Hacettepe Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

yurdaa

Öğrenci
Kalma ve ulaşım sıkıntım yok çok şükür... Ancak; atandığımız üniversite, görevlendirme yazısının çıkması konusunda hızlı hareket etse iyi olacak. Herkese hayırlı olsun şimdiden...
ali hocam siz kalma işini hallettniz sanırım görevlendirme yazısı çok mu zor çıkıyor?? öğrenci işleri mi yoksa başka bir yer mi ilgileniyor bu işle :??

_Ali_

Öğrenci
ali hocam siz kalma işini hallettniz sanırım görevlendirme yazısı çok mu zor çıkıyor?? öğrenci işleri mi yoksa başka bir yer mi ilgileniyor bu işle :??

Kazandı çıktınızla birlikte dilekçenizi bölüm başkanlığına vereceksiniz. Bölüm başkanlığı dekanlığa bildirecek. Dekanlık rektörlükteki personel daire başkanlığının "dış ilişkiler-görevlendirme" birimine gönderecek. Oradan görevlendirme yazınız çıkacak. Uzun sürmez sanırım... Umarım... :)

yurdaa

Öğrenci
Kazandı çıktınızla birlikte dilekçenizi bölüm başkanlığına vereceksiniz. Bölüm başkanlığı dekanlığa bildirecek. Dekanlık rektörlükteki personel daire başkanlığının "dış ilişkiler-görevlendirme" birimine gönderecek. Oradan görevlendirme yazınız çıkacak. Uzun sürmez sanırım... Umarım... :)
:))) iyiymiş hocam dilekçe olarak sadece bu ekteki 39. madde dilekçesi degil mi başka birşey yok mu? ve bana geri görevlendirme yazısını verecekler mi :D peki senet işleri ondan sonra mı olacak ayy çok soru soruyorum kusura bakmayın..

hayyam52

Öğrenci
ben de okul öncesindeyim :) ben bugün dilekçemi yazıp kazandı ekiyle beraber bölüm sekreterliğine verdim. bölüm başkanımız da dekanlığa gönderdi sanırım... sonrasında yapılacak birşey var mı ben de bilmiyorum :(

_Ali_

Öğrenci
:))) iyiymiş hocam dilekçe olarak sadece bu ekteki 39. madde dilekçesi degil mi başka birşey yok mu? ve bana geri görevlendirme yazısını verecekler mi :D peki senet işleri ondan sonra mı olacak ayy çok soru soruyorum kusura bakmayın..

Evet... O dilekçe örneğini temel alarak yazacaksınız (39. maddeyi ve tarihleri belirtin; kurs başlangıç ve bitiş...) Kefaret senedini atandığınız üniversitenin rektörlüğünde imzalayacaksınız. O senet de doktoradan sonraki zorunlu hizmet sözleşmeniz (şimdilik 6 aylık tabi).

yurdaa

Öğrenci
anladım hocam peki rektörlükte senet imzalayacagız ya noter e gerek kalıyor mu ?? birde kefillerin emekli olmaması şartmı??

hayyam52

Öğrenci
hayır hocam arıyorum :D birde bayan arkadaş arıyorum çok pahalıymış yaa :( şimdilik numaralarını alıyorum yurtların evlerin arayacagım :)

yurt araraken yerine de dikkat edin ama... aktarmalarla uğraşmayın... dersler sabah olursa sizin için çok zor olur:( ben de evlere bakıyorum şimdilik... şöyle eşyalı güzel kirası uygun..... çok istiyorum galiba :)

aysegül2

Öğrenci
merhaba arkadaşlar bende hacettepe üniversitesini kazandım dil eğitiminde.ama daha bizim burada hiç bir işleme başlanmadı..siz naptınız bitirdiniz mi yaa?? bu arada ben sosyal bilgiler bölümündeyim başka sosyal bilgiler olupta hacettepeyi kazanan var mı?

academicc

Öğrenci
dikkat !!!
hacettepeye geçen ssene öyp ile giden arkadaşlarım hiç memnun kalmamışlar. nedeni 1) 6 ayda 12 öğretmen değişmiş 2) ilk 3 ay eğitim normalken 3 aydan sonra üds ye yönelik dar kapsamlı bir eğitime geçmişler. Şunu bilelimki her öyp li için asıl üniversitesi dil eğitimi veren üniversitenize 10000 tl ödüyor. dikkat edin aynı kazığı yemeyin. baştan uyarın ilgilileri derim

levent_ce

Öğrenci
kurslarda anladığım kadarıyla listenin reading gibi dersler veriliyor. sınava herkes yine kendisi çalışacak biraz ingilizce temeli olan arkadaşlar hangi kurs olursa olsun
sorun yaşamazlar diye düşünüyorum. bende hacettepe dil merkezinine gidecem ama bugünkü üds den 2 ay lık evde çalışmayla 65 i geçtim.

sedabtmn

Öğrenci
hacettepe dil kpds-üds gibi konularda kurs olarak ankaradaki en iyi kurslardan biridir. ancak verecekleri eğitimin kapsamıve içeriği önemli olacaktır.. genel ingilizceyse bize kısa vadede sınavlar için faydası değişir sınava hazırlık kursu gibi olursa faydası değişir.. bakalım hep beraber görecez.. inşallah bize danışırlar nasıl bir eğitim istediğimize dair.

yurdaa

Öğrenci
merhaba arkadaşlar bende hacettepe üniversitesini kazandım dil eğitiminde.ama daha bizim burada hiç bir işleme başlanmadı..siz naptınız bitirdiniz mi yaa?? bu arada ben sosyal bilgiler bölümündeyim başka sosyal bilgiler olupta hacettepeyi kazanan var mı?
selam hocam ben de henüz işlem falan yaptırmadım artık pazartesi gününe kaldı benim bölüm resim öğretmenliği:)