuşacaklar bize kendinizi bırakın diye siz kendi çalışmanızı yapın ve benim tavsiyem her sabah kütüphaneye gidin derse kadar çalışın hepinize gönülden başarılar umarım hiç biriniz madur olmazsınız.
geçen dönem 78,154 ile girdim ben itüye. dil eğitimimi aldım.çok da memnun kaldım.son üds em 81.25 birol hoca var okutmanlar arasında işin piri inş.denk gelirde dersinize girer.başarılar diliyorum gönlünüzce olur umarım

arşgör

Öğrenci
Aynen katılıyorum arkadaşım. Geçen seneki İTÜ'deki şahıs gereksiz münakaşalara giriyor ve küçük dağları ben yarattım havasına giriyor. Eleştiri yapınca da ben derse girme mecburiyetinde değilim belki rapor aldım falan diyor. İStersem ben sizi çalıştırırım, ama çalıştırmıyorum üniversitede falan diyor. Adamın canını çok sıkıyor. ben 65'i geçemedim ve bizim sınıftan 4-5 kişi de 65'i geçemedi. hocalar test veriyor. testler çok kolay.ben hocaya hocam bunlar kolay diyorum. yok kolay değil diyor. ama bu hocaların hepsinin aynı olduğu manasına gelmiyor. ama öyp koordinatörü hala oysa altüst olmuş bir program, söz verilip yapılmayacak şeyler sizi bekliyor. başka tercih hakkınız var ise ben İTÜ yazmayın derim..

tolga.besyo

Öğrenci
İTÜ' de eğitime başlıcam. Umarım söylenenlerin dışında gelişir her şey ve iyi bir eğitim alırız. İTÜ' ye gelenlere şimdiden başarılar

arşgör

Öğrenci
Yok hocam güzel hocalar da var. Ama siz de ısrarcı olun kaynaklar konusunda. Geçen sene böyle şeyler yaşanmış falan diyin. Bi defa hoca konusunda çok ısrarcı olun. eğer hoca alakasız şeyler anlatıyorsa rencide etmeden derdinizi söyleyin. eğer değişmesi gerekiyorsa işte o zaman direkt müdür hanıma gidip sıkıntınızı belirtin. Yani ordaki koordinatör sadece idaRE ediyor. Çok güzel hocalarımız da oldu. Ama onlar da ÖYP koordinatörüne bağlı oldukları için bişi yapamıyolar.genel itibarıyla sizi sizden başka düşünnen olmaz!!!Siz sınava gircekmişiniz, stres yapmışınız kimsenin umrunda bile deil.

halbert

Öğrenci
arkadaşlar bu seviye tespit sınavı oluyor mu gerçekten ? 50 tane adamın neyini tespit edecekler hem zaten uds puanlarımızdan hangimizin seviyesinin ne oldugu belli değil mi zaten anlamadım.

Sinem E.

Öğrenci
nazmi hocam görevlendirme yazısının faxını kabul ederler mi ..ben 25ine kadar istanbula görevlendirme aldım ..eğer faxı kabul etmezlerse tekrar dönüp elden almak zorunda kalacağımm :(( ..

erzaysun

Öğrenci
İTÜ'de dil eğitimi alan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendirebilirler mi? Hocaların yaklaşımları nasıl, ulaşım nasıl, Maçka'da mı olacak eğitim, oralarda apart bulma olasılığımız nedir? gibi başlıca sorularımıza cevap verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bizi bilgilendirecek kimse yok mu?

thesolvent2

Öğrenci
İTÜ'de dil eğitimi alan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendirebilirler mi? Hocaların yaklaşımları nasıl, ulaşım nasıl, Maçka'da mı olacak eğitim, oralarda apart bulma olasılığımız nedir? gibi başlıca sorularımıza cevap verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bizi bilgilendirecek kimse yok mu?

Ben eğitimin Maçka'da yapıldığını biliyorum ama tabi Türkiye burası değişebilir, Maçka'da apart bulmak zor olsa gerek ama merkezi bir yer olduğu için beşiktaş ya da fatih civarında bulabilirsiniz.